Про це завантаження

Опис оновлення (05/02/2013)

Дякуємо за ваш незмінний інтерес до продукції Sony.

Компанія Sony завжди турбується про якість своєї продукції та задоволення користувачів і тому пропонує оновлення мікропрограми для цифрової камери зі змінним об'єктивом SLT-A57. Будь ласка, ознайомтеся з розділом "Завантаження та інсталяція" на цій сторінці, щоб дізнатись, як завантажити та інсталювати оновлення мікропрограми.

Увага!

Якщо з оновленням мікропрограми виникнуть проблеми, зверніться до компанії Sony.Перевірка версії мікропрограми камери

Щоб перевірити версію мікропрограми вашої камери, дотримуйтесь наведених нижче інструкцій.
Версія мікропрограми 1.04 або пізніша оновлення не потребує.

 1. Виберіть у камері Menu (Меню) --> Setup (Установка) --> Version (Версія).
 2. Відобразиться версія мікропрограми, як зображено нижче

Моделі, яких це стосується

Це оновлення мікропрограми призначене лише для камери SLT-A57 з інстальованою мікропрограмою версії 1.03 або старішої версії.

Удосконалення

Ця утиліта оновлює мікропрограму камери SLT-A57 до версії 1.04 та надає такі переваги:


Забезпечено підтримку таких сумісних із функцією автоматичної компенсації об'єктивів: SAL100M28, SAL50M28, SAL85F28, SAL18200, SAL20F28, SAL28F28

Вимоги до системи

Підготовка до оновлення мікропрограми

 • Компоненти апаратного забезпечення
  • Місце на жорсткому диску: 200 МБ або більше
  • Оперативна пам'ять: 512 МБ або більше
   Примітка. Перш ніж оновлювати мікропрограму, закрийте всі інші програми.
 • Джерело живлення камери
  • Акумуляторні батареї NP-FM500H із повним зарядом
   або
   Адаптер змінного струму AC-PW10AM (продається окремо)

   Примітка. Оновлення можна виконувати лише тоді, коли рівень заряду батареї відображається трьома або більшою кількістю позначок. Рекомендовано використовувати акумуляторні батареї з повним зарядом або адаптер змінного струму AC-PW10AM (продається окремо).
 • USB-кабель, який входить до комплекту постачання камери.

  Примітка. Робота функції оновлення не гарантується у разі використання будь-якого іншого USB-кабелю.

Установити

Важливі примітки.

 • Під час оновлення мікропрограми використовуйте повністю заряджену акумуляторну батарею NP-FM500H або адаптер змінного струму AC-PW10AM (продається окремо).
 • Не виймайте батарею та не від'єднуйте адаптер змінного струму під час виконання оновлення, інакше камера може вийти з ладу через несподіване переривання постачання живлення.
 • Заздалегідь вийміть із камери карту пам'яті.
 • Під час оновлення не закривайте датчики окуляра (A.), інакше РК-монітор може перейти в режим видошукача. Якщо на РК-моніторі нічого не відображається, натисніть кнопку [FINDER/LCD] (Видошукач/РК-екран) (B.).

Крок 1. Завантажте оновлення мікропрограми.

 1. Увійдіть до системи під обліковим записом користувача з правами адміністратора.
 2. Прочитайте заяву про відмову від відповідальності внизу сторінки та прийміть її умови, установивши відповідний прапорець. Натисніть кнопку Download (Завантажити).
 3. Розпочнеться завантаження файлу [Update_SLTA57V104.exe].
 4. Збережіть завантажений файл на робочому столі комп'ютера (рекомендовано).

Крок 2. Запустіть засіб оновлення мікропрограми.

 1. Закрийте всі програми на комп'ютері.
 2. Двічі клацніть завантажений файл [Update_SLTA57V104.exe], щоб запустити засіб оновлення мікропрограми.


  З'явиться вікно засобу оновлення мікропрограми.

 3. Дотримуючись інструкцій у вікні засобу оновлення мікропрограми, виберіть у камері Menu (Меню) --> Setup (Установка) --> USB Connection (Підключення USB) та переконайтеся, що встановлено прапорець Mass Storage (Накопичувач великої ємності).
  Якщо вибрано інший режим, а не Mass Storage, виберіть Mass Storage. 4. Вийміть карту пам'яті з камери, якщо вона досі там.
 5. Підключіть камеру до комп'ютера за допомогою USB-кабелю, який входить до комплекту постачання.
  Примітка. На РК-екрані камери з'явиться напис USB Mode (Режим USB).
 6. Переконайтеся, що на панелі завдань у нижньому правому куті екрана відображається значок "Безпечне видалення пристрою" .
 7. Виконавши наведені нижче дії, натисніть кнопку Next (Далі) у вікні засобу оновлення мікропрограми. Рисунок 4 відображається у вікні засобу оновлення мікропрограми; рисунок 5 відображається на РК-екрані камери.
  • Натисніть кнопку Next (Далі) та не закривайте датчики окуляра (A. на рисунку 6) під час оновлення, інакше РК-монітор може перейти в режим видошукача. Якщо на РК-моніторі нічого не відображається, натисніть кнопку [FINDER/LCD] (Видошукач/РК-екран) (B. на рисунку 6).
  • Якщо рисунок 5 не відображається на РК-екрані камери, від'єднайте USB-кабель від неї та переходьте до Процедури відновлення, описаної внизу сторінки.

  Примітка. Від цього моменту в жодному разі не вимикайте камеру, доки не завершиться оновлення.
  Якщо комп'ютеру не вдалося виявити камеру, на екрані комп'ютера з'явиться повідомлення "Could not find the camera for this update." (Не знайдено камеру для цього оновлення). У такому випадку спробуйте виконати наведені нижче кроки. - Від'єднайте USB-кабель і знову його приєднайте. - Якщо на комп'ютері кілька USB-портів, спробуйте підключитися до інших портів.
  - Від'єднайте USB-кабель і знову його приєднайте.
  - Якщо на комп'ютері кілька USB-портів, спробуйте підключитися до інших портів.
  Якщо камеру підключено до комп'ютера за допомогою USB-кабелю, іноді на екрані комп'ютера може з'являтися запрошення перезавантажити його. У такому випадку вийміть акумуляторну батарею або від'єднайте адаптер змінного струму, перезавантажте комп'ютер і повторіть процедуру з кроку 2 "Запустіть засіб оновлення мікропрограми".

  Рисунок 4

  Рисунок 5

  Рисунок 6

 8. Перевіривши наявність зображень, наведених на рисунках 4 і 5, натисніть кнопку Next (Далі). Поточна версія та версія після оновлення відображаються у лівому нижньому куті екрана (рисунок 7).
 9. Переконайтеся, що Current Version (Поточна версія) - це Ver.1.01 (Версія 1.01) або Ver.1.02 абоVer. 1.03 і натисніть кнопку Next (Далі).

  Примітка. Якщо з'являється зображення, наведене на рисунку 8, оновлення не потрібне. Дотримуючись інструкцій у повідомленні, розірвіть підключення USB та натисніть кнопку Finish (Готово). Вимкніть камеру, вийміть акумуляторні батареї або від'єднайте адаптер змінного струму, потім знову вставте акумуляторні батареї або підключіть адаптер змінного струму та ввімкніть камеру.

  Рисунок 7: оновлення потрібне.


  Рисунок 8: оновлення не потрібне.

 10. Клацніть значок "Безпечне видалення пристрою" на панелі завдань у правому нижньому куті екрана комп'ютера, щоб розірвати підключення USB, як зображено на рисунку 9.
  Примітка. Не від'єднуйте кабель USB навіть після розірвання підключення USB на комп'ютері за допомогою наведеної вище операції.
  Рисунок 9

 11. Натисніть на центр багатопозиційного перемикача, щоб перезавантажити камеру.

  Примітка. При натисканні на центр багатопозиційного перемикача екран вимикається. Перейдіть до наступного кроку.
 12. Натисніть кнопку Next (Далі) у вікні засобу оновлення мікропрограми (рисунок 12).

 13. Після перезавантаження перевіряється повторне підключення камери, і на екрані з'являється зображення, наведене на рисунку 13.
 14. Натисніть Run (Виконати), щоб розпочати оновлення. На екрані з'явиться індикатор перебігу оновлення, яке триває приблизно 5 хвилин.
  Примітка. У жодному разі не вимикайте камеру та не від'єднуйте кабель USB, поки виконується оновлення.
  Рисунок 13

 15. Після завершення оновлення на екрані з'явиться зображення, наведене на рисунку 14. Натисніть кнопку Finish (Готово) та від'єднайте кабель USB.
  Рисунок 14

 16. Вимкніть камеру, вийміть акумуляторні батареї або від'єднайте адаптер змінного струму, потім знову вставте акумуляторні батареї або підключіть адаптер змінного струму та ввімкніть камеру.

Крок 3. Переконайтеся, що мікропрограму камери оновлено до версії 1.04.

 1. Виберіть у камері Menu (Меню) --> Setup (Установка) --> Version (Версія).
 2. Відобразиться версія мікропрограми, як зображено нижче.