Щоразу бездоганне автофокусування

Робіть чіткі, як ніколи раніше, фото з 4D FOCUS.

Що таке 4D FOCUS?

Звичайна функція автофокусування працює лише з простором. У 4D FOCUS технологія автофокусування отримала новий вимір: інноваційна матриця зображення, що аналізує простір і час, забезпечує точне відстеження рухомих об’єктів, тож ваші знімки будуть чіткішими, ніж будь-коли раніше. Звичайне автофокусування вже в минулому. Майбутнє фотографії – у динаміці.

ШИРОКА зона (2D)

Знімайте в широкій області, налаштовуючи фокус навіть на дальній частині кадру. 

ШВИДКІСТЬ – глибина (3D)

Фокусування відбувається швидко, навіть якщо об’єкт зйомки переміщується ближче або далі від камери.

ТОЧНІСТЬ – час (4D)

Четвертим виміром технології 4D FOCUS є час, втілений у точному передбаченні та стабільному відстеженні наступного руху об’єкта зйомки.

Широка область автофокусування

Фокусуйтеся на об’єкті в будь-якому місці кадру. Функція 4D FOCUS активує широку зону автофокусування, тому камера може фокусуватися на об’єктах на всій площі кадру, а не тільки в центрі.

Надшвидке фокусування

Функція 4D FOCUS миттєво визначає відстань до об’єкта та швидко й точно фокусується на ньому завдяки прогресивному алгоритму автофокусування, тому ви ніколи не пропустите вирішальних моментів.

Точне відстеження

Об’єкт зйомки завжди залишатиметься в центрі уваги. Наш алгоритм автофокусування відстежує об’єкт навіть у динаміці, передбачаючи його наступний рух і забезпечуючи чудовий результат незалежно від інших елементів у кадрі.

Галерея зображень 4D FOCUS

Перегляньте чіткі знімки динамічних сюжетів, зроблені з використанням технології 4D FOCUS, і довідайтеся, як можна робити такі фотографії, отримавши детальні відомості про номер моделі, числа діафрагми й фокусної відстані.

Фотогалерея Sony
Відвідайте фотогалерею Sony

Перегляньте фотознімки, зроблені камерами Sony.

Перегляньте канал камер Sony
Перегляньте канал камер Sony

Подивіться фільми про наші продукти та ознайомтеся з їх можливостями.