Ідентифікатор статті : 00254215 / Останні зміни : 19.11.2020

Відсутнє зображення чи звук телевізора в разі підключення до PS5 за допомогою кабелю HDMI®

  Це пов’язано з помилкою програмного забезпечення телевізора, за якої на певний час (приблизно на одну хвилину) зникає звук чи зображення телевізора в разі його підключення до ігрової консолі PS5™. Її буде виправлено в майбутньому оновленні програмного забезпечення. Додайте цю сторінку в закладки й час від часу переглядайте її, щоб отримувати актуальну інформацію.

  Тим часом можна виконати наведені далі дії для тимчасового вирішення проблеми.

  $Важлива інформація_S Така зміна налаштувань призведе до конвертації сигналу 4K120 Гц у формат 4K60 Гц, тому не забудьте встановити оновлення програмного забезпечення телевізора, коли воно стане доступним. $Важлива інформація_E

  1. Змініть значення параметра HDMI® Signal Format (Формат сигналу HDMI®) для входу HDMI, до якого підключена консоль PS5, на Standard format (Стандартний формат) чи Enhanced format (Dolby Vision) (Удосконалений формат (Dolby Vision)).
   1. Виберіть Settings (Налаштування) → Watching TV (Перегляд телевізора) → External inputs (Зовнішні входи) → HDMI signal format (Формат сигналу HDMI) 
   2. Виберіть вхід HDMI, до якого підключено PS5 (HDMI 3 або HDMI 4), і налаштування на Standard format (Стандартний формат) чи Enhanced format (Dolby Vision) (Удосконалений формат (Dolby Vision)).
  2. На пульті дистанційного керування натисніть кнопку Power (Живлення) й утримуйте її, доки на екрані телевізора не відобразиться повідомлення Restart (Перезавантаження), після чого натисніть Enter (Введення) для перезавантаження.