Ідентифікатор статті : S700026930 / Останні зміни : 12.07.2018Друк

Усунення проблем із центром відновлення VAIO Recovery Center

  рівень складності Рівень складності:
  простий
  тривалість Тривалість:
  10 хвилин


  Примітка. Детальну інформацію щодо відновлення комп’ютера див. у наданому посібнику "Усунення проблем і відновлення системи VAIO" або в документації, яку можна знайти на веб-сайті служби підтримки VAIO.


  Неможливо виконати відновлення системи

  З’являється повідомлення про помилку "Неможливо використати цей диск відновлення для цього комп’ютера" або "Цю програму не можна використовувати для цього комп’ютера"

  1. Спробуйте відновити систему за допомогою дисків відновлення, а також за допомогою попередньо настроєного на заводі-виробнику розділу відновлення на жорсткому диску (Windows 7, Vista, XP, Windows 8). Якщо ця помилка з’являється в разі використання вбудованого методу відновлення, переходьте до кроку 4 нижче.
  2. Якщо доступний варіант відновлення неможливий (наприклад, якщо розділ відновлення на жорсткому диску було видалено), переходьте до кроку 4 нижче.
  3. Переконайтеся, що ви використовуєте правильні диски відновлення для своєї моделі комп’ютера. Якщо у вас немає таких дисків, проте розділ відновлення на жорсткому диску пристрою досі функціонує, виконайте відновлення за допомогою клавіші F10 і створіть нові диски відновлення.
  4. Якщо всі описані вище кроки виконано, проте вам так і не вдалося відновити систему за допомогою дисків відновлення або попередньо настроєного розділу відновлення на жорсткому диску, зверніться до служби підтримки користувачів VAIO.

  З’являються помилки "305" (наприклад: "305:69"), "323" (наприклад: "323:52") або "403"

  1. Виконайте відновлення системи за допомогою дисків відновлення, а також, якщо можливо, за допомогою попередньо настроєного розділу відновлення на жорсткому диску.
  2. Спробуйте варіанти відновлення "C recovery" (Відновлення диска С:) та "Complete recovery" (Повне відновлення) у майстрі центру відновлення VAIO Recovery Center.
  3. Якщо проблема виникає і надалі, запустіть функцію "VAIO Hardware Diagnostics" (Діагностика устаткування VAIO) у майстрі центру відновлення VAIO Recovery Center і перевірте жорсткий диск на наявність помилок.
  4. Якщо в результаті перевірки жорсткого диска буде виявлено помилку, зверніться до служби підтримки користувачів VAIO.
  5. Якщо після перевірки жорсткого диска помилок не знайдено, проте вам усе одно не вдається виконати відновлення системи, зверніться до служби підтримки користувачів VAIO.

  Не вдається відновити комп’ютер через те, що ви видалили вихідний розділ відновлення на жорсткому диску (наприклад, під час установлення іншої операційної системи), не створивши спочатку диски відновлення

  Щоб придбати диски відновлення для свого комп’ютера, зверніться до служби підтримки VAIO.

  Коли ви намагаєтеся перевстановити програми та драйвери, з якими постачався комп’ютер VAIO, з’являється повідомлення про помилку

  З’являється повідомлення про помилку "Цю програму не можна використовувати на цьому комп’ютері"

  1. Якщо ця помилка з’являється під час повторного встановлення програм і драйверів VAIO з розділу відновлення на жорсткому диску (коли не використовується диск відновлення), переходьте до кроку 3.
  2. Якщо ця помилка з’являється при використанні диска відновлення, переконайтеся, що ви використовуєте правильний диск відновлення для своєї моделі комп’ютера VAIO.
  3. Якщо проблема не зникла, зверніться до служби підтримки користувачів VAIO.

  У центрі відновлення VAIO Recovery Center з’являється помилка "505" (наприклад, "505:26")

  1. Ця помилка може виникнути, якщо ви намагаєтесь установити програму, яка досі встановлена на комп’ютері. Щоб вирішити цю проблему, спочатку спробуйте видалити цю програму в розділі "Програми та засоби" панелі керування Vista, а потім повторно встановіть її.
  2. Якщо проблема не зникла, створіть резервну копію особистих даних і спробуйте відновити систему, в результаті чого попередньо встановлені програми буде перевстановлено.

  З’являється повідомлення про помилку "Щоб продовжити, увійдіть як адміністратор системи"

  Вийдіть із системи та знову ввійдіть, використовуючи обліковий запис адміністратора, а потім знову спробуйте запустити центр відновлення VAIO Recovery Center.

  З’являється повідомлення про помилку "Адаптер змінного струму не підключено"

  Щоб уникнути збоїв живлення у процесі відновлення, підключіть до комп’ютера адаптер змінного струму.


  Неможливо створити диски відновлення для комп’ютера VAIO

  Процес "зависає", або з’являється повідомлення про помилку під час записування диска

  1. Переконайтеся, що встановлено останні оновлення для вашої моделі комп’ютера.
  2. Якщо проблема не зникла, створіть резервну копію даних і виконайте відновлення системи за допомогою попередньо настроєного розділу відновлення на жорсткому диску. Спробуйте записати диски відновлення на щойно відновленій системі VAIO, перш ніж установлювати програмне забезпечення й оновлення сторонніх розробників.
  3. Якщо проблема не зникла, зверніться до служби підтримки користувачів VAIO.