α7R IV

Ще одне досягнення

Повнокадрова бездзеркальна камера α7R IV від Sony відкриває безпрецедентні можливості для творчості. Ця компактна надійна модель забезпечує першокласну якість зображення, надзвичайно швидку обробку даних, а також розширені можливості з’єднання для продуктивнішої зйомки.

ПОВНОКАДРОВІ БЕЗДЗЕРКАЛЬНІ КАМЕРИ З КРІПЛЕННЯМ E-MOUNT

Камера Alpha 7R IV з повнокадровою 35-міліметровою матрицею та роздільною здатністю 61,0 Мп

ILCE-7RM4A
α7R IV
Ще більше можливостей

Нова камера серії α7R відкриває безпрецедентні можливості з надійними функціями, що задовольняють вимоги професійної зйомки. Вона забезпечує неперевершену якість зображення, швидку обробку даних і розширені можливості з’єднання.

Зображення чоловіка, повернутого спиною до камери, і червоних дюн на фоні
Першокласна роздільна здатність і градація
Зображення чоловіка, що дивиться в камеру на штативі, до якої прикріплено супертелеоб’єктив
Гнучке налаштування та чутливе керування
Зображення жінки-фотографа та жінки-моделі у фотостудії
Вражаючі портрети й інтелектуальна зйомка
Вид камери ззаду з розфокусованим інтер’єром церкви на фоні
Побачте невидиме
Вид задньої панелі камери без штатива, на моніторі якої відображається екран меню
Функціональність і надійність
Зображення чоловіка, що використовує камеру, до якої прикріплені зовнішній мікрофон і зовнішній монітор, з листям на фоні
Професійна відеозйомка
Неперевершена деталізація
Надзвичайно чітке та якісне зображення

Повнокадрова CMOS-матриця Exmor R™ 61,0 Мп і процесор BIONZ X™ забезпечують зображення з високою роздільною здатністю й деталізацією, з відмінною градацією відтінків і низьким рівнем шумів. З камерою α7R IV професійні фотографи можуть закарбовувати текстури й точно передати атмосферу кожної сцени.

Зображення CMOS-матриці Exmor R
Повнокадрова CMOS із заднім підсвічуванням, 61,0 Мп

Нова CMOS-матриця зображення Exmor R має роздільну здатність 61,0 Мп. А конструкція із заднім підсвічуванням забезпечує високу чутливість і низький рівень шуму.

Зображення механізму обробки зображень BIONZ X
Найновіший процесор обробки зображення

Найновіший процесор обробки зображення BIONZ X і система високорівневої інтеграції максимально покращують продуктивність матриці з високою роздільною здатністю, підтримуючи динамічний діапазон до 15 кроків при низьких значеннях ISO.

Нічне зображення міського краєвиду з підсвіченим червоним мостом на передньому плані
Діапазон світлочутливості ISO 100–32 000

Незважаючи на високу роздільну здатність, камера α7R IV забезпечує найвище значення ISO 32 000 і знижує шум при низьких і середніх значеннях ISO задля найякіснішого зображення.

Підвищення роздільної здатності

Каркасне зображення, що демонструє систему стабілізації зображення за п’ятьма осями камери
Вбудована система стабілізації зображення за 5 осями

Вбудований алгоритм 5-осьової стабілізації вдосконалено для обробки зображення з роздільною здатністю 61,0 Мп. Результат еквівалентний зменшенню витримки на 5,5 кроку і дає змогу використовувати камеру без штатива.

Портрет гепарда
Абсолютно безшумна зйомка

Завдяки затвору, що працює без вібрації, камеру α7R IV можна використовувати для зйомки важливих подій без найменшого шуму. А оскільки усувається тремтіння, спричинене вібрацією, зображення виходить із максимальною роздільною здатністю.

Каркасне зображення внутрішньої конструкції камери
Зменшення розмиття

Удосконалений механізм фіксує затвор, щоб уникнути незначного тремтіння камери, а покращений алгоритм стабілізації зображення ефективно зменшує розмиття. При цьому зберігається висока роздільна здатність.

Рука чоловіка на елементі дистанційного керування для спуску затвора камери
Дистанційний спуск затвора без тремтіння камери

Робіть якісні фотографії за допомогою додаткового бездротового пульта дистанційного керування (RMT-P1BT), уникаючи тремтіння камери через натискання кнопки спуску затвора. У результаті забезпечується найвища роздільна здатність матриці.

[1] Видошукач Ultra-XGA OLED Tru-Finder [2] Видошукач Quad-VGA OLED Tru-Finder

Видошукач UXGA OLED Tru-Finder на 5,76 млн точок

Електронний видошукач на 5,76 млн точок відображає приблизно в 1,6 разу більше деталей, ніж в α7R III. Виберіть режим високої якості для точного й водночас реалістичного відтворення без ефектів "муару" та "зубців". Частота кадрів 120 чи 100 кадр./с, що збільшує плавність, дає змогу легко відстежувати об’єкти під час руху.

Миттєве реагування
Найшвидша серійна зйомка у своєму класі

Забезпечуючи відмінну роздільну здатність, камера α7R IV здійснює зйомку з механічним затвором зі швидкістю 10 кадр./с (до 8 кадр./с в режимі серійної зйомки з відтворенням зображень у видошукачі). Тож ви можете знімати, наприклад, диких тварин у русі, з найвищою деталізацією, доступною лише при роздільній здатності 61,0 Мп.

Портрет птаха в польоті, що демонструє високу роздільну здатність, яка дає змогу обрізати відзняті зображення для збільшення
Роздільна здатність 26,2 Мп після обрізання до розміру APS-C

Навіть якщо обрізати повнокадрове зображення до розміру APS-C, збережеться роздільна здатність біля 26,2 Мп. На камеру α7R IV можна робити повнокадрові знімки з роздільною здатністю 61,0 Мп. Це, наприклад, зручно під час фотозйомки птахів, коли обрізання потрібне для збільшення відзнятих зображень.

Зображення зон сенсора автофокусування, що охоплюють майже всю площину кадру
Широка зона автофокусування

Нова матриця зображення містить 567 точок фазового автофокусування (це приблизно 99,7% висоти й 74,0% ширини кадру) і 425 точок контрастного автофокусування.

Зображення лева в затіненому середовищі
Швидке АФ незважаючи на високу роздільну здатність

Завдяки вдосконаленій чутливій системі швидкого гібридного автофокусування, яка обробляє велику кількість даних, камера α7R IV миттєво фокусується на цільовому об’єкті навіть при низькій освітленості.

Зображення двох зебр, що дивляться одна на одну, піднявши передні копита
Покращена система АФ із безперервним відстеженням

Більше точок автофокусування на більшій площині матриці зображення й покращений алгоритм автофокусування сприяють якіснішому відстеженню об’єктів, навіть якщо вони швидко й непередбачувано рухаються. Таким чином забезпечується стабільна зйомка.

4D FOCUS
Докладніше про автофокусування від Sony
Зображення слона при низькій освітленості
Точне автофокусування при низькій освітленості

Удосконалені алгоритми автофокусування розраховано навіть на освітлення EV-3. Параметр Focus Priority in Aperture Drive (Пріоритет фокусування для привода діафрагми) сприяє точнішому фокусуванню при низькій освітленості й коли діафрагму зупинено.

Зображення кількох послідовно знятих фотографій дикої природи
До 68 зображень у режимі безперервної зйомки

Оскільки розмір буфера пам’яті в 1,5 разу більший, під час серійної зйомки виходить біля 68 зображень у серії. У режимі APS-C можна робити приблизно втричі більше фотографій, ніж у режимі повнокадрової зйомки.

Зображення камери з двома SD-картами, вид іззаду
Два гнізда для карт пам’яті, що підтримують UHS-II

α7R IV має два гнізда для швидкісних карт пам’яті з UHS-I або UHS-II. Можна записувати дані одночасно на дві карти або в "естафетному" режимі, зберігати на різних картах знімки RAW і JPEG, фотографії та відео, а також копіювати дані між картами.

Зображення камери з двома акумуляторами Z, вид іззаду
Підтримка тривалої професійної зйомки

Камеру α7R IV обладнано потужним акумулятором NP-FZ100. Тривалість зйомки можна збільшити та відзняти вдвічі більше кадрів, використовуючи камеру з вертикальною рукояткою VG-C4EM, що продається окремо та вміщує два акумулятори NP-FZ100.

Зображення морди собаки з рамкою автофокусування, накладеною на одне око
Автофокусування на очах тварин у реальному часі

Камеру α7R IV обладнано функцією автофокусування на очах із новим алгоритмом, що підтримує також відстеження очей тварин. Вона забезпечує швидке й точне автофокусування на очах для створення якісних знімків диких тварин і домашніх улюбленців, навіть якщо в кадрі є перешкоди або орієнтація кадру часто змінюється.

Професійна портретна зйомка та оптимальна ефективність
Автофокусування на очах у реальному часі: портрети

Автофокусування на очах у реальному часі – це новий рівень портретної фотозйомки. Ця технологія на основі штучного інтелекту миттєво й точно розпізнає очі та відстежує їх, забезпечуючи чітке фокусування на обличчі об’єкта, навіть якщо він швидко рухається. Тому буде легше зосередитися на композиції.

Зображення жінки-моделі, яка закриває частину обличчя капелюхом, з рамкою автофокусування, накладеною на одне око
Миттєве фокусування на очах

Коли ввімкнуто функцію Face/Eye Priority in AF (Пріоритет обличчя або очей під час автофокусування), натисніть кнопку спуску затвора наполовину, а потім – кнопку AF-ON або призначену кнопку швидкого доступу. Камера сфокусується на очах об’єкта.

Зображення моделі з рамкою автофокусування на одному оці й елементами керування для вибору правого або лівого ока
Вибір правого або лівого ока залежно від потреб

Відтепер перед зйомкою або в її процесі за допомогою кнопки швидкого доступу можна навіть вибрати праве або ліве око. Функція вибору ока дає змогу зосередитися на композиції, освітленні та інших деталях.

Зображення жінки-моделі з розфокусованою будівлею на фоні
Сумісність із функцією відстеження в реальному часі

Функцію автофокусування на очах у реальному часі можна використовувати з функцією відстеження в реальному часі, яка реагує на рухи об’єкта. Таке поєднання забезпечує точне відстеження для комфортної портретної фотозйомки.

Ефективніший робочий процес

Бездротове та дротове з’єднання для різних завдань професійної зйомки

Камера α7R IV підтримує різні можливості дистанційного керування з комп’ютера та засоби передавання даних, зокрема Wi-Fi 5 ГГц. Скористайтеся всіма перевагами зручної дистанційної зйомки та резервного копіювання даних.

Зображення людини, яка працює з ноутбуком у фотостудії
Бездротове підключення до ПК для зручного налаштування

Керуйте камерою α7R IV або передавайте дані на комп’ютер за допомогою програми Remote із пакета програмного забезпечення Imaging Edge™ (версії 2.0 або пізнішої). Доступне використання Wi-Fi 5 ГГц, що розширює можливості зйомки.

Зображення закріпленої на штативі камери з дротовим з’єднанням, вид іззаду
Швидше дистанційне керування з комп’ютера через USB

Швидше передавайте дані за допомогою порту USB Type-C®, що підтримує SuperSpeed USB 5Gbps (USB 3.2), і нового алгоритму дротового дистанційного керування зйомкою з комп’ютера. Передавайте великі нестиснуті файли RAW під час зйомки без затримок.

Зображення екрана з меню налаштувань сервера в камері
Передавання зображень через FTP у фоновому режимі

З камери α7R IV можна швидко передавати зображення JPEG і RAW на сервер FTP у фоновому режимі в процесі зйомки або після неї. У камері можна заздалегідь зберегти параметри дев’яти серверів FTP.

Зображення спалаху, закріпленого на камері
Повний спектр функцій для фотозйомки зі спалахом

Під час використання спалахів затримка спуску затвора мінімальна й можлива безперервна зйомка зі швидкістю до 10 кадр./с. З бездротовими зовнішніми спалахами доступні режими повільної синхронізації та синхронізації за задньою шторкою.

Зображення стандартного роз’єму камери для синхронізації із зовнішніми спалахами
Стандартний роз’єм для синхронізації

Стандартний роз’єм забезпечує зручну синхронізацію зі студійними спалахами та додатковим освітлювальним обладнанням.

Зображення ноутбука у фотостудії
Imaging Edge™ для комп’ютера: Remote, Viewer і Edit

Покращуйте результати зйомки з пакетом програм Imaging Edge для комп’ютера. Remote дає змогу керувати зйомкою та контролювати процес на екрані комп’ютера, Viewer – швидко переглядати, оцінювати й вибирати знімки з великих колекцій, а Edit – створювати якісні фінальні знімки з файлів RAW.

Тактильне управління
Новий рівень якості зображення

Компонування 16 кадрів серійної зйомки з піксельним зсувом

Нова функція закарбовує серію кадрів із точним зсувом у півпікселя або один піксель, щоб отримати 16 знімків (еквівалент 963,2 Мп), дані яких об’єднуються в зображення з роздільною здатністю 240,8 Мп. У результаті фотографії архітектури й предметів мистецтва вражають своєю реалістичністю, текстурою та кольорами, передаючи настрій і атмосферу аналогічно 3D-зображенню.

Два зображення архітектурних деталей: звичайне та композитне, створене за допомогою серійної зйомки з піксельним зсувом

[1] Звичайний одиночний знімок (масштаб 200%)
[2] Компоноване зображення із 16 знімків із піксельним зсувом (масштаб 100%)

Щоб подивитися це відео, прийміть файли cookie для YouTube.

Відкрийте налаштування файлів cookie нижче та ввімкніть ці файли для YouTube у розділі Functional (Функціональні).

Інтерфейс для професіоналів
Меню камери "Збереження", курсор наведено на пункт "CAMSET10"
Збереження й завантаження налаштувань

Нова функція збереження й завантаження налаштувань дає змогу зберігати параметри зйомки на карті пам’яті SD та зчитувати їх, а також використовувати в інших камерах.

Меню камери "Спосіб вибіркового перегляду", курсор наведено на пункт "По 100 зображень"
Ефективне впорядкування зображень

Призначайте рейтинги у вигляді зірок і на екрані перегляду захищайте знімки від видалення. Прокручуйте по 10 або 100 зображень і переглядайте групами ті, які отримано під час серійної зйомки.

Меню налаштувань кнопок швидкого доступу для коліщатка керування, курсор наведено на пункт "1 Діафрагма"
Покращений інтерфейс меню

На екрані меню зображено налаштування кнопок швидкого доступу, щоб легше було користуватися ними. Між розділами меню можна переходити, повертаючи передній кільцевий регулятор або натискаючи кнопку Fn однією рукою.

Професійні функції для відеозйомки
Надійне автофокусування під час відеозйомки

Удосконалена система швидкого гібридного автофокусування відповідає строгим стандартам для відео 4K. Вона забезпечує винятково точне, швидке й надійне відстеження об’єктів. Чутливість відстеження можна регулювати, щоб зробити фокус стабільнішим.

Портрет жінки, що демонструє доступність автофокусування на очах із відстеженням у реальному часі під час відеозйомки
Автофокусування на очах у реальному часі: відео

Відтепер функція автофокусування на очах у реальному часі підтримує відеозйомку, розпізнаючи очі об’єкта й відстежуючи одне око. Оскільки камера α7R IV з точністю фокусується на цьому оці, ви можете зосередитися на композиції.

Зображення пальця, що торкається екрана меню
Функція відстеження дотиком для точного фокусування

Під час відеозйомки торкніться об’єкта на LCD-дисплеї. Камера α7R IV сфокусується на ньому й відстежуватиме його рух. Якщо камера α7R IV розпізнає людське око, спрацює також функція автофокусування на очах у реальному часі.

Зовнішній мікрофон, прикріплений до камери α7R IV
Цифровий аудіоінтерфейс для чіткого звукозапису

Багатоінтерфейсний роз’єм удосконалено завдяки цифровому аудіоінтерфейсу. Використовуйте новий спрямований мікрофон ECM-B1M або новий комплект адаптера XLR, щоб записувати високоякісний звук із мінімальним спотворенням.

Мініатюра брошури
Завантажити буклет

Технічні характеристики та функції

Камеру обладнано CMOS-матрицею з відмінною роздільною здатністю, удосконаленим процесором обробки зображення та системою 5-осьової стабілізації. Завдяки широкому охопленню забезпечується швидке й надійне автофокусування на очах (тепер і на очах тварин) з відстеженням у реальному часі. Можлива серійна зйомка зі швидкістю до 10 кадр./с. Ця компактна надійна камера з професійним керуванням забезпечує гнучкі функції для різних типів зйомки.
  • Повнокадрова 35-міліметрова CMOS-матриця Exmor R із роздільною здатністю 61,0 Мп і оновлений процесор обробки зображення BIONZ X

  • Стандартний діапазон чутливості ISO 100–32 000

  • Швидке гібридне автофокусування: фазове у фокальній площині (567 точок) і контрастне (425 точок)

  • Серійна зйомка з відстеженням положення об’єкта для автофокусування або автоекспозиції зі швидкістю до 10 кадр./с

  • Зручне керування й надійна конструкція для професійної зйомки

Підтримка об'єктивів
Об'єктиви E-mount від Sony
Тип сенсора
Повнокадрова 35-міліметрова CMOS-матриця Exmor R (35,7 x 23,8 мм)
Кількість пікселів (ефективна)
Приблизно 61,0 мегапіксель
Чутливість ISO
Фото: ISO 100–32 000 (можна встановити розширений діапазон ISO 50–102 400), АВТО (ISO 100–12 800, можна вибрати нижню й верхню границі). Відео: еквівалент ISO 100–32 000, АВТО (ISO 100–12 800, можна вибрати нижню й верхню границі).
Ресурс батареї (фото)
Приблизно 530 знімків із використанням видошукача або приблизно 660 знімків із використанням LCD-монітора (стандарт CIPA)
Тип видошукача
Електронний видошукач (1,3 см, тип 0,5) з кольоровим екраном UXGA OLED
Тип монітора
TFT 7,5 см (тип 3,0)
Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля