Моделі, яких це стосується

Драйвер призначено для підсилювачів для навушників таких моделей:
 • TA-ZH1ES

Про це завантаження

 • Назва: Драйвер для підсилювача для навушників, вер. 1.0.0
 • Дата випуску: 12.10.2016
 • Чи потрібно завантажувати це оновлення? Завантаження є обов’язковим, якщо ви бажаєте підключити підсилювач для навушників до комп’ютера під керуванням Windows
 • Переваги й удосконалення. Ви зможете використовувати портативний цифро-аналоговий перетворювач високої точності/підсилювач для навушників із ПК з операційною системою Windows

Вимоги до системи

Драйвер для підсилювача для навушників сумісний із найрозповсюдженішими версіями Microsoft® Windows.

 • Windows 11 Home/Pro
 • Windows 10 Home/Pro (32- або 64-розрядна)
 • Windows 8.1 (32- або 64-розрядна)
 • Windows 8 (32- або 64-розрядна)
 • Windows 7 (з пакетом оновлень 1 (SP1) або пізнішої версії, 32- або 64-розрядна)
 • Windows Vista 32-розрядна (з пакетом оновлень 2 (SP 2) або пізнішої версії, 32- або 64-розрядна)

Обов’язково встановіть найновіші оновлення Windows. Зауважте, що робота цього програмного забезпечення не гарантується на всіх комп’ютерах, навіть якщо вони задовольняють зазначеним системним вимогам

Усі операційні системи мають бути попередньо встановлені виробником. Ми не гарантуємо роботу драйвера в операційних системах, які було якимось чином модернізовано, у власноруч зібраних системах, а також у системі, що існує як одна з багатьох систем (тобто в середовищах із багатоваріантним завантаженням).

Апаратне забезпечення
 • Доступний USB-порт (з підтримкою USB 2.0)

Завантаження

Перш ніж установлювати драйвер для портативного цифро-аналогового перетворювача високої точності/підсилювача для навушників, його потрібно завантажити. Таким чином у Вас буде все необхідне для встановлення драйвера.

Щоб завантажити файл драйвера, увійдіть у систему як адміністратор комп’ютера. Відомості про те, як увійти в систему як адміністратор, див. у посібнику до ПК з операційною системою Windows.

 1. Переконайтеся, що комп’ютер має з’єднання з Інтернетом
 2. Почніть завантаження, клацнувши посилання нижче
 3. Прочитайте ліцензійну угоду про завантаження програмного забезпечення та, якщо ви згодні, клацніть Прийняти умови угоди
 4. Коли з’явиться діалогове вікно із запитом на збереження файлу, виберіть папку на жорсткому диску, до якої потрібно завантажити драйвер
 5. До вибраної папки буде завантажено такий файл: [Sony_Headphone_Amplifier_Driver_V1.0.0.zip] (розмір файлу: 58,1 Мб (61 017 769 байт))

Примітка. Не дозволяйте системі переходити до режиму очікування, сну або глибокого сну під час завантаження.

Установити

Коли файл буде завантажено, Ви зможете встановити драйвер для підсилювача для навушників.

Для встановлення програмного забезпечення просто виконуйте вказівки, наведені нижче для Вашої операційної системи.

Встановлювати файл потрібно, увійшовши до системи як адміністратор. Відомості про те, як увійти в систему як адміністратор, див. у посібнику до ПК з операційною системою Windows.

 1. Не підключайте підсилювач для навушників, перш ніж встановите драйвер
 2. Збережіть усі дані й закрийте всі інші програми
 3. Видобудьте стиснутий файл і запустіть "Sony_Headphone_Amplifier_Driver_Setup.exe" у папці
 4. Для встановлення драйвера виконуйте вказівки майстра встановлення. Якщо відобразиться екран [User Account Control] (Служба захисту користувачів), натисніть [Yes] (Так) або [Continue] (Продовжити).
 5. Підсилювач для навушників буде розпізнано під час встановлення
Після встановлення драйвера Windows
 1. Підключіть пристрій до ПК за допомогою кабелю USB. Скористайтеся USB-портом (типу B) на задній панелі підсилювача для навушників
 2. Увімкніть підсилювач для навушників
 3. Виберіть функцію "PC (USB-B)" (ПК (USB-B)), натиснувши кнопку INPUT на пристрої або на пульті дистанційного керування
 4. У разі успішного завершення встановлення до списку "Звукові, ігрові та відеопристрої" в Диспетчері пристроїв буде додано пристрій "TA-ZH1ES".
Виправлення неполадок. Під час використання заднього USB-порту не відтворюються звуки

Якщо комп’ютер не відтворює звуки, виконайте перевірку за такими пунктами.

 1. Перевірка підсилювача для навушників
  1. Упевніться, що живлення ввімкнено, а гучність установлено на належний рівень.
  2. Упевніться, що джерелом входу вибрано ""PC (USB-B)"" (ПК (USB-B)).
 2. Перевірка на комп’ютері Windows
  1. Упевніться, що драйвер установлено належним чином. Якщо драйвер установлено правильно, у диспетчері пристроїв має відобразитися TA-ZH1ES. Переконайтеся, що біля пристрою не відображається значок попередження. Якщо TA-ZH1ES не відображається, видаліть драйвер і встановіть його ще раз.
   Note: Відкривання Device Manager (Диспетчер пристроїв)
   • На операційних системах Windows 10 та Windows 11 Натисніть правою кнопкою миші Start (Пуск) → Device Manager (Диспетчер пристроїв).
   • На операційних системах Windows 7, Windows 8 та Windows 8.1 Натисніть Control Panel (Панель керування) → Hardware and Sound (Устаткування та звук) → Device Manager (Диспетчер пристроїв).
   • На операційних системах Windows Vista Натисніть Control Panel (Панель керування) → System and maintenance (Система й обслуговування) → Device Manager (Диспетчер пристроїв).
  2. Деякі програми дають користувачу змогу обирати вихідний пристрій для відтворення звуку. Якщо ви користуєтеся таким програмним забезпеченням, переконайтеся, що для параметра вихідного пристрою для відтворення звуку вибрано значення Sony Headphone Amplifier Driver (Драйвер для підсилювача для навушників Sony).
  3. Упевніться, що TA-ZH1ES вибрано як пристрій відтворення для комп’ютера (Control panel (Панель керування) → Hardware and Sound (Устаткування та звук) → Sound (Звук)). Також у меню Property (Властивості) пристрою TA-ZH1ES упевніться, що звук не вимкнено й налаштовано на потрібну гучність.
   Note: Відкривання Control Panel (Панель керування)
   • На операційних системах Windows 10 та Windows 11 Одночасно натисніть на клавіатурі клавіші Windows та R, щоб відкрити діалогове вікно запуску. Введіть у полі ""Control panel"" (Панель керування) й натисніть OK.
   • На операційних системах Windows 8 та Windows 8,1 Одночасно натисніть на клавіатурі клавіші Windows та X, а потім виберіть зі списку Control Panel (Панель керування).
   • На операційних системах Windows Vista та Windows 7 Натисніть Start (Пуск), а потім – Control Panel (Панель керування).