Ідентифікатор статті : 00204143 / Останні зміни : 13.11.2018Друк

Політика конфіденційності для моделей телевізорів BRAVIA 2010–2014 років випуску

  Це вибіркове повідомлення стосується таких телевізорів Bravia:

  • моделей 2010–2014 років випуску
    

  Компанія Sony внесла деякі зміни до методик збирання персональних даних і оновила політику конфіденційності, прагнучи зробити їх зрозумілішими для клієнтів. Натисніть тут, щоб ознайомитися з оновленою Політикою конфіденційності

  У минулому для вдосконалення наших телевізорів і програм та налаштувань, що використовуються, ми аналізували моделі їх застосування клієнтами. Для цього ми збирали й застосовували дані щодо використання програмного забезпечення телевізорів і пультів дистанційного керування (наприклад, частоти використання програм, натискання кнопок пульта дистанційного керування, форматів аудіо й відео, налаштувань зображення, звуку та системи, а також типу та кількості під’єднаних пристроїв (наприклад, через USB, HDMI)). Однак ми припинили аналізувати такі дані з липня 2016 року. 

  З 1 січня 2018 року компанія Sony Visual Products Inc є оператором персональних даних щодо використання телевізорів Bravia. Наш представник у Європейському союзі – компанія Sony Europe Limited. ЇЇ адреса: The Privacy Office, The Heights, Brooklands, Weybridge, Surrey KT13 0XW, United Kingdom (Сполучене Королівство). 

  Якщо у вас є запитання щодо обробки ваших персональних даних, ви можете звернутися до відділу захисту особистих даних компанії Sony Europe Limited, надіславши електронного листа на адресу privacyoffice.SEU@sony.com. Також ви можете надіслати листа звичайною поштою на адресу: Sony Europe Limited, The Privacy Office, The Heights, Brooklands, Weybridge, Surrey KT13 0XW, United Kingdom (Сполучене Королівство) чи зв’язатися з представництвом компанії Sony у вашій країні на сайті http://sony-europe.com.