Sony Global - Support by Sony

  Не пропускайте оновлення з Support by Sony

  Додаток Support by Sony служить для доступу до різної інформації про продукти Sony. Отримуйте повідомлення про оновлення вбудованого ПЗ, дивіться керівництва, читайте питання і відповіді, шукайте іншу корисну інформацію і отримуйте максимальну віддачу від свого продукту. Додайте продукт Sony у додаток Support by Sony і не пропустіть більше жодного оновлення.  Дивитися відео
  Завантажити Support by Sony
  Все готово за пару секунд
  Знайдіть свій продукт Sony і додайте його в додаток
  • 1Виконайте пошук продукту.

  • 2Додайте в список за допомогою кнопки [Додати].

  • 3Отримайте інформацію про підтримку.

  Миттєвий пошук різної інформації про підтримку

  Додайте свій продукт Sony в додаток і отримаєте доступ до швидкого пошуку інформації про підтримку та усунення неполадок в роботі. Для цього торкніться назви продукту, щоб перейти на сторінку сайту підтримки з керівництвами, розділом питань і відповідей та іншою корисною інформацією.

  Отримуйте повідомлення про оновлення

  Додавши свій пристрій Sony в додаток, ви будете отримувати важливу інформацію і повідомлення про актуальні оновлення програмно-апаратних засобів.

  Додавайте продукти Sony за допомогою NFC

  Тільки для смартфонів на Android

  Якщо ваш пристрій Sony і смартфон підтримують NFC, запустіть додаток Support by Sony і піднесіть смартфон до мітки NFC на пристрої Sony. У додатку відразу відкриється сторінка сайту підтримки, і ви зможете додати продукт в список, не виконуючи пошук по моделі.