Ідентифікатор статті : S700027039 / Останні зміни : 12.07.2018Друк

Відновлення комп'ютера VAIO за допомогою програми VAIO Care 7

  Програма VAIO Care версії  7  надає можливість відновити конфігурацію програмного забезпечення комп'ютера до початкового заводського стану.

  УВАГА! Усі дані, параметри та програми, установлені на комп'ютері, буде видалено. Під час процедури відновлення надається можливість створити резервну копію даних. Компанія Sony не гарантує належного резервного копіювання та відновлення особистих даних.

  УВАГА!
  • Ця модель не потребує дисків відновлення. Дані відновлення містяться на спеціальному розділі жорсткого диска. Але попри це, нагально рекомендуємо створити набір дисків відновлення. Також можна придбати набір дисків відновлення, звернувшись у службу підтримки Sony.
  • Якщо операційна система не запускається та неможливо виконати будь-які інші дії з усунення несправностей, систему можна відновити, запустивши комп'ютер і натиснувши клавішу F10, коли відображається логотип VAIO, або натиснувши клавішу ASSIST, коли комп'ютер VAIO вимкнено.
  • Рекомендується підключити до комп'ютера адаптер змінного струму, щоб живлення постачалося без переривань. 
  • Рекомендується від'єднати всі зовнішні пристрої, такі як принтери, мережні кабелі, камери, зовнішні жорсткі диски або флеш-накопичувачі.

  Дотримуйтесь наведених нижче вказівок, щоб виконати відновлення системи.
  1. Закрийте всі відкриті програми.
  2. Натисніть кнопку Пуск і виберіть Усі програми.
  3. У меню "Усі програми" виберіть папку VAIO Care та пункт VAIO Care.
   ПРИМІТКА. Якщо буде запропоновано ввести пароль адміністратора або з'явиться діалогове вікно User Account Control (Служба захисту користувачів), введіть відповідний пароль або натисніть кнопку Yes (Так).
  4. У вікні програми VAIO Care виберіть Advanced Tools (Додаткові засоби).  5. У вікні Advanced Tools (Додаткові засоби) виберіть Restore and Recovery (Відновлення та повернення).
  6. У вікні Recovery (Відновлення) виберіть Recover computer (Відновити комп'ютер).
  7. У вікні підтвердження, що з'явиться, натисніть кнопку Yes (Так).
   ПРИМІТКА.
   Комп'ютер буде перезавантажено.
  8. Залежно від країни, де було придбано комп'ютер, може бути запропоновано вибрати мову. Виберіть потрібну мову та натисніть кнопку OK.
  9. У вікні VAIO Care Rescue виберіть Start recovery wizard (Запустити майстер відновлення).
  10. У вікні Do you need to rescue your data? (Бажаєте зберегти дані?) виберіть Yes, I'd like to start rescue now (Так, я бажаю зберегти дані).
   ПРИМІТКА. Якщо на комп'ютері немає даних, для яких потрібно створити резервну копію, натисніть кнопку Skip Rescue (Пропустити збереження) і перейдіть до кроку 15.
  11. Підключіть до комп'ютера зовнішній накопичувач, наприклад жорсткий диск USB або флеш-накопичувач.
  12. У вікні Select Rescue type (Виберіть тип збереження) виберіть  Easy rescue (Просте збереження) або Custom Rescue (Вибіркове збереження).
   ПРИМІТКА. Метод Easy Rescue (Просте збереження) створює резервну копію всього вмісту жорсткого диска, тому потребує більше місця на диску та часу для виконання резервного копіювання.
   ПРИМІТКА. Метод Custom Rescue (Вибіркове збереження) надає можливість вручну вибрати папки, які потрібно зберегти.   ПРИМІТКА.
   Програма автоматично виявить дані.
  13. Виберіть диск, на якому потрібно зберегти резервну копію даних, і натисніть кнопку Next (Далі). ПРИМІТКА. На цьому екрані показано обсяг потрібного місця та обсяг вільного місця на зовнішньому диску.
   ПРИМІТКА. Якщо диска немає у списку, переконайтеся, що його належним чином підключено до комп'ютера VAIO та (якщо потрібно) до джерела живлення. Якщо диск усе одно не виявляється, зверніться до посібника з експлуатації або на веб-сайт підтримки, щоб дізнатися, чи потрібно встановити драйвери для нього.

  14. У вікні Confirm options and start rescue (Підтвердити параметри та розпочати збереження) натисніть кнопку Start Rescue (Розпочати збереження).   ПРИМІТКА. Стан резервного копіювання відображається у вікні перебігу виконання.
  15. У вікні Rescue has completed successfully (Збереження успішно виконано) натисніть кнопку Proceed with recovery (Продовжити відновлення).
   Примітка. Виберіть "Select another drive to rescue instead" (Вибрати інший диск для збереження натомість), якщо потрібно.
  16. У вікні "Are you sure you want to start recovery?" (Дійсно розпочати відновлення?) виберіть Yes, I'm sure (Так, розпочати) та натисніть кнопку Start Recovery (Розпочати відновлення).   ПРИМІТКА. У вікні стану показано перебіг виконання різних програм. Робити нічого не потрібно. Цей процес може тривати до 2 годин, і комп'ютер може перезавантажуватись кілька разів.
  17. У вікні Recovery complete (Відновлення завершено) натисніть кнопку Restart (Перезавантажити).
   ПРИМІТКА.
   Комп'ютер буде перезавантажено.
  18. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб настроїти операційну систему та завершити відновлення.