Ідентифікатор статті : 00243362 / Останні зміни : 16.03.2020Друк

Політику конфіденційності

  Запити стосовно конфіденційних даних

  Як отримати копію своїх даних або видалити свій обліковий запис?

  Для отримання копії Ваших даних або видалення облікового запису нам необхідно перевірити запит. Зверніться до Служби підтримки клієнтів, скориставшись адресою електронної пошти, пов’язаною з Вашим запитом.
   

  Хто керує моїми даними?

  Якщо Ви вже є користувачем Sony Mobile, Ваші дані регулюються Політикою конфіденційності Sony Mobile. Якщо Ви щойно стали користувачем або погодилися з умовами Політики конфіденційності Sony Europe після 1 березня, Ваші дані регулюються  Політикою конфіденційності Sony Europe.
   

  Як відмовитися від розсилки?

  Шкода, що Ви нас залишаєте! Відмовитися від отримання наших інформаційних розсилок можна кількома способами, зокрема:

  • Натиснути посилання відмови від підписки, наведене в кінці одного з наших електронних листів.
  • Відмова від отримання інформаційних розсилок Sony Electronics → увійдіть в обліковий запис MySony і змініть налаштування розсилки новин.
  • Відмова від отримання інформаційних розсилок Sony Mobile → увійдіть в обліковий запис Sony Mobile і змініть налаштування розсилки новин.
   • Через наш Центр взаємодії з клієнтами.
     

   Видалення облікового запису

   • Обліковий запис MySony (Sony Electronics) → Щоб видалити свій обліковий запис, потрібно в нього ввійти.
   • Sony Mobile → Зверніться до Служби підтримки клієнтів, надіславши електронного листа із запитом на видалення зі свого облікового запису Sony Mobile, який потрібно видалити.

   Пам’ятайте: якщо Ви підписалися на отримання інформаційних розсилок, скориставшись кількома адресами електронної пошти, Вам доведеться відмовлятися від підписки для кожної із цих адрес окремо. Інші компанії групи Sony мають власні інформаційні розсилки, і Sony Europe B.V. не несе відповідальності за ці розсилки. Щоб відмовитися від отримання таких розсилок, зверніться до відповідної компанії.