Як подовжити час роботи від акумулятора

  Більшість із нас не розлучаються зі своїми смартфонами протягом усього дня, і вони допомагають нам робити купу корисних речей. Тож, звичайно, завжди хочеться, щоб акумулятор пропрацював подовше! На щастя, є кілька порад, що дадуть Вам змогу отримати від акумулятора максимум.

  Завжди можна зробити ще щось

  Наприклад, можна вимкнути послуги визначення розташування, що потребують багато енергії, зменшити яскравість екрана або обмежити можливості підключення пристрою, увімкнувши режим "У літаку" або вимкнувши Bluetooth. Усе це дещо подовжить час роботи від батареї. Але що робити, якщо через Ваш стиль життя, роботу чи хобі Ви не можете часто заряджати акумулятор?

  Не хвилюйтесь. Ваш пристрій Xperia підтримує цілу низку корисних функцій енергозбереження. Доступні можливості залежать від Вашої версії Android, але всі вони допомагають акумулятору пропрацювати довше – Ви маєте лише вирішити, яка з функцій підходить Вам краще, і ввімкнути її. А деякі функції не потребують навіть цього: вони просто вмикаються й працюють у фоні, коли це потрібно.

  Слід лише пам’ятати, що всі ці функції енергозбереження зазвичай обмежують фонові процеси, як-от синхронізацію електронної пошти, сповіщення й послуги визначення розташування, але не впливають на телефонні дзвінки й обмін повідомленнями.

  Тож коли й для чого Вам потрібна додаткова енергія?

  Для роботи чи відпочинку?

  Якщо Ви збираєтеся користуватися своїм пристроєм протягом багатьох годин на роботі або для таких повсякденних завдань, як перегляд новин, фотографування чи відеозйомка, і при цьому знаєте, що не зможете зарядити його, як зазвичай це робите, просто ввімкніть режим STAMINA. У цьому режимі зменшується енергоспоживання й суттєво збільшується загальний час роботи в режимі очікування. Ви можете ввімкнути режим STAMINA вручну, коли захочете заощадити енергію, або дозволити пристрою автоматично вмикати його, коли заряд досягає встановленого Вами рівня.

  Залежно від Вашого пристрою й версії Android™ Вам буде доступний режим STAMINA або аналогічна функція енергозбереження.

  Чудовий відпочинок надворі

  Режим Ultra STAMINA ідеально підходить для ситуацій, коли Ви користуєтеся пристроєм протягом тривалого часу й не можете зарядити його. Це може бути, наприклад, похід, подорож або відпочинок на пляжі. У крайньому випадку, коли заряд батареї майже скінчився, а зарядного пристрою під рукою немає, Ви також можете ввімкнути режим Ultra STAMINA. У цьому режимі вимикаються майже всі фонові процеси, як-от синхронізація даних і визначення розташування, а також змінюється вигляд головного екрана, на якому відображаються лише піктограми основних програм, щоб заощадити максимум заряду.

  Навіщо хвилюватися?

  У цьому немає жодної потреби! Режим сну й режим очікування програм – це вбудовані функції, які зберігають заряд акумулятора, коли Ви не користуєтеся своїм пристроєм або певними програмами в активному режимі. Режим сну вмикається автоматично, якщо пристрій залишається неактивним протягом певного часу й від не підключений до зарядного пристрою. Режим очікування програм визначає програми, які не використовувалися достатньо довго, і переводить їх у стан сну. Для ввімкнення цих функцій Вам не знадобиться нічого робити: вони працюють автоматично.

  Безперервна робота

  Оптимізація використання акумулятора – це Ваш інтерфейс для керування режимами STAMINA, енергозбереження, сну й очікування програм. Ви можете заборонити програмам переходити в режим сну, додавши їх до списку оптимізації. Просто встановіть прапорець поруч із потрібною програмою в меню оптимізації використання акумулятора, і ця програма продовжить отримувати повідомлення й збереже доступ до мережі.

  Заряджання – не проблема

  Не забувайте, що якщо на тривалий час залишити пристрій підключеним до електромережі після того, як заряд сягне 100 %, акумулятор буде пошкоджено. Щоб уникнути цього й збільшити ресурс акумулятора, багато пристроїв Xperia обладнані вбудованою функцією захисту акумулятора (Battery Care). Вона автоматично визначає закономірності в тому, як Ви заряджаєте пристрій, і контролює швидкість заряджання таким чином, щоб заряд сягнув 100 % саме тоді, коли Ви зберетеся від’єднати пристрій від електромережі. Якщо цій функції не вдається визначити закономірності в заряджанні, вона взагалі не вмикається.

  Xperia – піонер сучасних технологій

  Кілька хвилин заряджання здатні забезпечити Вас буквально годинами роботи. Технологія адаптивного заряджання Qnovo подовжує час роботи від акумулятора. Вона знижує навантаження під час заряджання, вимірюючи стан акумулятора й налаштовуючи струм на основі цих даних. Xperia X – перша серія пристроїв у всьому світі, у яких використовується ця технологія.

  Якщо Ви ще не зрозуміли, яка саме функція (або функції) найкраще відповідає Вашим потребам і звичкам, спробуйте їх усі одна за одною. Це справді дуже просто: Ви будете здивовані, скільки заряду акумулятора Вам удасться заощадити.

  Зверніть увагу, що в цій статті не розглядається якийсь конкретний продукт. Через це наявність і характеристики функцій та можливостей, які тут описано, залежать від пристрою й/або версії його програмного забезпечення.