Перейти до вмісту
Телевізори

Світлодіодні телевізори

Оцініть приголомшливу чистоту зображення, насичені кольори та можливості економії енергії завдяки нашим світлодіодним телевізорам. Огляньте асортимент нижче та знайдіть модель, що пасуватиме Вашій оселі.

Зі світлодіодними телевізорами Sony зображення стає яскравим

Кожна модель лінійки світлодіодних телевізорів поєднує форми з функціональністю. Вбудовані технології Motionflow XR, X-Reality PRO та ClearAudio+, дозволять насолоджуватися яскравішими зображеннями, виразнішим звуком і стильним виглядом пристрою.

Світлодіодні 3D-телевізори від Sony
Чисте зображення завдяки світлодіодним телевізорам від Sony

Виділіть кожну деталь

Світлодіодні технології від Sony – це не просто яскрава ідея. Білі діоди за екраном наших найкращих світлодіодних телевізорів підкреслюють навіть найдрібніші детал. Ваші улюблені фільми та програми набувають нового приголомшливого вигляду.

Різкіші природніші кадри, плавніше відображення

Обрані моделі нашої лінійки оснащено підтримкою формату 4K. Тому зображення чисте і чітке навіть із дуже близької відстані. Технологія Motionflow XR дарує відмінний вигляд навіть зображенню об'єктів, що дуже швидко рухаються.

Чітке зображення на екрані інтелектуальних світлодіодних телевізорів від Sony
Світлодіодний телевізор із чистим звуком

Звук, що вражає

Неймовірна якість зображення в наших світлодіодних телевізорах доповнюється потужним звуком. Високі, середні та низькі частоти автоматично збалансовуються технологією ClearAudio+, а на обраних моделях є вбудовані сабвуфери та динаміки Magnetic Fluid.

Весь онлайн-світ у Вас удома

Перетворюйте вітальню на мультимедійний центр завдяки нашим інтелектуальним світлодіодним телевізорам. Спілкуйтеся із друзями у Skype, переглядайте фотографії з Вашого смартфона, мандруйте веб-сайтами або розміщуйте звістку про новий фільм у Twitter.

Обмін умістом в інтелектуальних світлодіодних телевізорах від Sony
Футуристичний дизайн найкращих світлодіодних телевізорів від Sony

Якість має форму

Унікальна клиноподібна форма обраних моделей дозволила економити місце та збільшити потужність динаміків для більш насиченого звучання. Для тих, хто шукає ще більше вражень, ми пропонуємо світлодіодні 3D-телевізори з вигнутими екранами.