α7R III

Нові можливості зйомки

Камера α7R III забезпечує неперевершену швидкість, високу роздільну здатність, професійний інтерфейс і надійну роботу навіть у складних умовах.

Зображення собаки з рамкою автофокусування на одному оці
Функція доступна з оновленням програмного забезпечення.

Нова функція Sony для зйомки тварин доступна з оновленням програмного забезпечення. Знімайте домашніх улюбленців і диких тварин із технологією автофокусування, що автоматично розпізнає очі об’єкта зйомки та відстежує їх рух.

Широкі можливості для творчості

Камера α7R III забезпечує вищу роздільну здатність, чутливість, ширший динамічний діапазон і швидшу обробку даних. Завдяки її міцному компактному корпусу й професійним функціям ви отримуватимете найкращі знімки в будь-яких умовах зйомки. Маючи в розпорядженні таку високу потужність, точність і потенціал, ви зможете закарбовувати неповторні моменти життя. 

Зображення користувача, який тримає камеру, у горах із туманом, хмарами та льодовиком
Портал у нові світи

Можливості роботи із зображенням обмежені лише уявою фотографа завдяки матриці з ефективною роздільною здатністю приблизно 42,4 Мп та вдосконаленому процесору.

Зображення силуету користувача, який дивиться крізь видошукач із прикріпленим великим об’єктивом, на фоні природи й неба
Швидке й точне автофокусування

Навіть під час безперервної зйомки зі швидкістю до 10 кадр./с автофокусування відбувається блискавично швидко, рух об’єкта у фокусі надійно відстежується.

Зображення жінки у фокусі, що дивиться в камеру; на розмитому передньому плані – користувач, що тримає камеру вертикально
Новий потенціал портретної зйомки

Функцію автофокусування на очах значно вдосконалено: камера визначає фокус швидко й точно, навіть коли об’єкт зйомки рухається, дивиться вниз, убік або його обличчя частково затемнене.

Зображення моделі в студії, користувача на передньому плані з ефектом боке та екрана комп’ютера, розташованого поруч
Ефективна робота – студійна якість

Порт USB Type-C® з підтримкою SuperSpeed USB 5Gbps (USB 3.2) забезпечує швидке дистанційне передавання даних на комп’ютер, тож навіть великі файли RAW обробляються без значних затримок.

Зображення камери ззаду на штативі в історичній будівлі; на LCD-монітор виведено зображення, а до камери під’єднано кабелі
Новий стандарт роздільної здатності

Функція серійної зйомки забезпечує неперевершену роздільну здатність, точне відтворення кольорів і текстури. Тому ви зможете зафіксувати навіть атмосферу сюжету зйомки.

Зображення користувача з камерою на штативі поза приміщенням із мікрофоном, вітрозахисним екраном і зовнішнім монітором
Реалістичніші відео

Створюйте відео з ефектом присутності завдяки інноваційним технологіям, що забезпечують формат 4K HDR з високою роздільною здатністю, широкий динамічний діапазон і широку колірну гаму.

Портал у нові світи
Неперевершена деталізація зображення

Новий процесор зображення підтримує високу роздільну здатність із низьким рівнем шуму для ширшого діапазону значень ISO. Тому можливо відтворювати всі найменші деталі й текстуру об’єктів кожної сцени.

Зображення CMOS-матриці Exmor R
Повнокадрова CMOS-матриця Exmor R™(42,4 Мп)

Матриця Exmor R має конструкцію із заднім підсвічуванням, а лінзи розташовано на мікросхемі без зазорів. Це дає змогу підвищити світлочутливість і розширити динамічний діапазон при роздільній здатності 42,4 Мп.

Зображення друкованої плати з мікросхемою інтеграції та механізмом обробки зображень BIONZ X
Суттєве вдосконалення системи обробки зображення

Нова система високорівневої інтеграції та швидкий процесор BIONZ X™ працюють із матрицею Exmor R™, забезпечуючи насиченішу колірну гаму й розширений динамічний діапазон (до 15 кроків для низьких значень ISO).

Зображення вітрильника на озері на фоні сонця, що заходить, візерунків на небі й темніших пагорбів
Діапазон світлочутливості ISO 100–32 000

Стандартний діапазон значень ISO було збільшено до ISO 100–32 000 (з можливістю розширення до ISO 50–102 400), а рівень шуму в діапазоні середньої чутливості зменшено на один крок.

Діаграма потоку даних від матриці Exmor R до системи високорівневої інтеграції та процесора BIONZ X із вихідними JPEG і RAW
Насичена градація з 14-бітним форматом RAW

14-бітний формат RAW забезпечує насичену градацію для всього спектра відтінків. Він доступний навіть у режимах безшумної та серійної зйомки .

[1] Матриця зображення
[2] Нова швидкісна система високорівневої інтеграції
[3] 16-бітна обробка зображень

Міцна, легка й надійна конструкція для втілення творчих ідей

Електронний OLED-видошукач високої роздільної здатності Quad-VGA Tru-Finder відтворює природне деталізоване зображення, підтримує збільшення на дисплеї під час автофокусування та підходить навіть для зйомки в темряві. А завдяки міцному, компактному й легкому корпусу камера α7R III може працювати в складних умовах зйомки.

Швидке й точне автофокусування
Серійна зйомка до 10 кадр./с

Швидкість серійної зйомки з відстеженням для автофокусування або автоекспозиції складає до 10 кадр./с. Завдяки роздільній здатності 42,4 Мп можна вирізати й збільшувати частини кадрів без втрати якості.

Зображення силуету лося на фоні лісу
Абсолютно безшумна безперервна зйомка

Камера підтримує безшумну зйомку зі швидкістю до 10 кадр./с і відстеженням положення об’єкта для автофокусування й автоекспозиції. Тож ви зможете знімати дику природу та інші сюжети, що вимагають повної тиші.

Значно покращене автофокусування

Технологія автофокусування, застосована в моделі α9, отримала подальший розвиток у камері α7R III. Тому навіть об’єкти, що швидко й непередбачувано рухаються, виходитимуть на знімках бездоганно.

Зображення хижого птаха на фоні неба
Швидке гібридне автофокусування по всій площині

399 точок фазового автофокусування, що охоплюють приблизно 68% площини зображення, і 425 щільно розміщених точок контрастного автофокусування забезпечують неперевершені результати.

Зображення ведмедя в лісі, порослому травою
Удвічі швидше автофокусування

Завдяки вдосконаленій системі швидкого гібридного автофокусування камера фокусується приблизно вдвічі швидше в умовах низької освітленості.

Зображення великої кішки перед стрибком
Удвічі точніше відстеження для автофокусування

Ефективний алгоритм, що використовується в камері α9, під час безперервної зйомки забезпечує вдвічі точніше відстеження положення об’єкта, навіть якщо він хаотично й непередбачувано рухається.

4D FOCUS
Дізнайтеся більше про 4D FOCUS
Надійне автофокусування за низької яскравості (до EV-3)

Завдяки покращеним алгоритмам автофокусування відбувається точно й надійно навіть за низької освітленості – до рівня EV-3.

Зображення ведмедя в лісі при низькій освітленості
Не пропустіть важливої миті

Нова кнопка вибору параметрів у центрі, кнопка AF-ON і функція фокусування дотиком дають змогу швидко та інтуїтивно налаштовувати фокус. Камеру α7R III можна використовувати для тривалої зйомки завдяки сумісності з акумулятором високої ємності NP-FZ100 та двом гніздам для карт пам’яті.

Зображення 76 кадрів, створених під час серійної зйомки
До 76 зображень у режимі безперервної зйомки

Зосередьтеся на серійній зйомці, не турбуючись про кількість кадрів, адже камера може робити до 76 фотографій у стиснутому форматі RAW або JPEG.

Зображення камери з двома картами у двох гніздах для мультимедійних карт із відкритою кришкою, вид збоку та ззаду
Два гнізда для карт пам’яті та підтримка UHS-II

Завдяки двом гніздам, одне з яких підтримує швидкісні карти UHS-II, дані з α7R III можна записувати одночасно на дві карти або в "естафетному" режимі, зберігати на різних картах знімки RAW і JPEG або фотографії та відео, копіювати дані між картами.

Зображення камери з прикріпленою ємнісною акумуляторною батареєю, вид іззаду
Підтримка тривалої професійної зйомки

Камеру α7R III обладнано акумулятором NP-FZ100, що працює у 2,2 разу довше за акумулятор NP-FW50. Тривалість роботи можна збільшити, підключивши зовнішні акумулятори через USB Type-C™ і універсальний порт або порт micro USB.

Зображення LCD-екрана, що демонструє використання функції виставлення рейтингу
Функція виставлення рейтингу

Призначивши настроюваній кнопці функцію виставлення рейтингу, можна вказувати для фотографій рейтинг від 1 до 5 зірок просто під час перегляду зображення на екрані під час зйомки.

Зображення LCD-екрана, що демонструє групування знімків під час серійної зйомки
Групування знімків під час безперервної зйомки

Фотографії, отримані в кожній серії безперервної зйомки, можна переглядати групами. Їх зручно відтворювати, видаляти або захищати.

Зображення прикладу екрана "Моє меню" з функціями, вибраними користувачем
Швидкий виклик настройок із функцією "Моє меню"

Нова функція "Моє меню" дає змогу зберегти до 30 елементів меню для швидкого виклику. Створюйте власні меню й налаштовуйте їх, як вам зручно.

Новий потенціал портретної зйомки
Удвічі ефективніше автофокусування на очах

Нова функція автофокусування на очах у камері α7R III працює вдвічі швидше та забезпечує ефективне розпізнавання й відстеження, навіть коли об’єкт зйомки рухається.

Зображення моделі на фоні з ефектом боке, що демонструє роботу автофокусування на очах попри часткову оклюзію
Навіть із частково повернутим обличчям
Зображення моделі на фоні з ефектом боке, що демонструє роботу автофокусування на очах попри те, що вона дивиться не в камеру
Навіть коли об’єкт зйомки дивиться вниз
Зображення моделі на фоні з ефектом боке, що демонструє роботу автофокусування на очах попри слабке освітлення
Навіть за низької освітленості
Покращена стабілізація зображення для більшої свободи під час зйомки

Покращена система стабілізації зображення компенсує тремтіння камери за 5 осями й забезпечує високу роздільну здатність, тож під час зйомки з α7R III можна вільно рухатися, не відволікаючись від того, що ви знімаєте.

Зображення, що демонструють стабілізацію: розмите (угорі) і з компенсацією нахилу та повертання (унизу)
Компенсація нахилу та повертання
Зображення, що демонструють стабілізацію: розмите (угорі) і з компенсацією горизонтальних і вертикальних рухів (унизу)
Компенсація горизонтальних і вертикальних рухів
Зображення, що демонструють стабілізацію: розмите (угорі) і з компенсацією обертання (унизу)
Компенсація обертання
Оптична 5-осьова стабілізація зображення в корпусі камери

Новий механізм стабілізації зображення використовує гіроскопи та нові алгоритми для компенсації п’яти типів тремтіння камери: бічні рухи (нахили й обертання), зсув за осями X та Y, повертання. Ефект еквівалентний зниженню витримки на 5,5 кроку.

Зображення вбудованої системи оптичної стабілізації за 5 осями з компенсацією тремтіння камери
Ефективна робота – студійна якість
Універсальні можливості підключення для професійної зйомки

Камеру α7R III обладнано портом USB Type-C®, що підтримує SuperSpeed USB 5Gbps (USB 3.2), і роз’ємами для синхронізації, через які її можна підключати безпосередньо до зовнішніх пристроїв без затримки. Це дає змогу працювати ефективніше та швидше, навіть під час студійної зйомки, коли камерою або спалахом керують із комп’ютера.

Швидке передавання даних із SuperSpeed USB 5Gbps (USB 3.2)

Завдяки високій швидкості передавання даних великі файли формату RAW відтворюються під час тетерингу з комп’ютера надзвичайно плавно та без затримки.

Зображення швидкого передавання даних, на якому показано вид камери збоку/ззаду з вставленим кабелем USB
Зображення камери великим планом збоку, на якому видно роз’єм для синхронізації
Роз’єм для синхронізації

Стандартний роз’єм забезпечує синхронізацію зі студійними спалахами та додатковим освітлювальним обладнанням.

Пакет програм Imaging Edge™: Remote, Viewer і Edit

Відкрийте новий рівень обробки зображень і керування процесом зйомки з пакетом Imaging Edge для комп’ютера. Remote дає змогу керувати зйомкою та контролювати процес на екрані комп’ютера, Viewer – швидко переглядати, оцінювати й вибирати знімки з великих колекцій, а Edit – створювати якісні фінальні знімки з файлів Sony RAW.

Зображення студії, на якому показано програмне забезпечення Imaging Edge для комп’ютера, камеру на штативі та комп’ютер із зображенням камери на екрані
Imaging Edge™ Webcam
Imaging Edge™ Webcam

З програмою Imaging Edge Webcam можна використовувати камеру Sony як першокласну веб-камеру для різних завдань, зокрема якісних трансляцій у реальному часі та конференцій.

Новий стандарт роздільної здатності
Серійна зйомка з піксельним зсувом

Нова функція серійної зйомки з піксельним зсувом дає змогу отримувати реалістичні зображення з чудовою деталізацією, текстурою та природними кольорами.

Зображення, що демонструють серійну зйомку з піксельним зсувом: звичайне (ліворуч) і деталізованіше композитне (праворуч)

[1] Звичайний одиночний знімок [2] Композитний знімок із піксельним зсувом

Щоб подивитися це відео, прийміть файли cookie для YouTube.

Відкрийте налаштування файлів cookie нижче та ввімкніть ці файли для YouTube у розділі Functional (Функціональні).

Реалістичніші відео
Зйомка з високою роздільною здатністю у форматі 4K HDR

Оскільки під час зйомки зберігається обсяг даних, еквівалентний формату 5K (15 Мп), відео 4K виходить надзвичайної якості. Створювати відео HDR можна швидше з новим профілем зображення HLG (Hybrid Log-Gamma), що забезпечує неймовірно реалістичне, деталізоване зображення з широким динамічним діапазоном без застосування градації кольорів.

Режими для створення відео у форматі HDR

Камера α7R III задовольняє найрізноманітніші потреби під час створення фільмів у форматі HDR. Підтримується режим S-Log, що забезпечує широкі можливості обробки відзнятого матеріалу, і профіль HLG для швидкого створення відео HDR.

Зображення роботи з форматом HDR: верхня частина демонструє гама-криву S-Log із градацією кольорів, а нижня – HLG без градації кольорів

[1] Гнучкі можливості обробки зображень (потрібна градація кольорів)
[2] Миттєве збереження якісного зображення (градація кольорів не потрібна)

Завантажити буклет
Завантажити буклет

Технічні характеристики та функції

Повністю оновлена система обробки зображень забезпечує ще якісніші фотографії та відео. Закарбовуйте все найважливіше завдяки приблизно вдвічі швидшому автофокусуванню з відстеженням об’єкта зйомки, автофокусуванню на очах і безперервній зйомці зі швидкістю до 10 кадр./с. Функції професійного рівня в поєднанні з міцною компактною конструкцією корпусу забезпечують високу мобільність, розширюючи можливості зйомки.
  • Повнокадрова 35-міліметрова CMOS-матриця Exmor R™ із роздільною здатністю 42,4 Мп і вдосконалена система обробки зображень

  • Стандартний діапазон ISO 100–32 000 (з можливістю збільшення до 102 400)

  • Швидке гібридне автофокусування: фазове у фокусній площині (399 точок) і контрастне (425 точок)

  • Безперервна високошвидкісна зйомка з відстеженням положення об’єкта для автофокусування або автоекспозиції зі швидкістю до 10 кадр./с

  • 5-осьова стабілізація зображення з кроком експозиції 5,5

Підтримка об'єктивів
Об'єктиви E-mount від Sony
Тип сенсора
35-міліметрова повнокадрова (35,9 × 24,0 мм) CMOS-матриця Exmor R
Кількість пікселів (ефективна)
Приблизно 42,4 Мп
Чутливість ISO
АВТО (ISO 100–12 800, можна вибрати нижню й верхню границі)., Відео: еквівалент ISO 100–32 000, АВТО (ISO 100–12 800, можна вибрати нижню й верхню границі)., Фото: ISO 100–32 000 (можна встановити розширений діапазон ISO 50–102 400),
Ресурс батареї (фото)
Приблизно 530 знімків із використанням видошукача або приблизно 640 знімків із використанням LCD-монітора (стандарт CIPA)
Тип видошукача
Кольоровий електронний OLED-видошукач Quad-VGA з діагоналлю екрана 1,3 см (0,5 дюйма)
Тип монітора
TFT 7,5 см (тип 3,0)
Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля