Ідентифікатор статті : 00242583 / Останні зміни : 27.03.2020Друк

Схоже, мій смартфон Xperia не заряджається

  Якщо акумулятор виснажений, пристрою може знадобитися до 30 хвилин, щоб зреагувати на заряджання. Протягом цього часу екран може залишатися темним, не відображаючи значок заряджання. Також зверніть увагу, що для повного заряджання виснаженого акумулятора може знадобитися до 4 годин.

  • Щоб з’ясувати, чи пов’язана проблема із зарядним пристроєм, виконайте зазначені нижче дії.
   • Переконайтеся, що Ви використовуєте фірмовий зарядний пристрій від компанії Sony, призначений для заряджання пристрою.
   • Заряджайте пристрій через настінну розетку, використовуючи фірмовий зарядний пристрій компанії Sony. Пристрій заряджатиметься набагато повільніше через комп’ютер або кабель USB.
   • Від’єднайте кабель USB від пристрою та вставте його знову в порт USB на пристрої. Переконайтеся, що кабель зарядного пристрою належним чином під’єднано до порту USB пристрою без жодних перешкод (наприклад, захисного чохла). Переконайтеся, що зарядний пристрій належним чином вставлено в настінну розетку з активним джерелом живлення.
   • Переконайтеся, що порт зарядного пристрою сухий, у ньому немає ворсинок і пилу. Через заблокований порт роз’єм USB може не вставлятися належним чином, унаслідок чого пристрій не заряджатиметься. Переконайтеся, що порт USB повністю сухий, обережно видаліть ворсинки або пил дерев’яною або пластиковою зубочисткою чи зубною щіткою.
   • Спробуйте зарядити пристрій, використовуючи інший кабель USB, підключений до порту USB комп’ютера. Якщо пристрій почне заряджатися, це свідчитиме про те, що зарядний пристрій не працює належним чином. Використовуйте оригінальний зарядний пристрій від компанії Sony, призначений для заряджання пристрою.
  • Вимкніть пристрій, а потім знову ввімкніть його. Таким чином Ви вимкнете всі запущені програми та звільните пам’ять, що іноді може автоматично вирішити проблему.
  • Ви можете примусово перезапустити або вимкнути пристрій, якщо він не відповідає або його не вдається перезапустити звичайним способом. Під час примусового перезапуску установки та особисті дані не видаляються.

   Примусовий перезапуск або вимкнення пристрою 

   Увімкнення пристрою 

  • Якщо примусовий перезапуск не дав результату, спробуйте 2-хвилинний перезапуск.

   Активація примусового 2-хвилинного перезапуску 

  • Якщо пристрій підтримує функцію захисту акумулятора й вона ввімкнена, пристрій може не зарядитися повністю навіть після кількох годин заряджання. Функція захисту акумулятора призначена для підвищення терміну служби акумулятора та робочих показників.

   Увімкнення або вимкнення функції захисту акумулятора

  • Оновіть програмне забезпечення пристрою, щоб забезпечити оптимальну продуктивність і отримати найновіші вдосконалення.
  • Рекомендовано створити резервні копії даних та синхронізувати важливі дані з обліковим записом Google.
  • Для відновлення програмного забезпечення та скидання установок пристрою використовуйте комп’ютерну програму Xperia Companion. Візьміть до уваги, що під час відновлення програмного забезпечення з вбудованої пам’яті пристрою буде видалено всі дані. Вміст, збережений на зовнішній картці SD (наприклад, фотографії, відеозаписи та музика), не буде видалено.

  Резервне копіювання даних за допомогою комп’ютера 

   Резервне копіювання та синхронізація програм, налаштування телефона та історії дзвінків 

   Відновлення програмного забезпечення пристрою за допомогою Xperia Companion