Ідентифікатор статті : S700027032 / Останні зміни : 06.11.2012Друк

Інформація про завантаження VAIO

  У цій статті наведено огляд завантажень, які пропонуються на нашому веб-сайті.

  Усі доступні драйвери та оновлення для вашої моделі комп’ютера VAIO знаходяться в розділі завантажень для відповідної моделі.
  Залежно від моделі комп’ютера VAIO та попередньо інстальованої ОС, у цьому розділі можуть відображатися різні підрозділи.  Нижче наведено їхній короткий огляд.

  Найсвіжіші завантаження

  У цьому розділі містяться всі доступні оновлення для вашої попередньо інстальованої ОС.  Це можуть бути оновлення програм, драйверів, мікропрограм компонентів і оновлення системи BIOS.
  Оновлення додаються по мірі надходження та в основному спрямовані на вирішення проблем або додавання нових функцій.

  Більшість із цих драйверів також надаються через попередньо інстальовану утиліту VAIO Update або VAIO Care.  Рекомендуємо завжди інсталювати оновлення, які надаються через утиліту VAIO Update/VAIO Care.
  Примітка. Утиліта VAIO Update/VAIO Care доступна лише для попередньо інстальованих операційних систем та не підтримується, якщо на комп’ютері VAIO інстальовано іншу операційну систему. 

  Попередньо інстальовані драйвери та утиліти

  У цьому розділі містяться всі драйвери та базові утиліти, які попередньо інсталюються на комп’ютері VAIO.  Їх можна використовувати для повторного інсталювання пошкодженого драйвера або якщо ви бажаєте інсталювати іншу операційну систему.
  Ми намагаємося зробити їх доступними для кожної моделі VAIO.  

  Зауважте, що оригінальні драйвери також можна знайти на жорсткому диску вашого комп’ютера. Зазвичай їх розташовано в папці C:\Windows\Drivers або C:\Drivers.  Для більш старих моделей оригінальні драйвери знаходяться на дисках відновлення.

  Примітка 1.  Підтримка для цих драйверів не надається.
  Примітка 2.  Ми не маємо дозволу на публікування у цьому розділі оригінальних програм інсталяції для застосунків сторонніх розробників.  Драйвери та утиліти, які ми публікуємо, призначені для забезпечення належної роботи комп’ютера VAIO, а не для відтворення вихідного попередньо інстальованого середовища. 

  Пониження версії або оновлення операційної системи

  Лише для деяких моделей надаються інструкції та драйвери для пониження версії або оновлення операційної системи.    Щоб дізнатися про можливі варіанти, відвідайте розділ завантажень і перевірте, які операційні системи у ньому згадано.

  Усі наразі доступні драйвери опубліковано в розділі завантажень для вашої моделі комп’ютера VAIO.  Якщо певної операційної системи немає у списку, це означає, що для неї немає драйверів для відповідної моделі.
  Для моделей із попередньо інстальованою операційною системою Windows 8 драйвери попередніх версій недоступні.

  Операційна система Linux

  На жаль, ми не забезпечуємо підтримку операційної системи Linux і не надаємо драйверів для неї.  Можна спробувати звернутися по допомогу до інших користувачів на форумах, на яких обговорюються комп’ютери VAIO.