Ідентифікатор статті : 00232311 / Останні зміни : 29.07.2020

Політика конфіденційності Support by Sony

  Ця політика конфіденційності стосується програми Support by Sony (далі-«Програма»). Ця Програма дає змогу отримувати різноманітну допоміжну інформацію щодо продуктів Sony, якими ви користуєтеся. Ви можете отримувати сповіщення про оновлення вбудованого програмного забезпечення та переглядати допоміжні матеріали, зокрема посібники й відповіді на запитання, щоб зробити користування продуктом максимально комфортним.

  У цій Політиці конфіденційності терміни «SONY» і «ми» означають компанію Sony Marketing Inc. Ця Політика конфіденційності містить інформацію про те, які типи ваших персональних даних ми використовуємо і як саме, кому ми можемо передавати ці дані, як ми передаємо ці дані до інших країн/регіонів, як довго ми можемо зберігати такі дані, які права й можливості ви маєте і як ви можете звернутися до нас із запитами.

  1. Стислий огляд ключових моментів

  2. Інформація, збір якої відбувається під час використання вами програми Support by Sony

  SONY збирає й використовує інформацію чи дані, як зазначено нижче. Деякі з цих даних можуть бути віднесені до персональних даних згідно з чинним законодавством вашої юрисдикції (далі вони разом називаються «Зібрані дані»). Збір таких даних відбувається автоматично під час використання вами Програми.

  (i) Інформація про пристрій, на який встановлено Програму («Пристрій установлення»):

  • ідентифікатор пристрою, назва моделі, виробник;
  • операційна система та версія операційної системи;
  • код мови, країна або регіон, часовий пояс.

  (ii) Відомості про Програму:

  • дані Програми (ідентифікатор програми, версія програми);
  • відомості щодо стану використання й історії використання Програми на Пристрої встановлення.

  (iii) Відомості, надані вами у Програмі Support by Sony:

  • відомості про продукти «Цільова модель», для яких ви бажаєте отримувати сповіщення про оновлення вбудованого програмного забезпечення (назва моделі, дата придбання);
  • відомості про налаштування, пов’язані з отриманням сповіщень про оновлення.

  Зазначена вище інформація збирається автоматично й завантажується в систему разом з ідентифікатором пристрою, унікальним номером, який призначається пристрою під час встановлення на нього Програми і дає нам змогу відрізняти дані, отримані від цього пристрою, від даних інших пристроїв.

  SONY використовує зазначені вище Зібрані дані для викладених нижче в розділі 3 цілей, що є необхідною умовою надання вам доступу до функцій і можливостей Програми.

  3. Як SONY використовує ваші дані?

  SONY здійснює обробку Зібраних даних, отриманих за допомогою Програми, для зазначених нижче цілей.
  (Аби уникнути неоднозначного тлумачення, слід уточнити, що SONY не здійснює обробку жодних Зібраних даних для надання користувачам доступу до мінімального набору функцій Програми на кшталт сповіщень про оновлення вбудованого програмного забезпечення та перегляду допоміжних матеріалів, зокрема посібників і відповідей на запитання. Для виконання цих функцій використовується операційна система Пристрою встановлення. Жодних Зібраних даних компанії SONY не надається.)

  (1) Сповіщення про оновлення Програми

  Під час кожного запуску Програми на Пристрої встановлення вона надсилає на сервер SONY запит для перевірки наявності будь-яких оновлень Програми та, за наявності таких оновлень, відповідне повідомлення користувачу. Для цієї операції використовується лише інформація про версію програми, якою ви користуєтеся.

  Зауважте, що правовою основою для обробки компанією SONY інформації про вашу версію програми з метою надсилання сповіщення про оновлення до вашої Програми або Пов’язаного пристрою є виконання ліцензійної угоди для кінцевого користувача, яку ми уклали з вами.

  (2) Сповіщення про оновлення для продуктів, зареєстрованих у Програмі

  Програма сповіщає вас про оновлення вбудованого програмного забезпечення для продуктів, зареєстрованих вами у Програмі. Для цього ми використовуємо такі дані:

  • ідентифікатор пристрою;
  • відомості про Цільову модель для отримання сповіщень про оновлення (назва моделі, дата придбання);
  • відомості про налаштування, пов’язані з отриманням сповіщень про оновлення.

  Зауважте, що правовою основою для обробки компанією SONY ідентифікатора вашого пристрою, інформації про Цільову модель і відомостей про налаштування є виконання ліцензійної угоди для кінцевого користувача.

  (3) Покращення/вдосконалення продуктів і послуг SONY

  SONY використовує всі Зібрані дані, зазначені вище в розділі 2, для покращення та вдосконалення існуючих та майбутніх продуктів і послуг SONY, якщо ви вибрали «Погодитися та продовжити». Покращення та вдосконалення продуктів включають також роботи, пов’язані з удосконаленням технічних функцій Пов’язаного пристрою (інформація про пристрій, з’єднаний із Пристроєм встановлення і виявлений Програмою або зареєстрований у ній) або підвищенням зручності користування таким продуктом. Таке покращення/вдосконалення продуктів здійснюється лише на загальному рівні, а не на рівні окремих користувачів. До таких удосконалень на основі аналізу файлів журналу користування належать:
  - додавання до програми нових корисних функцій у разі виявлення неполадок чи інших технічних проблем (наприклад, нової функції для усунення проблем із підключенням); або
  - змінення налаштувань за замовчуванням або інших налаштувань для підвищення значення конкретних параметрів/функцій або блокування певних функцій з метою покращення взаємодії з користувачем.

  Зауважте, що ваша згода є правовою основою для обробки компанією SONY Зібраних даних з метою покращення/вдосконалення продуктів і послуг SONY згідно із законодавством ЄС (стаття 6 (1) (a) Загального регламенту про захист даних).

  SONY може збирати інформацію за допомогою перелічених нижче сторонніх модулів, вбудованих у програму Support by Sony, і використовувати цю інформацію, як зазначено нижче.
  * Зібрана у такий спосіб інформація може також автоматично надсилатися постачальнику кожного з цих модулів.

  • SONY може збирати інформацію про історію використання програми та кінцевий код ARN (Endpoint ARN) за допомогою модуля [AWS Mobile SDK (Amazon Web Services, Inc.)] для цілей, зазначених у пунктах (1), (2) і (3).
  • SONY може збирати інформацію про ідентифікатор пристрою та жетон сповіщення (Notification Token) за допомогою модуля [Google API (Google, Inc.)] для цілей, зазначених у пунктах (1) і (2).

  Ви можете скасувати свою надану вище згоду в будь-який момент, вибравши у Програмі «Налаштування» > «Дозвіл на використання персональних даних для покращення продуктів і послуг».

  4. Хто ще має доступ до ваших даних?

  Ваші дані, які передаються компанії SONY і зберігаються нею, можуть бути передані іншим компаніям групи Sony Corporation та зазначеним нижче третім особам.

  Афілійовані особи компанії SONY
  Зібрані дані можуть зберігатися та використовуватися Афілійованими особами компанії SONY лише в агрегованій/знеособленій формі з метою покращення/вдосконалення продуктів, як зазначено вище в розділі 3(3). Під «Афілійованими особами компанії SONY» маються на увазі корпорація Sony Corporation, яка є кінцевою материнською компанією для компанії SONY, та будь-які юридичні особи, контрольовані корпорацією Sony Corporation. SONY та Афілійовані особи компанії SONY разом іменуватимуться «Група SONY». Термін «контролювати» у цьому контексті означає володіння принаймні 50% (п’ятдесятьма відсотками) акцій із правом голосу в такій компанії або можливість фактично контролювати рішення керівництва такої компанії.

  Постачальники послуг
  SONY та Афілійовані особи компанії SONY можуть доручати обробку Зібраних даних від свого імені для цілей, зазначених у цій Політиці конфіденційності, стороннім підрядникам як обробникам/постачальникам послуг. До числа таких сторонніх підрядників належать зокрема постачальники послуг у галузі інформаційних технологій та послуг із розміщення даних.

  Передача контролю над компанією
  У разі повної чи часткової передачі компанією SONY або Афілійованою особою компанії SONY контролю над компанією третій особі Зібрані дані можуть бути передані компанією SONY або відповідною Афілійованою особою компанії SONY цій третій особі в рамках укладеної угоди. Ми продовжуватимемо забезпечувати конфіденційність Зібраних даних до того, як відбудеться така передача, а після неї ми видалимо Зібрані дані, як тільки це буде доцільно.

  Державні органи/ посадові особи правоохоронних органів
  Персональні дані можуть бути передані державним органам та/або посадовим особам правоохоронних органів, якщо цього вимагає застосовне законодавство.

  Інші незалежні треті сторони
  Ми можемо передавати персональні дані аудиторам або іншим стороннім консультантам, як-от адвокатам чи податковим консультантам, з метою здійснення наших законних прав (наприклад, для забезпечення дотримання умов використання) та надання нам допомоги у виконанні наших юридичних зобов’язань.

  5. Збереження даних і керування вашими даними

  Ми зберігаємо Зібрані дані, поки ви користуєтеся програмами, і протягом 24 місяців після останнього використання вами Програми. Зауважте, що деякі чи всі Зібрані дані можуть бути необхідними для належного функціонування Програми, і ми можемо бути зобов’язані зберігати певні дані згідно з вимогами законодавства. Коли компанія SONY більше не потребуватиме Зібраних даних, вони будуть знищені або деіндентифіковані відповідно до внутрішньої політики захисту інформації компанії SONY.

  6. Передача ваших даних до інших країн і згода на їх обробку

  Зібрані дані можуть передаватися для обробки, зберігання й використання для потреб, зазначених у розділі 3, до країн/регіонів поза межами Європейської економічної зони (ЄЕЗ) та/або вашої країни чи вашого регіону, зокрема до Японії та США.

  Якщо інформація передається поза межі Європейської економічної зони (ЄЕЗ) нам чи третім особам для потреб, зазначених у цій Політиці конфіденційності, і якщо законодавство відповідної країни чи відповідного регіону не забезпечує захисту інформації на рівні європейських законів, ми вживемо належних заходів для забезпечення адекватного захисту ваших даних у таких країнах/регіонах. Зокрема ми можемо застосовувати стандартні договірні положення, опубліковані Європейською комісією, або відповідну сертифікацію за програмою захисту конфіденційності даних Privacy Shield. У разі передачі Зібраних даних до Японії адекватність рівня захисту даних підтверджується рішенням Європейської комісії щодо достатності вжитих заходів.

  7. Безпека

  SONY вживає доцільних заходів безпеки для захисту від втрати, нецільового використання або змінення ваших даних. Хоча ми докладаємо зусиль для захисту ваших даних, ми не в змозі гарантувати повну безпеку даних, які отримані нами за допомогою програми, зберігаються в наших системах або в системах наших сторонніх підрядників.

  8. Наша політика щодо дітей

  Компанія SONY вважає своїм обов’язком дотримуватися всіх застосовних законів і норм щодо збирання, зберігання та використання персональних даних дітей, зокрема Закону США про захист конфіденційності дітей в Інтернеті та місцевих застосовних законів в інших країнах. Ця Програма призначена для всіх вікових груп і не має за мету цілеспрямований збір персональних даних дітей, яким не виповнилося 16 років. Якщо ви є одним з батьків або опікуном, і вас непокоїть те, що ваша дитина надала нам персональні дані без вашого дозволу, вам слід звернутися до нас, скориставшись наведеною нижче контактною інформацією (розділ 11).

  9. Права щодо конфіденційних даних

  У деяких країнах/регіонах ви можете мати певні права щодо Зібраних даних, які стосуються вас і зберігаються компанією SONY або Афілійованою особою компанії SONY. Такі права можуть включати право вимагати копію Зібраних даних, які стосуються вас і зберігаються компанією SONY або Афілійованою особою компанії SONY, та / або право вимагати від компанії SONY або відповідної Афілійованої особи компанії SONY змінення, стирання, знищення, видалення, блокування / обмеження доступу до подальшої обробки та / або використання таких Зібраних даних, якщо вони є неточними. Ви також можете мати право завернутися до нас із проханням надати вам чи призначеній вами організації Зібрані дані певних типів у структурованій і придатній для машинного зчитування формі. Крім того, ви можете заперечувати проти обробки Зібраних даних за певних обставин (зокрема якщо обробка даних не є необхідною для дотримання вимог угоди або інших законних вимог). Ці права можуть бути обмежені, наприклад якщо виконання вашої вимоги призведе до розголошення персональних даних іншої особи або якщо ви вимагаєте від нас видалення даних, які ми зобов’язані зберігати згідно з вимогами законодавства або для зберігання яких ми маємо вагомі законні підстави. Якщо ви бажаєте скористатися будь-якими з цих прав, зв’яжіться з нами, як зазначено в розділі 11. Контактна інформація вказана нижче.

  10. Зміни

  SONY повідомлятиме вам про будь-які зміни Політики конфіденційності SONY, відображаючи відповідне добре помітне сповіщення у Програмі. Ви можете в будь-який момент переглянути останню редакцію Політики конфіденційності, вибравши у Програмі «Налаштування» > «Політика конфіденційності».

  11. Контактна інформація

  Якщо у вас виникли питання щодо цієї Політики конфіденційності або якщо ви хочете скористатися будь-якими своїми законними правами щодо Зібраних даних, зв’яжіться з нами.

  Якщо ви проживаєте в ЄС: контролером ваших Зібраних даних є японська компанія Sony Marketing Inc. Нашим представником у ЄС є нідерландська компанія Sony Europe BV, розташована за адресою Taurusavenue 16, 2132LS Hoofddorp, the Netherlands. Якщо у вас є питання щодо того, як ми здійснюємо обробку ваших даних, ви можете зв’язатися з нашим представником у ЄС, надіславши електронного листа за адресою privacyoffice.SEU@sony.com. Ви також можете зв’язатися з нами, надіславши листа компанії Sony Europe BV за зазначеною вище адресою, або до відділення з питань конфіденційності за адресою The Privacy Office c/o Sony Europe Legal Department, The Heights, Brooklands, Weybridge, Surrey KT13 0XW, The United Kingdom. Ви також можете зв’язатися з місцевим підрозділом Sony на сайті http://sony-europe.com.

  Якщо ви проживаєте у Великобританії: контролером ваших Зібраних даних є японська компанія Sony Marketing Inc. Нашим представником у Великобританії є нідерландська компанія Sony Europe BV, філія якої у Великобританії розташована за адресою The Privacy Office, The Heights, Brooklands, Weybridge, Surrey KT13 0XW, The United Kingdom. Якщо у вас є питання щодо того, як ми здійснюємо обробку ваших даних, ви можете зв’язатися з нашим представником у Великобританії, надіславши електронного листа за адресою privacyoffice.SEU@sony.com. Ви також можете зв’язатися з нами, надіславши листа до відділення з питань конфіденційності за адресою The Privacy Office c/o Sony Europe Legal Department, The Heights, Brooklands, Weybridge, Surrey KT13 0XW, The United Kingdom.Ви також можете зв‘язатися з місцевим підрозділом Sony на сайті http://sony-europe.com.

  12. Права щодо конфіденційних даних (зокрема у країнах Європейської економічної зони (ЄЕЗ) та Каліфорнії / інших штатах США)

  У деяких країнах, зокрема у країнах Європейської економічної зони (ЄЕЗ), ви маєте певні права щодо своїх персональних даних, які зберігаються в компанії Sony. Такі права можуть включати право вимагати копію персональних даних, які стосуються вас і зберігаються нашою компанією, та / або право вимагати від нас виправлення, змінення та видалення даних, якщо вони є неточними. У деяких країнах, зокрема у країнах Європейської економічної зони (ЄЕЗ), ви також можете попросити нас надати вам дані певних типів у структурованій і придатній для машинного зчитування формі та попросити нас передати такі дані іншому контролеру. Ці права можуть бути обмежені, наприклад якщо виконання вашої вимоги призведе до розголошення персональних даних іншої особи або якщо ви вимагаєте від нас видалення даних, які ми зобов’язані зберігати згідно з вимогами законодавства або для зберігання яких ми маємо вагомі законні підстави. Якщо ви бажаєте скористатися будь-якими з цих прав, зв’яжіться з нами, як зазначено в розділі 11.

  Права щодо конфіденційних даних, які надаються Групою SONY резидентам ЄС
  Якщо ви проживаєте в ЄС/ЄЕЗ, згідно зі статтями 15–18 та 19–21 Загального регламенту про захист даних (GDPR) ви можете мати зазначені нижче права щодо своїх Зібраних даних, які ми обробляємо.

  • Право доступу (зокрема отримання копії) до своїх Зібраних даних (ст. 15 GDPR); право виправлення,видалення або обмеження (припинення) обробки ваших Зібраних даних (ст. 16–18 GDPR); право отримати Зібрані дані, які було надано нам за контрактом або з вашої згоди, у структурованій і придатній для машинного зчитування формі, та право просити нас передати ці Зібрані дані іншому контролеру (ст. 20 GDPR).
  • Крім того, ви можете заперечувати проти обробки ваших Зібраних даних за певних обставин (зокрема якщо обробка даних не є необхідною для дотримання вимог угоди або інших законних вимог або якщо ці дані використовуються нами для прямого маркетингу-ст. 21 GDPR). 
  • Якщо ми просили вашої згоди, ви можете скасувати цю згоду в будь-який момент (ст. 7 п. 3 GDPR). Якщо ви хочете скасувати свою згоду на обробку компанією SONY ваших даних, це не вплине на обробку, яку вже було здійснено на той момент.

  Ці права можуть бути обмежені, наприклад якщо виконання вашої вимоги призведе до розголошення персональних даних іншої особи або якщо ви вимагаєте від нас видалення даних, які ми зобов’язані зберігати згідно з вимогами законодавства або які ми маємо вагомі законні підстави зберігати. Якщо ви бажаєте скористатися будь-якими з цих прав, зв’яжіться з нами.

  Ви також маєте право подати до відповідного наглядового органу заяву щодо захисту даних у країні/регіоні, де ви мешкаєте або працюєте або де, на вашу думку, мало місце порушення конфіденційності даних-хоч ми сподіваємося, що зможемо допомогти вам вирішити будь-які питання, які можуть виникнути у вас у зв’язку з використанням нами Зібраних даних.

  Останнє оновлення: 25.06.2020 р.