Телевізор BRAVIA XR MASTER Series Z9J

Реалістичність 8K з інтелектуальними засобами

Побачте, наскільки реалістично відтворюється зображення на великому екрані телевізора 8K з принципово новим процесором Cognitive Processor XR™.

ТЕЛЕВІЗОРИ

Z9J | BRAVIA XR | MASTER Series | Full Array LED | 8K | Розширений динамічний діапазон (HDR) | Smart TV (Google TV)

Z9J Series
Зображення Z9J | BRAVIA XR | MASTER Series | Full Array LED | 8K | Розширений динамічний діапазон (HDR) | Smart TV (Google TV)

189 см (75 дюймів)

XR-75Z9J

Немає інформації про ціну

215 cm (85 дюймів)

XR-85Z9J

Немає інформації про ціну

CЕнергетична етикетка та мікрофіша
Перший телевізор із когнітивним інтелектом

Завдяки процесору Cognitive Processor XR телевізор BRAVIA XR™ виводить відео та звук на новий рівень. Він враховує особливості людського зору й слуху, забезпечуючи справжнє відчуття присутності.

Фантастичне зображення 8K: саме так, як сприймає око

Зображення 8K: глибоке, природне й реалістичне. Революційний процесор обробляє перспективу на зразок людського ока, миттєво здійснюючи перехресний аналіз і оптимізуючи сотні тисяч елементів. Завдяки панелі Full Array LED із точним підсвічуванням відтворюються яскравіші світлі відтінки та глибший чорний.

Об’ємний звук для будь-якого контенту

Передова технологія динаміків і процесор Cognitive Processor XR перетворюють будь-який звук на об’ємний. Будь-який контент відтворюється з точно скерованим кінематографічним об’ємним звуком. Отримайте нові враження від розваг завдяки гармонії звуку й зображення.

Шукайте фільми й телепередачі за допомогою голосу

Швидко знаходьте контент за допомогою голосу, промовляючи його назву, або отримуйте рекомендації, наприклад, запитавши про науково-фантастичні телепередачі .

Переробка й турбота про довкілля

Наші телевізори BRAVIA XR мають стильний дизайн і створені з турботою про довкілля. Для виготовлення задніх панелей телевізорів із великим екраном використовується до 40% екологічних матеріалів.

XR Picture
Деталізоване зображення пелюсток квітів із природними відтінками
Широка палітра природних кольорів

Усі кольори виглядають природно й реалістично. Технологія Cognitive Processor XR підтримує ширшу палітру кольорів, тому найменші деталі зображення відтворюються реалістично. Квіти виглядають дуже природно з насиченими відтінками та природними текстурами. Навіть бліді кольори виглядають реалістично.

Глибокий чорний колір, реалістична глибина та яскравість

Відчуйте по-справжньому реалістичну контрастність. Cognitive Processor XR аналізує дані й відтворює зображення так само, як його бачить людське око, – з реалістичними кольорами та глибиною. XR Contrast Booster удосконалює відображення темних і світлих ділянок. Тепер деталі не втрачатимуться через надмірне затінення або засвічення

Зображення на екрані, що демонструє надзвичайну контрастність і реалістичну глибину
Знімок орла великим планом у форматі 8K
Інтелектуальний спосіб відтворення текстури 8K

Технологія підвищення якості до XR 8K наближує якість будь-якого зображення з будь-якого джерела до рівня 8K. Процесор Cognitive Processor XR обробляє великі обсяги даних, відтворюючи втрачені деталі й елементи текстури. Побачте всі деталі, як-от чітко промальоване пір’я або кігті

Інтелектуальна обробка для чіткості в динамічних сценах

Перегляд спортивних подій і динамічних фільмів виходить на новий рівень. Процесор Cognitive Processor XR із технологією XR Motion Clarity™ аналізує рух, порівнюючи дані. У результаті відтворюється плавне, яскраве й чітке зображення без розмиття.

Зображення серфінгіста й хвиль із найдрібнішими деталями
Гарне зображення по всій площині екрана

Зображення на дисплеї X-Wide Angle™ виглядає однаково під будь-яким кутом перегляду. А технологія X-Anti Reflection більшу чіткість, зменшуючи відбиття світла.

Зображення автомобіля, що їде по дорозі, на окремих екранах телевізорів, що демонструють переваги дисплеїв із технологією X-Wide Angle.
X-Wide Angle™
Зображення нічного міста на пагорбі на окремих екранах телевізорів, що демонструють переваги функції X-Anti Reflection.
X-Anti Reflection
Докладніше про технології обробки зображення
 
Звук XR
Зображення співака на концерті
Динаміком є рамка, а звук відповідає зображенню

Технологія XR Sound Position забезпечує реалістичне відтворення звуку, що надходить із зображення, як у реальному світі. Завдяки вібруючому високочастотному динаміку в рамці телевізора BRAVIA XR 8K звук точно відповідає зображенню, сприяючи ефекту присутності. Фронтальні сабвуфери забезпечують потужні баси.

Будь-який контент відтворюється з об’ємним 3D звуком

Телевізори BRAVIA XR додають об’ємний звук до будь-якого зображення. Технологія XR Surround поширює об’ємний звук із боків і у вертикальній площині, роблячи його тривимірним без стельових або спрямованих угору колонок.

Зображення вітальні, яке демонструє ефект об’ємного звуку з технологією XR Surround
Жінка на людній вулиці демонструє, як функція Voice Zoom 2 підвищує чіткість мовлення
Чіткіше звучання діалогів завдяки функції Voice Zoom™ 2

Ви чітко чутимете кожен діалог без потреби збільшувати гучність. Навіть якщо голос занадто тихий, функція Voice Zoom™ 2 виявляє його тип і покращує чіткість. 

Відкрийте для себе технології обробки звуку
 
Функції інтелектуальних телевізорів
Ваш улюблений контент у збільшеному розмірі

Швидко й легко відтворюйте улюблені відео, фотографії, ігри тощо на великому екрані зі свого пристрою iOS чи Android .

Зображення трансляції контенту зі смартфона на телевізор
Зображення інтелектуального пульта ДК для керування всіма підключеними пристроями
Один інтелектуальний пульт ДК для керування всіма пристроями

Усіма підключеними пристроями можна керувати за допомогою одного інтелектуального пульта ДК. Сервіси відео на вимогу доступні одним натисканням кнопки, тому фільми й телепередачі запускатимуться за лічені секунди .

Дізнайтеся про інші корисні функції
 
Дизайн
Лаконічний дизайн – нічого зайвого, тільки зображення

Лаконічна конструкція з єдиної скляної панелі дає змогу повністю зосередитися на перегляді. Цей телевізор можна встановити на підставці або закріпити на стіні. У кожному разі він забезпечує відмінну якість зображення та звуку.

Фактичний вигляд залежить від діагоналі екрана.

Перетягнути
Зображення 3-позиційної стійки для телевізора
Універсальна 3-позиційна стійка для телевізора

3-позиційна регульована стійка дає змогу розташувати телевізор у різних положеннях: стандартним способом із найкращим оглядом екрана, на вузькій полиці або поруч з аудіосистемою.

Зображення рівної поверхні великим планом
Рівна металева поверхня для ефекту присутності

Надвузька металева рамка має вишуканий вигляд і дає змогу повністю зосередитися на перегляді.

Зображення задньої панелі телевізора з відсіком для кабелів
Зручна конструкція без зайвих елементів

Завдяки фіксаторам для кабелів проводи акуратно приховано, тож телевізор привабливо виглядає з усіх сторін.

Пульт дистанційного керування з покриттям із полірованого алюмінію та підсвічуванням
Пульт з алюмінієвим покриттям і підсвічуванням

Пульт дистанційного керування має преміум-покриття з тонкого шару полірованого алюмінію, а також підсвічування для зручного користування в темряві.

Неймовірне зображення та звук у будь-якому приміщенні

Влаштовуйтеся зручніше й отримуйте задоволення від перегляду. Наша унікальна технологія із сенсорами освітлення й кольору автоматично оптимізує зображення й звук відповідно до оточення.

Відтворення в студійній якості, як задумано авторами

Завдяки Netflix Calibrated Mode, IMAX Enhanced, Dolby Vision® і низці інших технологій цей телевізор відтворює всі нюанси зображення та звуку. А підтримка Calman дає змогу професійно редагувати відзняті матеріали    

Логотип спеціальних можливостей
Спеціальні можливості Google TV

Наші телевізори обладнано спеціальними можливостями для людей із порушеннями зору, слуху й моторики.

Технічні характеристики та функції

Насолоджуйтеся неймовірно реалістичним зображенням на великому екрані цього телевізора 8K з принципово новим процесором Cognitive Processor XR™.

Створено з думкою про навколишнє середовище

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯК SONY ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, сервіси та вміст, користуватись якими – одне задоволення, але й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності.

Читати далі

ЕКОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЦЬОГО ВИРОБУ

  • Динамічне або попіксельне керування підсвічуванням дає змогу економити електроенергію за рахунок змінення яскравості екрана залежно від зображення на ньому.

  • У режимі збереження енергії електроенергія заощаджується за рахунок регулювання яскравості екрана.

  • У режимі вимкнення дисплея електроенергія заощаджується за рахунок згасання зображення. Але, на відміну від режиму очікування, звук не вимикається.