Ідентифікатор статті : 00254190 / Останні зміни : 28.12.2020Друк

Чому текст на екрані телевізора розмитий під час прийому сигналу 4K 120 Гц з іншого пристрою?

  Це було пов’язано з помилкою програмного забезпечення, яка виникала під час обробки відео за використання телевізора в ігровому режимі / режимі пріоритету графіки. Цю проблему вирішено оновленням програмного забезпечення телевізорів Sony до версії 6.0414.

  Завантаження актуального оновлення програмного забезпечення для Android TV

  Щоб отримувати оновлення програмного забезпечення, упевніться, що параметр Автоматично перевіряти наявність оновлень або Автоматично завантажувати програмне забезпечення в налаштуваннях телевізора ВВІМКНЕНО. Таким чином, щойно для пристрою стане доступним оновлення, воно завантажиться автоматично. У разі ВИМКНЕННЯ цього параметра наявність оновлень для телевізора доведеться перевіряти вручну.

  Зі сторінки завантажень для своєї моделі телевізора можна завантажити оновлення й установити його вручну.

  Я завантажив(-ла) останнє оновлення програмного забезпечення, але текст на екрані телевізора під час прийому сигналу 4K 120 Гц з іншого пристрою досі розмитий

  Підтримка 4K 120 Гц є відносно новою функцією телевізора, призначеною скоріше для відеоматеріалів, ніж для статичних зображень. Таким чином, переваги частоти оновлення 120 Гц, як-от плавне відтворення відео без мерехтіння, найкраще помітні за використання телевізора в ігровому режимі / режимі пріоритету графіки.

  На час відображення статичних зображень рекомендується змінити налаштування сигналу пристрою виводу на 4K 60 Гц, щоб забезпечити оптимальну обробку зображень.