Ідентифікатор статті : 00173001 / Останні зміни : 30.03.2017Друк

Перенесення відео у форматі DV або Digital8 на комп'ютер

  Відео, записане за допомогою камери Sony Handycam, можна перенести на комп'ютер для редагування, зберігання й обміну. Проте операційні системи Microsoft Windows Vista, Windows 7 і Windows 8 не підтримують функцію потокового передавання даних через USB, яка використовується на пристроях Sony, тому пропонується два альтернативні способи збереження відео у форматі DV або Digital8 на комп'ютері.


  Спосіб 1: за допомогою програми PlayMemories Home 

  Спосіб 2: за допомогою програми "Фотоколекція Windows Live"


  Спосіб 1: за допомогою програми PlayMemories Home

  Ви можете імпортувати відео за допомогою Sony PlayMemories Home - комп'ютерної програми, яка дозволяє легко імпортувати, впорядковувати й редагувати фотографії та відео. Імпортовані фотографії та відео можна переглядати на великому телевізійному екрані або на іншому пристрої, публікувати в Інтернеті та зберігати на диску. Якщо у вас ще немає цієї програми, завантажити її можна за цим посиланням: Завантажити PlayMemories Home

  1. Під'єднайте відеокамеру до джерела живлення - обов'язково використовуйте для цього адаптер змінного струму.
  2. Виберіть режим відтворення/редагування, перевівши перемикач живлення в потрібне положення (додаткову інформацію див. у посібнику користувача).
  3. Виберіть стандартну роздільну здатність або високу чіткість (HD), якщо ваша відеокамера підтримує зйомку відео високої чіткості. Настройки меню залежатимуть від формату записаного відео та формату, який використовуватиметься для імпортування. Якщо ви не знаєте, як змінити настройки, див. посібник користувача. У разі використання формату HDV імпортуватиметься відео якості HD (високої чіткості), а в разі використання формату DV імпортуватиметься відео якості STD (стандартна роздільна здатність). Нижче наведено зручну таблицю.


   record import table

  4. Вставте записану касету у відеокамеру.
  5. Відкрийте програму PlayMemories Home на комп'ютері.
  6. Підключіть відеокамеру до комп'ютера. Для цього підключіть відповідний кабель до роз'єму HDV/DV або DV на камері та до роз'єму i.LINK комп'ютера. Аби уникнути пошкодження відеокамери від статичної електрики спочатку підключайте кабель до комп'ютера. (Примітка. Роз'єм i.LINK також відомий як Firewire або IEEE 1394. Якщо комп'ютер не обладнаний одним із цих роз'ємів, можна скористатись перехідниками або розширювальними платами, доступними в загальному продажу.)

   i.Link cable
   Кабель i.LINK

   i.LINK port
   Порт i.LINK

  7. Розпочніть імпортування. На екрані комп'ютера має відображатись вікно Import from Tape [Імпортування з касети].

   Щоб імпортувати автоматично:
   Переконайтесь, що вибрано перемикач Import from the beginning of the tape [Імпортувати з початку касети], і натисніть кнопку Import [Імпортувати].

   Щоб імпортувати вручну:
   1. Виведіть на екран монітора сцену, з якої бажаєте розпочати імпорт, за допомогою кнопок керування пристроєм.
   2. Переконайтесь, що вибрано перемикач Import from the current tape position [Імпортувати з поточного місця], і натисніть кнопку Import [Імпортувати].

  8. Щоб зупинити імпортування, натисніть кнопку Stop Import [Зупинити імпортування]. Якщо на касеті більше 10 хвилин вільного місця, імпортування зупиниться автоматично.  УСУНЕННЯ НЕПОЛАДОК

  Якщо під час імпортування комп'ютер "зависає" або не розпізнає відеокамеру, від'єднайте відеокамеру, перезавантажте комп'ютер і повторіть описаний вище процес із кроку 5 . Це може статися через одну з наведених нижче причин.

  • Змінення настройок VCR HDV/DV і i.LINK CONV у меню STANDARD SET [Стандартні настройки] відеокамери, коли відеокамеру підключено до комп'ютера за допомогою кабелю i.LINK
  • Змінення настройок REC FORMAT [Формат запису] у меню STANDARD SET [Стандартні настройки] відеокамери, коли відеокамеру підключено до комп'ютера за допомогою кабелю i.LINK, а перемикач живлення встановлено в положення CAMERA-TAPE [Камера-Касета]
  • Змінення положення перемикача живлення, коли відеокамеру підключено до комп'ютера за допомогою кабелю i.LINK
  • Використання комп'ютера, який не підтримує формати відеосигналу на РК-екрані відеокамери (HDV або DV)  Спосіб 2: за допомогою програми "Фотоколекція Windows Live"

  Ви можете імпортувати відео за допомогою програми "Фотоколекція Windows Live". Імпортовані відео можна редагувати, зберігати й публікувати в Інтернеті за допомогою програми Кіностудія Windows Live .


  Примітка. Не можна імпортувати відео безпосередньо з аналогової відеокамери (наприклад, формату Video8 або Hi8), використовуючи програму "Фотоколекція Windows Live". Для виконання імпортування на комп'ютері має бути пристрій захоплення аналогового відео. Ці пристрої (доступні в загальному продажу) перетворюють аналогове аудіо й відео в цифровий формат, який може імпортуватись комп'ютером.

  1. Під'єднайте відеокамеру до джерела живлення - обов'язково використовуйте для цього адаптер змінного струму.
  2. Підключіть відеокамеру до комп'ютера. Для цього підключіть відповідний кабель до роз'єму HDV/DV або DV на камері та до роз'єму i.LINK комп'ютера. Аби уникнути пошкодження відеокамери від статичної електрики спочатку підключайте кабель до комп'ютера.
   (Примітка. Роз'єм i.LINK також відомий як Firewire або IEEE 1394. Якщо комп'ютер не обладнаний одним із цих роз'ємів, можна скористатись перехідниками або розширювальними платами, доступними в загальному продажу.)

   i.Link cable
   Кабель i.LINK

   i.LINK port
   Порт i.LINK

  3. Якщо ви користуєтесь операційною системою Windows 7, установіть правильний драйвер . Якщо у вас комп'ютер з операційною системою Windows Vista або Windows 8, перейдіть до наступного кроку.
  4. Увімкніть відеокамеру та вставте касету, відео з якої потрібно перенести на комп'ютер.
  5. Виберіть режим відтворення/редагування, перевівши перемикач живлення в потрібне положення (додаткову інформацію див. у посібнику користувача).
  6. Якщо з'явиться діалогове вікно автоматичного відтворення після ввімкнення відеокамери, виберіть Import video using Windows Live Photo Gallery [Імпортувати відео за допомогою програми "Фотоколекція Windows Live"]. Якщо ж відкриється діалогове вікно Import Video [Імпортування відео], перейдіть до наступного кроку.
  7. На сторінці Import Video [Імпортування відео] введіть назву нового відеофайлу в полі Name [Назва]. Виберіть Choose the parts of the video to import [Вибрати частини відео для імпортування], і натисніть кнопку Next [Далі].
  8. За допомогою елементів керування на відеокамері (або пульта дистанційного керування від неї) перемотайте касету на те місце, з якого потрібно розпочати імпортувати відео, і натисніть кнопку відтворення, щоб розпочати відтворення касети.
  9. На сторінці, позначеній Use the camcorder controls to find the scene you want, and click Import [Знайдіть потрібну сцену за допомогою елементів керування на відеокамери та натисніть кнопку "Імпортувати"], натисніть кнопку Import [Імпортувати].
  10. Щоб зупинити процес імпортування відео, натисніть кнопку Stop [Зупинити].
  11. Повторіть кроки з 5 по 7 для кожної частини відеокасети, яку потрібно імпортувати.
  12. Завершивши імпортування відео, натисніть кнопку Finish [Готово]. Імпортоване відео буде збережено на комп'ютері одним відеофайлом і відображатиметься в програмі "Фотоколекція Windows Live".
  13. Щоб додати відео до програми "Кіностудія Windows Live" для редагування, клацніть відеофайл у програмі "Фотоколекція Windows Live", виберіть Make [Створити] і Make a movie [Створити відео].

  Примітка. Відео можна також імпортувати безпосередньо до програми "Кіностудія Windows Live", не використовуючи програму "Фотоколекція Windows Live". Для цього підключіть відеокамеру до комп'ютера, відкрийте програму "Кіностудія Windows Live", натисніть кнопку "Кіностудія" та виберіть команду Імпортувати із пристрою.

   

  Установлення правильного драйвера (тільки для Windows 7)

  Примітка. Для комп'ютера з операційною системою Windows Vista або Windows 8 ця операція не потрібна.
  Підключивши відеокамеру до комп'ютера, переконайтесь, що операційною системою Windows 7 вибрано правильний драйвер.

  В операційній системі Windows 7 існує два драйвери i.LINK/IEEE 1394: новіший і старіший. Для захоплення відео потрібно використовувати старішу версію драйвера. Дотримуйтесь наведених нижче інструкцій, щоб установити потрібний драйвер.

  • Натисніть кнопку Пуск.
  • Виберіть пункт Панель керування.
  • Виберіть розділ Диспетчер пристроїв.
   (Примітка. Якщо ви не бачите розділ "Диспетчер пристроїв" у списку, натисніть "Перегляд за: Категорія " у правому верхньому куті вікна панелі керування. Потім виберіть Великі піктограми. З'явиться список елементів панелі керування. Виберіть Диспетчер пристроїв.)

   device manager


  • У розділі "Диспетчер пристроїв" відшукайте в списку пункт Хост-контролери шини IEEE 1394 і двічі клацніть його. Відкриється вікно з надписом, подібним до 1394 OHCI Compliant Host Controller. Якщо в кінці міститься слово (Legacy) [Застарілий], потрібний драйвер уже встановлено. Просто закрийте це вікно й перейдіть до кроку 4 в розділі "Спосіб 2: за допомогою програми "Фотоколекція Windows Live" .
  • Після цього двічі клацніть 1394 OHCI Compliant Host Controller. Відкриється вікно з назвою 1394 OHCI Compliant Host Controller Properties.
  • Перейдіть на вкладку Драйвер і натисніть кнопку Оновити драйвер.
  • Виберіть Шукати програмне забезпечення драйвера на моєму комп'ютері, а потім Вибрати драйвер зі списку драйверів пристроїв на комп'ютері. На екран буде виведено список драйверів.
  • Виберіть 1394 OHCI Compliant Host Controller (Legacy) і натисніть кнопку Далі. Переконайтесь, що вибрано драйвер зі словом (Legacy) на кінці.
  • Буде встановлено драйвер 1394 OHCI Compliant Host Controller (Legacy), після чого з'явиться повідомлення Оновлення драйвера успішно проведено системою.
  • Натисніть кнопку Закрити та закрийте всі інші відкриті вікна.
   Перезавантажте комп'ютер. Тепер можна імпортувати відео через порт i.LINK/FireWire/IEEE 1394. Перейдіть до кроку 4 в розділі "Спосіб 2: за допомогою програми "Фотоколекція Windows Live" .

  УСУНЕННЯ НЕПОЛАДОК

  • У деяких випадках (наприклад, після встановлення оновлень) Windows 7 може повернутись до початкового драйвера 1394 OHCI Compliant Host Controller. Якщо помітите, що пристрій IEEE 1394 здійснює передавання повільно та/або більше не розпізнається, повторіть наведені вище кроки й повторно встановіть старішу версію драйвера з надписом (Legacy).
  • Якщо навіть після встановлення старішої версії драйвера імпортувати відео неможливо, проблема може бути пов'язана з обладнанням. Проблема може бути пов'язана з портом, відеокамерою, комп'ютером або пошкодженим кабелем. Спробуйте поміняти кабелі або скористайтесь іншим портом, якщо існує така можливість.