Ідентифікатор статті : 00201033 / Останні зміни : 19.07.2022Друк

Стережіться підробок акумуляторних батарей Sony NP-FZ100!

  П1. Що таке підробка акумуляторної батареї Sony NP-FZ100?

  В1. Батарея, яка на вигляд дуже схожа на акумуляторну батарею Sony NP-FZ100, але використовує логотип Sony без дозволу правовласника.

  П2. Чим підробки відрізняються від оригінальної продукції? Чому Sony не сповіщає споживачів про ці відмінності?

  В2. Існує багато різних типів підробок (контрафактних продуктів), і характеристики цих підробок постійно змінюються. Саме тому ми не сповіщаємо споживачів про відмінності підробок від оригіналу. На цей час нами зареєстровано випадок, коли підробка відрізняється від оригінального виробу неправильною формою роз’єму для підключення батареї до фотоапарата (зокрема батарею неможливо підключити до фотоапарата).

  П3. Що робити, якщо моя батарея виявилася підробкою?

  В3. Компанія Sony не здійснює обміну підробок на оригінальні вироби та не надає підтримки в разі будь-яких несправностей контрафактної продукції. Радимо звернутися до магазину, де ви придбали контрафактний товар.

  П4. Як споживачі можуть відрізнити оригінальний товар від підробки в магазинах? Що робити, якщо відрізнити оригінал від підробки не вдається?

  В4. Більшість підробок дуже схожі за виглядом і упаковкою на нашу продукцію, тому виявити контрафактний товар за зовнішнім виглядом дуже складно. Радимо звернутися до магазину, де ви придбали контрафактний товар.

  П5. Контрафактні вироби розповсюджуються лише в цьому регіоні?

  В5. Контрафактні товари також розповсюджуються в інших регіонах.

  П6. За якими ознаками можна визначити непридатні для використання вироби, на які можна натрапити в Інтернеті?

  В6. Ми не можемо дати однозначну відповідь щодо ознак непридатних до використання підробок, але нижче наведені деякі приклади:

    • У виробі не вмикається живлення.

    • Під час користування виробом живлення вимикається без попередження, і дані не зберігаються належним чином.

  • Батарея поступається ємністю оригінальним виробам.

  П7. Чи траплялися аварії або нещасні випадки, спричинені використанням контрафактної продукції?

  В7. Ми не можемо дати відповідь щодо конкретних випадків.

  Компанія Sony підтвердила факти продажу підробок акумуляторних батарей NP-FZ100 із логотипом Sony, які на вигляд майже не відрізняються від оригінальних батарей Sony.

  Підтверджено, що в разі під’єднання контрафактних батарей до фотоапарату й використання підробок із фотоапаратами Sony це може призвести до таких проблем:

  • збій живлення фотоапарата;
  • несподіване вимкнення фотоапарата та пов’язаний із цим неналежний запис даних.

  Крім того, підтверджено, що на ринку розповсюджуються підробки з меншою, порівняно з оригінальним виробом, ємністю батарей. Використання контрафактних батарей може призвести до пожежі або вибуху.

  Тому ми закликаємо вас бути дуже обережними під час придбання акумуляторних батарей, зокрема моделі NP-FZ100, і вжити всіх можливих заходів, аби не придбати підробку.

  Компанія Sony знімає із себе відповідальність за несправність і відмову продукції, спричинену використанням контрафактних акумуляторних батарей (підробок). Зауважте також, що компанія Sony не обмінює підробки на оригінальні вироби й не надає послуг із ремонту контрафактної продукції.

  Компанія Sony завжди закликала до обережності у зв’язку з появою підробок акумуляторних батарей і настійно рекомендує купувати й використовувати лише оригінальні акумуляторні батареї Sony.