Чудові знімки з вірними друзями

Створюйте чудові портрети домашніх улюбленців і диких тварин завдяки оновленій функції автофокусування на очах тварини з відстеженням у реальному часі .

Покращене автофокусування на очах із відстеженням у реальному часі від Sony

Функцію автофокусування на очах із відстеженням у реальному часі від Sony, що застосовує алгоритми штучного інтелекту, удосконалено. Відтепер вона може визначати не лише очі людини, а й тварини.

Автофокусування на очах із відстеженням у реальному часі
Про АФ на очах людей із відстеженням у реальному часі

Знімайте гру дітей і створюйте чудові портрети завдяки автофокусуванню на очах із відстеженням у реальному часі від Sony.

Якісні портрети домашніх улюбленців

Коли кнопку спуску затвора натиснуто наполовину, камера автоматично фокусується на очах тварини, а не її оточенні, і відстежує їх рух, забезпечуючи ідеальні портрети.

Закарбовуйте найцікавіші моменти

Робіть цікаві знімки з точним і надійним фокусуванням, навіть якщо ваше цуценя гасає без упину.

Спонтанні кадри з домашніми улюбленцями

Автофокусування на очах із відстеженням у реальному часі підтримується також у режимі безшумної зйомки, тож ви не сполохнете тварину.

Виняткові знімки дикої природи

Автофокусування на очах тварин із відстеженням у реальному часі дає змогу чітко закарбовувати рідкісні швидкоплинні моменти, що трапляються під час зйомки дикої природи.

Автофокусування на очах із відстеженням у реальному часі відтепер доступне для зйомки тварин
АФ на очах тварин із відстеженням у реальному часі

Передову функцію автофокусування на очах від Sony, що застосовує алгоритми штучного інтелекту, доповнено новим алгоритмом для зйомки тварин. Вона забезпечує швидке й точне автофокусування на очах різних тварин із відстеженням руху в реальному часі.

Увімкнення режиму "Тварина"

Виберіть "Тварина" в меню "Розпізнав. об’єктa". А потім, щоб увімкнути розпізнавання очей тварини, натисніть кнопку спуску затвора наполовину або кнопку швидкого доступу.

Увімкнення режиму "Тварина"
Фокусування й відстеження зі складною композицією
Фокусування й відстеження зі складною композицією

Функція автофокусування на очах тварин із відстеженням у реальному часі забезпечує надійний результат, навіть якщо об’єкт зйомки оточують або затуляють інші об’єкти – віконні рами, руки людей, дерева, кущі тощо.

Знімки домашніх улюбленців із нового ракурсу
Знімки домашніх улюбленців із нового ракурсу

У камерах серії α LCD-дисплей можна повернути, щоб знімати з незвичного ракурсу, згори або знизу. Налаштувати фокус легко завдяки широкій області фокусування та функції фокусування дотиком.

Закарбовуйте спонтанні кадри в режимі безшумної зйомки
Закарбовуйте спонтанні кадри в режимі безшумної зйомки

Камери серії α підтримують режим безшумної зйомки, що ідеально підходить для фотографування тварин. Автофокусування на очах тварин і відстеження в реальному часі відбувається безшумно, також під час безперервної зйомки.

Відстеження очей навіть під час руху тварин
Надійне автофокусування із широким охопленням

Широка область охоплення й відстеження руху очей тварини в реальному часі забезпечують точне й надійне автофокусування, навіть якщо ваше цуценя гасає без упину.

Як це працює
Відкрийте для себе камери з функцією АФ із розпізнаванням очей від Sony

Камери зі змінним об’єктивом

Компактні камери

Ширші можливості для творчості