Ідентифікатор статті : S700026931 / Останні зміни : 20.05.2010Друк

Огляд VAIO Update

  Огляд програми VAIO Update

  У цій статті коротко описуються призначення й функціональні можливості програми VAIO Update. Додаткові відомості див. у вбудованому файлі довідки.

  ПРИМІТКА.  Щоб залишити відгук щодо певних функцій або проблем із VAIO Update 5, скористайтеся спеціальним вікном ліворуч і вкажіть серійний номер свого пристрою VAIO, який можна знайти в такий спосіб:
  клацніть "Пуск" – "Усі програми" – "VAIO Control Center" або
  "Пуск" – "Програми" – "Sony Notebook Setup".

  Що таке VAIO Update?

  Програма VAIO Update надає важливу інформацію, пов'язану із продуктом, а також простий доступ до оновлень для програм і драйверів VAIO, які рекомендовані для ефективної роботи вашого комп'ютера VAIO.

  Ця програма надає оновлення тільки для устаткування та програмного забезпечення, які входять до комплекту постачання. Щоб оновити файли операційної системи Windows, використовуйте програму Windows Update.
  Програма VAIO Update постачається разом із комп'ютерами VAIO, на яких попередньо інстальовано ОС Windows XP, Windows Vista або Windows 7 і які були отримані після червня 2004 року. Вона НЕДОСТУПНА для більш старих моделей.  

  Програму VAIO Update 5 призначено для всіх комп'ютерів VAIO, випущених після червня 2004 року. Вона стане доступною протягом грудня 2009 року. У разі оновлення з попередньої версії доведеться перезавантажити систему.

  Загальні зауваження

  • Під час інсталяції автоматичних оновлень завантажені файли автоматично видаляються в ході цього процесу. Файли, які завантажуються для оновлень вручну, залишаються в каталогу C:\Update. Після успішної інсталяції оновлення вручну, завантажені файли можна видалити.
  • Приховати оновлення в цьому списку, не інсталювавши їх, неможливо. Якщо певні оновлення інсталювати не потрібно, їх не слід вибирати. Вони і надалі відображатимуться у списку, щоб у разі потреби ви змогли їх інсталювати.

  Доступ до програми VAIO Update

  Програму можна запустити в такі способи:

  • За допомогою панелі завдань Windows
   • Натисніть кнопку Пуск.
   • Виберіть Усі програми.
   • Виберіть VAIO Update 5.
  • Клацніть правою кнопкою миші значок програми VAIO Update на панелі завдань і виберіть команду Перевірити оновлення.

  Вікно програми VAIO Update

  Перевірка оновлень

  У цьому вікні коротко описуються програми оновлення, доступні для вашої системи.
  Під час інсталяції оновлень радимо використовувати для ноутбука джерело живлення змінного струму.

  Вікно "Програми оновлення" поділене на дві області: Автоматичні оновлення й Оновлення вручну. Під цими областями містяться посилання на вже інстальовані оновлення й опис значків.

  Автоматичні оновлення
  Щоб запустити процес оновлення, виберіть оновлення, які потрібно інсталювати, і натисніть кнопку Оновити зараз. Вибрані оновлення буде завантажено й автоматично інстальовано на комп'ютер. Під час цього процесу виконуйте інструкції, які можуть з'являтися на екрані.

  Установлення оновлень вручну
  Щоб запустити процес оновлення, виберіть оновлення, які потрібно інсталювати, і натисніть кнопку Завантажити. Програма VAIO Update завантажить вибрані файли оновлень до такого розташування на вашому комп'ютері: C:\update\[ім'я файлу оновлення].
  Щоб переглянути інструкції з інсталяції кожного оновлення, клацніть ім'я оновлення на сторінці VAIO Update.
  Після завантаження файлів їх можна інсталювати за допомогою відповідної кнопки. Відкриється провідник Windows, в якому відображатиметься файл інсталятора.  

  Важлива інформація

  У цьому розділі надаватимуться новини з безпеки й термінова допомога.

  Успішні оновлення

  У цьому розділі надається огляд попередніх успішно інстальованих оновлень.