Ігрове обладнання

Ігрове обладнання

INZONE | FANTIC

Створені для перемог.
Вибір Fnatic.

Досконалі навички Fnatic поєднуються з технологічними інноваціями INZONE. Наші команди співпрацювали над створенням навушників INZONE Buds та INZONE H5, які отримали схвалення від професійних гравців Fnatic. Гарнітура INZONE не лише забезпечує технології для отримання переваги в іграх, але й допомагає ігровій культурі розвиватися в усьому світі. Саме тому Fnatic – ідеальний партнер для INZONE Gaming Gear Development.

empty value: key [Fnatic: номер один у кіберспорті: image alt]

Fnatic:
номер один
у кіберспорті

Команда Fnatic, заснована 2004 року в Лондоні, є однією з найуспішніших кіберспортивних організацій усіх часів. Вона виграла стільки престижних ігрових турнірів, скільки не вигравала жодна інша команда. За Fnatic стежать понад 30 мільйонів фанатів – з Лондона, Берліна, Токіо та інших міст. Це провідна організація світового рівня, яка творить історію прямо зараз, і ми дуже раді працювати з нею.

 • 20 РОКИ ПРАЦІ
 • 380 ЧЕМПІОНАТИ
 • 30 M ФАНАТИ В УСЬОМУ СВІТІ
 • 30 + ПРОФЕСІЙНІ ГРАВЦІ
 • 5 ІГРИ VALORANT
  APEX LEGENDS
  LEAGUE OF LEGENDS
  COUNTER-STRIKE 2
  RAINBOW SIX SIEGE

Створено
для перемог

Вироби INZONE створено завдяки співпраці Fnatic та інженерів і дизайнерів Sony. Професійні гравці Fnatic у VALORANT і Apex Legends протестували вироби INZONE і надали відгуки про низку характеристик, зокрема про якість звуку, зручність носіння, час автономної роботи й затримку. Команда Fnatic підтвердила, що навушники чудово підходять для ігор.

Зображення професійного гравця Fnatic у VALORANT під псевдонімом Boaster, який перевіряє NZONE Buds Зображення професійного гравця Fnatic у VALORANT під псевдонімом Alfajer, який співпрацює з командою з планування випуску виробів INZONE від Sony Зображення професійного гравця Fnatic у VALORANT під псевдонімом Boaster, який співпрацює з командою з планування випуску виробів INZONE від Sony Зображення професійного гравця Fnatic у VALORANT під псевдонімом Chronicle, який перевіряє INZONE H5 Зображення професійного гравця Fnatic у VALORANT під псевдонімом Boaster, який розмовляє з командою з планування випуску виробів INZONE від Sony Зображення професійного гравця Fnatic у VALORANT під псевдонімом Derke, який співпрацює з командою з планування випуску виробів INZONE від Sony

Вибір найкращих

Подивіться, які моделі навушників вибрали професійні гравці VALORANT із Fnatic.

INTO YOUR ZONE

Загостріть свої чуття й готуйтеся до перемоги. Наші ігрові гарнітури INZONE допомагають чути чіткіше та реагувати швидше, щоб перемагати.
Зображення білих навушників INZONE на блакитно-фіолетовому градієнтному фоні