Ідентифікатор статті : 00173030 / Останні зміни : 30.03.2021Друк

Перенесення відео у форматі DV або Digital8 на комп’ютер Mac

  Відео з касетної камери Handycam можна перенести на комп’ютер Mac для редагування, зберігання або обміну за допомогою програмного забезпечення Apple iMovie.
  Якщо використовується Windows, прочитайте наше керівництво з перенесення відео з відеокамери на ПК.

  ПЗ iMovie може імпортувати відео з носіїв у таких форматах.

  • DV
  • DVCAM
  • DVCPRO
  • HDV


  З більшості касетних відеокамер Handycam відео можна перенести на комп’ютер Mac за допомогою ПЗ iMovie. Відвідайте веб-сайт Apple, щоб дізнатися, чи сумісна ваша камера з iMovie.

  Перш ніж переносити відео, касети можна переглянути в iMovie, щоб визначити, які кліпи потрібно імпортувати.

  1. Підключіть Handycam до комп’ютера за допомогою кабелю камери. Можливо, знадобиться настроїти параметри на камері. Якщо на комп’ютері немає порту FireWire, замість нього можна підключитися до порту Thunderbolt. Для цього знадобиться адаптер Apple Thunderbolt — FireWire або монітор Apple Thunderbolt
  2. Увімкніть камеру Handycam і встановіть на ній режим VCR або VTR
  3. На комп’ютері натисніть кнопку Import (Імпортувати) на панелі інструментів

   Import button on toolbar
  4. Виберіть свою модель Handycam на бічній панелі Cameras (Камери) на екрані комп’ютера
  5. Відобразиться зображення з поточного моменту на касеті
  6. Тепер відео можна переглянути в режимі попереднього перегляду на екрані. Наведіть курсор миші на попередній зразок відео у верхній частині вікна імпорту. Використовуйте елементи керування, що відображаються на екрані, для відтворення, призупинення або перемотування відео. (Для відтворення також можна використовувати клавішу пробілу.)

   Image
  7. Тепер усе готово до імпорту. Можна створити нову подію, у якій буде розміщено кліпи, або додати їх до наявної події. Виберіть або створіть подію за допомогою спливаючого вікна Import to (Імпортувати до)

   Choosing event to import
  8. Знайдіть місце на касеті, з якого потрібно почати перенесення, і натисніть кнопку Import (Імпортувати).
  9. ПЗ iMovie переноситиме відео, доки цей процес не буде зупинено за допомогою кнопок Stop Import (Зупинити імпорт) або Close (Закрити). Якщо нічого не робити, імпорт продовжуватиметься, доки не зупиниться касета або не закінчиться місце на жорсткому диску. Відео переноситиметься за звичайної швидкості відтворення.
  10. Щоб змінити частини відео, що імпортуються, зупиніть і запустіть імпорт. Коли імпорт зупинено, можна використовувати елементи керування відтворенням, щоб перемотати відео вперед або назад до частин, які потрібно залишит.