Нормативна інформація та інші дані для вашої країни

Дізнайтеся про нормативну інформацію, що регулює використання продукції Sony у вашій країні.

Енергоефективність

Як розуміти стандарти енергоспоживання ЄС

Наліпки з класом енергоспоживання є літерними покажчиками у діапазоні від 'A++' (найвища ефективність) до 'F' (найнижча ефективність). Згідно регламенту ЄС 1062/2010 усі телевізори, що призначені для продажу у крамницях та онлайн повинні мати наліпку з класом енергоспоживання. Наразі використовуються такі наліпки. Межі енергоспоживання, що визначають той чи інший клас пристрою, час від часу затверджуються Європейською комісією.

Енергоефективність

Показник споживання енергії XYZ кВт/год за рік базується на даних споживання енергії телевізором, що працює 4 години на добу протягом 365 днів

У Sony ми прагнемо регулярно розробляти та випускати моделі, що стають енергоефективнішими від їхніх попередників, рік за роком. Насправді, переважна більшість наших телевізорів має наліпку з класом енергоспоживання від A++ до A, а нижче рівня B наша техніка взагалі не сягає.

Утилізація/переробка

Утилізація відходів електричного й електронного обладнання (WEEE), зокрема елементів живлення, а також упаковки

Використане електричне й електронне обладнання, зокрема батарейки та акумулятори, а також упаковку не можна утилізувати з побутовим сміттям, а слід відносити в спеціальні пункти прийому. На це зазвичай вказує символ перекресленого смітника на такому обладнанні. На деяких елементах живлення, що містять понад 0,004 % свинцю, цей символ може використовуватися разом із відповідним символом хімічного елемента (Pb).

Якщо Ви сумлінно виконаєте свій обов'язок щодо належної утилізації пристроїв, акумуляторів та упаковок, Ви також зробите свій внесок у попередження імовірної шкоди природі та здоров'ю людини через неналежну утилізацію сміття. Залежно від місцевості, Вам імовірно також вдасться належним чином утилізувати папір, не пов'язаний з пакуванням, – на кшталт інструкцій з експлуатації, а також диски CD/DVD. Переробка цих матеріалів допоможе зберегти природні ресурси.

Щоб довідатись більше про повернення та переробку пристроїв, елементів живлення чи упаковок, зв'яжіться з місцевими службами, місцевою службою утилізації відходів чи крамницею, у якій було придбано пристрій чи елемент живлення. Якщо Ваш пристрій з міркувань безпеки, продуктивності чи цілісності даних потребує постійного підключення до вбудованого акумулятора, заміну цього акумулятора має здійснювати лише кваліфікований персонал.

Щоб переконатись, що елемент живлення чи електрообладнання буде утилізовано належним чином, після вичерпання строку їхньої служби слід звернутися до відповідного пункту збору перероблюваного сміття. Якщо ж Вам потрібно утилізувати будь-який інший акумулятор, радимо ознайомитися з розділом посібника з інструкціями, присвяченим безпечному витяганню акумулятора з пристрою. Після витягнення акумулятор слід віднести до відповідного пункту збору перероблюваних елементів живлення.

Директива WEEE

Ніколи не викидайте електронні прилади разом із побутовим сміттям, їх слід утилізувати окремо

Директива щодо елементів живлення

Ніколи не викидайте елементи живлення разом із побутовим сміттям, їх слід утилізувати окремо