Відповідна модель

Ця інформація стосується таких моделей:

  • ZV-1

Про це завантаження

Переваги й удосконалення

  • Усунено помилку, через яку фотоапарат іноді перезапускався в режимі Still Image (Фотозйомка).

Попередні переваги й удосконалення

Це оновлення також має такі переваги й удосконалення.

  • Додано функцію трансляції через USB
    Примітки.
    •  Підключення через USB-кабель до ПК або смартфона Xperia™ дає змогу вести пряму трансляцію й спілкуватися в Інтернеті з відео та звуком високої якості.
    • Це стосується смартфонів Xperia 1 II або Xperia 5 II, які було оновлено до Android 11. Доступність оновлень залежить від регіону. (Станом на 9 лютого 2021 р.)
    • Використовуйте наявний у продажу USB-кабель або адаптер для роз’ємів
  • Покращено загальну стабільність і технічні характеристики фотоапарата
    ПРИМІТКА. Докладну інформацію щодо всіх оновлених функцій дивіться в довідковому посібнику

Інформація про файл

Ім’я файлу

  • Update_DSCZV1V201.exe

Версія файлу

  • 2.01

Розмір файлу

  • 319 МБ (334 818 672 байтів)

Дата випуску

  • 01-04-2021

Підготовка

Перевірка версії системного програмного забезпечення

Щоб перевірити версію системного програмного забезпечення, дотримуйтеся наведених нижче інструкцій. Якщо використовується версія системного програмного забезпечення 2.00 або старіша, його потрібно оновити.
ПРИМІТКА. Якщо після ввімкнення фотоапарата з’являється екран налаштування Date/Time (Дата/час), установіть на ньому правильну дату й час.

  1. Виберіть Menu (Меню) → Setup5 (Налаштування) → Version (Версія).
  2. Відобразиться версія системного програмного забезпечення, як показано нижче.
    Версія системного програмного забезпечення

Вимоги до системи

Операційні системи

Нова версія оновлення системного програмного забезпечення сумісна з такими версіями Microsoft Windows:

  • Windows 10
  • Windows 8.1

Апаратне забезпечення

Для цього оновлення системного програмного забезпечення потрібне наведене далі апаратне забезпечення.

  • Місце на жорсткому диску: не менше 600 МБ
  • ОЗП: не менше 600 МБ
    ПРИМІТКА. Перш ніж оновлювати системне програмне забезпечення, припиніть роботу всього іншого прикладного програмного забезпечення.

Інше апаратне забезпечення

  • Джерело живлення камери
    • Повністю заряджена акумуляторна батарея NP-BX1.
      ПРИМІТКА. Оновлення можна здійснити, лише якщо індикатор заряду батареї показує принаймні три риски (). Рекомендовано використовувати повністю заряджену батарею.
  • USB-кабель, який входить до комплекту постачання фотоапарата.
    ПРИМІТКА. Якщо використовується будь-який інший USB-кабель, належна робота функції оновлення не гарантується.

Завантажити й установити

Важлива примітка

  • Перш ніж оновлювати системне програмне забезпечення, закрийте всі інші програми.
  • Використовуйте повністю заряджену акумуляторну батарею NP-BX1.
  • Не виймайте батарею під час оновлення, оскільки через раптове зникнення живлення фотоапарат може вийти з ладу.
  • Перш ніж почати оновлення, вийміть із фотоапарата карту пам’яті.
  • Оновлення системного програмного забезпечення триватиме приблизно 24 хвилини. Стежте за тим, щоб комп’ютер у цей час не перейшов у режим сну.
    ПРИМІТКА. Якщо комп’ютер перейде в режим сну й оновлення перерветься, процес доведеться розпочати заново.
  • Не відкривайте вкладку About This System Software Updater (Про цей засіб оновлення системного програмного забезпечення) у меню System Software Updater (Засіб оновлення системного програмного забезпечення), оскільки це може призвести до програмного збою цього засобу.
  • Не під’єднуйте фотоапарат до інших пристроїв, окрім комп’ютера.
  • Не під’єднуйте фотоапарат і комп’ютер.
  • Переконайтеся, що комп’ютер підключено до Інтернету.
  • Відповідно до вказівок у вікні засобу оновлення системного програмного забезпечення виберіть в інтерфейсі фотоапарата Menu (Меню) → Setup3 (Налаштування) → USB Connection (USB-підключення), а потім перевірте, чи вибрано пункт Mass Storage (Накопичувач великої ємності). Якщо вибрано інший режим, виберіть Mass Storage (Накопичувач великої ємності).

Як завантажити інструмент оновлення:

  1. Натисніть кнопку Download (Завантажити) вище.
  2. Після того, як прочитаєте заяву про відмову від відповідальності, натисніть Завантажити.
  3. Розпочнеться завантаження файлу Update_DSCZV1V201.exe.
    Розмір файлу: 319 МБ (334 818 672 байт)
  4. Збережіть завантажений файл на робочому столі комп’ютера (рекомендовано).
    ПРИМІТКА. Відповідно до стандартних налаштувань браузера Microsoft Edge, файл оновлення буде збережено в папку Завантаження. Клацніть плитку робочого столу на початковому екрані або в меню Пуск, відкрийте Провідник і знайдіть завантажений файл у папці Завантаження.

Крок 1: запустіть засіб оновлення

  1. Закрийте всі запущені на комп’ютері програми.
  2. Двічі клацніть на завантаженому файлі Update_DSCZV1V201.exe. Поки що не можна під’єднувати фотоапарат до комп’ютера
  3. Запуститься засіб оновлення системного програмного забезпечення.
  4. Увімкніть фотоапарат і підключіть його до комп’ютера за допомогою USB-кабелю, який входить до комплекту постачання. На РК-екрані фотоапарата з’явиться напис USB Mode (Режим USB).
  5. Клацніть Next (Далі). У лівій нижній частині екрана буде показано номер поточної версії та номер версії після оновлення.
    ПРИМІТКА: якщо комп’ютеру не вдалося виявити пристрій, на екрані комп’ютера з’явиться повідомлення Could not find the camera for this update (Не знайдено фотоапарат для цього оновлення). Виконайте наведені нижче дії.
    • Від’єднайте USB-кабель і знову його приєднайте.
    • Якщо на комп’ютері є кілька USB-портів, спробуйте підключитися до інших портів.
    ВАЖЛИВО: не вимикайте фотоапарат і не від’єднуйте USB-кабель, поки триває оновлення.
  6. Перевірте поточну версію програмного забезпечення та, якщо це 2.00 або раніша, натисніть Next (Далі). Якщо встановлено системне програмне забезпечення версії 2.01, оновлення не потрібне. У такому разі від’єднайте фотоапарат від комп’ютера, натисніть Finish (Завершити), вимкніть фотоапарат, вийміть батарею, вставте її знову й увімкніть пристрій.

    Потрібне оновлення
    Оновлення потрібне

    Оновлення не потрібне
    Оновлення не потрібне
  7. Налаштування фотоапарата буде автоматично скинуто.
  8. Запустіть оновлення. Після автоматичного перезавантаження почнеться оновлення й відобразиться індикатор виконання.
    ВАЖЛИВО: не вимикайте фотоапарат і не від’єднуйте USB-кабель, поки триває оновлення.
    Примітка. Оновлення завершиться приблизно за 6 хвилин.
  9. Коли оновлення буде завершено, фотоапарат автоматично перезапуститься. Коли РК-екран знову засвітиться, натисніть Finish (Завершити) і від’єднайте кабель USB.

    ПРИМІТКА: іноді після перезапуску може з’являтися повідомлення про відновлення даних. Це нормально. Зачекайте, поки це повідомлення зникне.

Крок 2: перевірте версію системного програмного забезпечення свого пристрою

  1. Виберіть у фотоапараті Menu (Меню) → Setup5 (Налаштування) → Version (Версія).
  2. Відобразиться версія системного програмного забезпечення, як показано нижче.
    Нова версія системного програмного забезпечення

Запитання та відповіді

Оновлення не завершилося

Якщо зображення на екрані відсутнє довше 6 хвилин, виконайте вказані далі дії, щоб усунути несправність.

  1. Від’єднайте кабель USB від комп’ютера.
  2. Вийміть батарею й адаптер змінного струму з фотоапарата, залиште його на кілька хвилин, а потім знову вставте батарею та під’єднайте адаптер змінного струму.
  3. Перезавантажте комп’ютер.
  4. Увімкніть фотоапарат і виконайте процес установлення знову.