Ідентифікатор статті : 00237623 / Останні зміни : 25.10.2022Друк

Xperia Companion

  Оновлення та налагодження програмного забезпечення

  Програма Xperia Companion дає змогу легко встановлювати свіжі оновлення програмного забезпечення, а також налагоджувати його, щоб швидко й просто вирішувати технічні проблеми.

  Увага!
  • Функція оновлення програмного забезпечення Xperia Companion не підтримується смартфонами Xperia, випущеними починаючи з травня 2022 року.
  • Якщо Ваш смартфон Xperia було випущено в травні 2022 року або пізніше, потрібно налаштувати передавання даних за підключення смартфона до комп’ютера. Підключіть смартфон до комп’ютера за допомогою USB-кабелю та послідовно виберіть [Налаштування] > [З’єднання пристрою] > [USB], а потім у меню [Використання USB] виберіть [Передавання файлів].
  • Із червня 2020 року ми припинимо підтримку функції резервного копіювання даних в iCloud, що використовувалася для перенесення даних із пристроїв під керуванням iOS на смартфони Xperia, випущені до 2018 року. Як і раніше, можна використовувати функцію резервного копіювання даних в iTunes для перенесення даних із пристроїв під керуванням iOS на смартфони Xperia, випущені до 2018 року.
  • Смартфони Xperia, випущені у 2019 році або пізніше, не підтримують відновлення вмісту за допомогою програми Xperia Companion. Щоб виконати резервне копіювання вмісту й оновити його, скористайтеся службою Google Диск.

  Програма Xperia Companion доступна для операційних систем Windows і Mac OS. Клацніть посилання нижче, щоб знайти актуальні інструкції зі встановлення та вимоги до системи.

  Xperia Companion для Windows

  Xperia Companion для Mac OS