Ідентифікатор статті : 00198040 / Останні зміни : 27.06.2019

Повідомлення щодо безпеки використання портативного бездротового сервера WG-C20

Відповідні продукти й категорії в цій статті

Шановні клієнти!

Бездротовий портативний сервер WG-C20, випущений у жовтні 2013 року, використовує ПЗ із відкритим вихідним кодом DNSmasq і стандарт шифрування бездротової мережі LAN WPA2. Згідно з нещодавніми галузевими звітами, у цих двох технологіях було виявлено такі вразливості*.

*База даних приміток щодо вразливостей CERT (англійською мовою)

 

Щоб гарантувати безпеку й захистити свої пристрої від зловмисників, які можуть скористатися цими вразливостями, дотримуйтеся наведених нижче інструкцій.

 1. Використовуйте пряме підключення для своїх пристроїв
  Під’єднуючи WG-C20 до смартфона або планшета, користуйтеся прямим бездротовим підключенням без застосування точок доступу до бездротової мережі LAN.

 1. Налаштуйте захист
  Для безпечного користування WG-C20 переконайтеся, що ви налаштували параметри безпеки на своєму пристрої WG-C20, як описано в довіднику (дивіться наведене нижче посилання). Якщо ви повідомили пароль доступу до бездротової мережі LAN іншим користувачам із метою надання доступу до файлів, ми наполегливо рекомендуємо одразу після цього змінити пароль.

 

 1. Виберіть надійне місце для підключення до Інтернету
  Сервер WG-C20 дає змогу підключатися до Інтернету через роутер бездротової мережі LAN. Якщо ви користуєтеся цією функцією для підключення до Інтернету зі смартфона чи планшета, виберіть надійне місце (наприклад, власний дім), в якому іншим особам буде складно отримати доступ до вашого інтернет-підключення.

 

 1. Уникайте використання публічних бездротових мереж LAN
  Деякі публічні мережі LAN недостатньо захищені, і до них може підключатися будь-яка кількість користувачів. Із метою забезпечення захисту ми наполегливо рекомендуємо уникати роботи із сервером WG-C20 у публічних бездротових мережах LAN.

 • Зареєструйте свій товар

  Доступ до всієї необхідної інформації, оновлень та ексклюзивних пропозицій

 • Спільнота Sony

  Відвідайте нашу Спільноту та поділіться враженнями та порадами з іншими користувачами Sony

 • Підтримка

  Зв’яжіться з командою підтримки Sony

 • Ремонт і гарантія

  Замовляйте ремонт, слідкуйте за його ходом, чи навіть уникайте його