Кращої камери годі й шукати

Якщо ви готові до більшого, на вас чекає камера, яка робить знімки професійного рівня й водночас дуже легка.

Камера для щоденного використання, без якої ви вже не зможете

Потужні, як професійні камери, але менші й простіші у використанні недзеркальні камери Sony набагато перевершують фотоможливості смартфона. Вони перетворюють повсякденні знімки на прекрасні фільми та фотографії, які можна не просто бачити, а й відчувати.

Ефектні фото за будь-яких умов

Неповторні кадри слід робити швидко, особливо за умов складного освітлення. Недзеркальна камера Sony з великою матрицею та світлосильними об’єктивами пристосовується до наявного освітлення. Швидке фокусування й ширший динамічний діапазон перетворюють труднощі на красу.

Темрява не виправдовує погані фото

Таке затишне приглушене світло, а смартфон усе псує спалахом! Вам потрібна камера, яка робитиме чудові знімки завжди. Недзеркальна камера Sony має велику матрицю та розумний процесор обробки зображення, тому робить чіткі знімки навіть без спалаху.

Вражаючі фото

Наш розум фокусується на окремих деталях, допомагаючи нам сконцентруватися в складному світі. Завдяки великим матрицям ви зможете застосувати техніку "боке", представляючи об’єкт зйомки на фото так, щоб його неможливо було ігнорувати.

Подивіться на світ по-новому

Поворотний монітор дає змогу знімати світ під різними кутами. Не обмежуючи себе видошукачем або екраном смартфона, ви побачите та зробите більше, не гаючи час на пошук кадру. Ви знатимете, що отримаєте ідеальне зображення з першого разу.

Секрет у розмірі матриці

Матриця зображення – око цифрової камери. Що більша матриця, то кращі виходять фотографії. Завдяки матриці, яка в 10 чи більше разів перевищує матрицю смартфона, покращується кожен аспект зйомки: більше пікселів, краща чутливість за слабкого освітлення та ширший динамічний діапазон. Це означає чіткіші зображення, збільшення та друк.
[1] Смартфон [2] Матриця типу 1.0 [3] Формат APS-C [4] Повнокадровий формат 35 мм

1. Повнокадрова недзеркальна камера Sony (35 мм): неперевершене відтворення деталей завдяки великій матриці /2. Смартфон: набагато менше дрібних деталей

Розмір матриці та якість за слабкого освітлення

Переваги набагато більшої матриці недзеркальних камер Sony видно неозброєним оком. Більша матриця забезпечує нижчий рівень шуму, детальніші та красивіші зображення, особливо за умов слабкого освітлення.

"Боке" (вибірковий фокус)

На відміну від смартфонів, більша матриця недзеркальної камери Sony дає змогу за малої глибини поля ("боке") вибірково сфокусуватися на об’єкті зйомки. Ефект додає глибини й виразності, особливо під час зйомки крупним планом, забезпечуючи результат, що виглядає професійно.

Зображення: «Повнокадрова недзеркальна камера Sony (35 мм)»
Повнокадрова недзеркальна камера Sony (35 мм)

Зверніть увагу, наскільки привабливішою для очей є різко сфокусована частина зображення на розфокусованому тлі.

Зображення смартфона
Смартфон

Фотографії без ефекту "боке" можуть здаватися буденними, занадто механічними та менш цікавими, тому що вони не відтворюють емоцій фотографа. 

Швидкий фокус зупиняється на об’єкті

Домашні тварини, діти, транспортні засоби не стоять на місці. Інтелектуальні технології в недзеркальних камерах Sony фіксують рухомі об’єкти з використанням кількох точок фокусування, а потім відстежують їхній рух, щоб ви зробили кадр у влучну мить.

Високошвидкісний фокус
Високошвидкісний фокус

Високошвидкісний фокус – це основна перевага. Він миттєво зупиняється на рухомому об’єкті й передбачає його подальший рух, тому ви будете постійно сфокусовані та готові зробити кадр.

Точне відстеження, яке охоплює майже весь кадр

На відміну від звичайних цифрових дзеркальних камер, недзеркальні камери Sony мають фокусні точки практично по всьому кадру, що дає змогу знаходити об’єкт швидко (фазове автофокусування) і водночас точно (контрастне автофокусування).

Унікальне фокусування на очах
Унікальне фокусування на очах

АФ із розпізнаванням очей дає змогу робити неперевершені портрети з точним фокусуванням на очах об’єкта. Це ідеальний інструмент фокусування для приголомшливих весільних та інших знімків.

Автофокусування на очах тварин
Автофокусування на очах тварин

Функція автофокусування на очах із відстеженням у реальному часі тепер підтримується для зйомки тварин, забезпечуючи вражаючі можливості для створення портретів домашніх улюбленців і диких тварин.

Публікація одним дотиком

Імовірно, ви вже звикли публікувати фотографії в Інтернеті зі смартфона. Немає жодної причини змінювати звички. Функція поширення одним дотиком у недзеркальних камерах Sony полегшує зйомку, передачу зображень на смартфон і їх поширення серед друзів.

Imaging Edge Mobile
Imaging Edge Mobile для смартфона: керування зйомкою, організація знімків і доступ

Безкоштовна програма Imaging Edge Mobile дає змогу передавати зображення на смартфон за допомогою технології NFC та Wi-Fi або знімати дистанційно, використовуючи смартфон для попереднього перегляду та спуску затвора. 

Робіть знімки за будь-яких умов

Недзеркальні камери Sony компактні та зручні у використанні, тому вони швидко стануть вашим нерозлучним супутником. Акумуляторна батарея, поворотний екран і гнучкі налаштування роблять їх ідеальним вибором для будь-якого фотолюбителя.

Зображення: «Компактна камера з усіма необхідними функціями»
Компактна камера з усіма необхідними функціями

Славнозвісні камери Sony забезпечують максимальну функціональність і мають компактний і легкий корпус.

Зображення зовнішнього блока живлення USB
Зовнішній блок живлення USB

Якщо акумулятор розряджається, камера може живитися навіть від звичайних портативних зарядних пристроїв USB.

Зображення: «Зйомка камерою з різних положень»
Зйомка камерою з різних положень

Деякі з наших камер обладнані надзвичайно рухливим поворотним LCD-екраном для зручної зйомки за всіх умов освітлення, навіть якщо ви тримаєте камеру близько до землі або високо над головою.

Недзеркальна камера Sony саме для вас

Завдяки великому вибору моделей вам не доведеться йти на компроміс, вибираючи камеру, яка найкраще відповідає вашим потребам і побажанням.

Камера, яку можна брати із собою щодня

Найкраща камера – та, яку ви маєте при собі. Одна з цих трьох компактних, універсальних і високоякісних камер, найімовірніше, стане вашим найкращим супутником, хоч би куди ви прямували.

Максимально компактна й зручна камера

Ці компактні недзеркальні камери кращі за характеристиками, ніж повнокадрові цифрові дзеркальні камери, і водночас важать удвічі менше, забезпечують неперевершену деталізацію, чутливість і якість зображення, а безшумна зйомка не турбуватиме малюків, диких тварин або людей за сусіднім столиком у ресторані.