Ідентифікатор статті : 00237623 / Останні зміни : 07.03.2021

Xperia Companion

  Оновлення та налагодження програмного забезпечення

  Програма Xperia Companion дає змогу легко встановлювати свіжі оновлення програмного забезпечення, а також налагоджувати його, щоб швидко й просто вирішувати технічні проблеми.

  Увага!
  • Смартфони Xperia, випущені у 2019 році або пізніше, не підтримують відновлення вмісту за допомогою програми Xperia Companion. Щоб виконати резервне копіювання вмісту й оновити його, скористайтеся службою Google Диск.
  • У червні 2020 року ми припинили підтримку функції резервного копіювання даних в iCloud, що використовувалася для перенесення даних із пристроїв під керуванням iOS на смартфони Xperia, випущені у 2018 році й раніше. Як і раніше, можна використовувати функцію резервного копіювання даних в iTunes для перенесення даних із пристроїв під керуванням iOS на смартфони Xperia, випущені у 2018 році й раніше.

  • У лютому 2021 року ми припинили підтримку зазначених далі функцій програми Xperia Companion 32-розрядними версіями Windows.

  • Відновлення програмного забезпечення

  • Оновлення програмного забезпечення смартфонів Xperia, випущених у 2015 році й раніше

  Програма Xperia Companion доступна для операційних систем Windows і Mac OS. Клацніть посилання нижче, щоб знайти актуальні інструкції зі встановлення та вимоги до системи.

   Xperia Companion for Windows

  Xperia Companion для Mac OS