АФ із розпізнаванням очей: секрет чудових портретів

Відкрийте для себе ексклюзивну функцію АФ із розпізнаванням очей від Sony для чіткого фокусування та кращих портретів. Революційний інструмент для професіоналів і любителів.

Очі – дзеркало душі 

Блиск очей. Це ознака вдалого портрета, можливість зазирнути в душу об’єкта. Унікальна функція АФ із розпізнаванням очей від Sony дає можливість зробити кожен портрет справжнім і незабутнім, постійно відстежуючи не лише об’єкт зйомки, а й очі – для приголомшливих знімків. 

АФ на очах тварин із відстеженням
АФ на очах тварин із відстеженням

Фотографувати домашніх улюбленців і диких тварин тепер простіше ніж будь-коли. Функція автофокусування на очах у реальному часі від Sony тепер здатна визначати очі тварин і відстежувати їх рух. 

Секрет чудових портретів
Визнано професіоналами

Швидкий об’єктив дає змогу чітко відтворити найменші деталі, які визначають дійсно гарні знімки. Професіональні фотографи знають, що для створення незабутніх портретів потрібно ідеально фокусуватися на погляді. Інноваційна функція автофокусування на очах від Sony відкриває нові можливості для зйомки.

Автофокусування на очах від Sony
Надійне стеження за очима об’єкта за будь-яких умов

Спіймайте погляд. Функція АФ із розпізнаванням очей використовує широку область автофокусування Sony та точне розпізнавання очей, щоб відкрити безмежні можливості композиції та розкрити весь ваш творчий потенціал.

Частково приховане обличчя
Частково приховане обличчя
Погляд, спрямований вниз
Погляд, спрямований вниз
Із підсвічуванням
Із підсвічуванням
В окулярах
В окулярах
У приміщенні
У приміщенні
Малі об’єкти
Малі об’єкти
Покращене автофокусування на очах із відстеженням у реальному часі
АФ на очах із відстеженням у реальному часі

Коли кнопку спуску затвора натиснуто наполовину, камера фокусується на очах об’єкта зйомки й безперервно відстежує їх у режимі AF-C. Під час відеозйомки автофокусування на очах із відстеженням у реальному часі допомагає зосередитися на об’єкті.

Можливість вибору лівого або правого ока
Можливість вибору лівого або правого ока

Зосередьтеся на композиції, вибравши в меню камери фокусування на лівому чи правому оці або автоматичний режим. Призначте ці налаштування кнопкам швидкого доступу, щоб легко вибирати їх у процесі зйомки. 

Інновації АФ із розпізнаванням очей
Інноваційна конструкція недзеркальної камери

[1] Звичайні цифрові дзеркальні камери [2] Недзеркальні камери Sony

Інноваційна конструкція недзеркальної камери

Sony є лідером із виробництва матриць зображення, обладнаних технологіями для відстеження об’єктів зйомки в реальному часі, точного розпізнавання очей і бездоганного фокусування. Висока точність і значно ширша область охоплення порівняно з іншими цифровими дзеркальними камерами забезпечують надійне стеження й точне автофокусування по всій площині кадру.

Досконала технологія на базі багаторічної експертизи

Не всі недзеркальні камери мають однакові характеристики. Технологія автофокусування на очах від Sony базується на наших багаторічних інноваціях у сфері обробки зображення, серед яких провідні матриці зображення, процесори, об’єктиви й алгоритми розпізнавання очей.

Досконала технологія на базі багаторічної експертизи

 [1] Об’єктив [2] Матриця зображення [3] Процесор обробки зображення [4] Програмний алгоритм 

Відкрийте для себе камери з функцією АФ із розпізнаванням очей від Sony

Камери зі змінним об’єктивом

Компактні камери