Ідентифікатор статті : S700026906 / Останні зміни : 26.10.2012Друк

Активуйте програму Vaio Update/Care!

  Активуйте програму Vaio Update/Care!

  Підтримуйте зв’язок із компанією Sony, аби максимально ефективно використовувати свій комп’ютер VAIO. Компанія Sony розробила й інсталювала програму VAIO Update на комп’ютери VAIO, щоб власники цих комп’ютерів могли якнайкраще ними користуватися.

  Через програму VAIO Update ми пропонуватимемо оновлення для попередньо інстальованих драйверів, утиліт та іншого програмного забезпечення Sony. Ця програма своєчасно оновлюватиме ваш комп’ютер VAIO, пропонуватиме або навіть автоматично інсталюватиме найсвіжіші пакети виправлень — отже, вам не доведеться самим про це піклуватися.

  Програма VAIO Update попередньо інсталювалася лише на комп’ютери VAIO, які продавалися з 2005 року.
  У більш сучасних моделях комп’ютерів VAIO цю функцію інтегровано до програми VAIO Care. Щоб запустити програму VAIO Care, натисніть спеціальну кнопку «Assist» [Допомога], розташовану на клавіатурі VAIO.

  Виберіть це посилання, щоб дізнатися про можливості програми VAIO Care.

  Оновлення для більш старих моделей VAIO та для комп’ютерів VAIO, на яких не інстальовано програму VAIO Update, шукайте на наших сторінках підтримки користувачів. Радимо регулярно перевіряти наявність оновлень, щоб підтримувати оптимальний стан своєї системи.