FE 70-200 мм F2.8 GM OSS

Повні технічні характеристики та функції

SEL70200GM

Характеристики об'єктива

Кріпл.
Sony E-mount
Формат
35 мм, повнокадровий
Фокусна відстань (мм)
70–200 мм
Еквівалента фокусна відстань 35 мм (APS-C)
105–300 мм
ГРУПИ / ЕЛЕМЕНТИ ОБ'ЄКТИВА
18/23
Кут огляду (35 мм)
34°-12° 30’
Кут огляду (APS-C)
23°-8°
Максимальна діафрагма (F)
2,8
Мінімальна діафрагма (F)
22
Пластини діафрагми
11
Кругла діафрагма
Так
Мінімальна фокальна відстань
0,96 м
Максимальний коефіцієнт збільшення (x)
0,25x
Діаметр фільтра (мм)
77 мм
Стабілізація зображень (SteadyShot)
Так
Сумісність телеконвертера (x1,4)
Так
Сумісність телеконвертера (x2,0)
Так

Розмір і вага

Розміри (Ш x В x Г)
88,0 x 200 мм
Вага
1480 г (без кріплення для штатива)

Що в комплекті

  • Бленда (ALC-SH145), Передня кришка об’єктива (ALC-F77S), Задня кришка об’єктива (ALC-R1EM), Футляр, Кріплення для штатива
Placeholder

Функції

Зображення FE 70-200 мм F2.8 GM OSS

Незрівнянне збільшення з телеоб’єктивом F2.8

У серії G Master було використано найновіші технології, що ще більше вдосконалило характеристики популярного об’єктиву G від Sony. Ця модель поєднує бездоганний ефект "боке" об’єктиву серії G із новими рівнями розподільчої здатності у неперевершеному телеоб’єктиві з постійною діафрагмою F2.8, що пропонує незрівнянне відтворення деталей, блискавичне АФ та надзвичайні характеристики стабілізації зображення.

Зображення FE 70-200 мм F2.8 GM OSS

Надзвичайна деталізація та ефект "боке" в одному об’єктиві

Цей об’єктив створено спеціально для передачі просторової частоти із відмінним контрастом, і до нього входять три асферичних елементи, включаючи один двосторонній і один щойно розроблений ХА (надзвичайно асферичний) елемент із точністю поверхні, що дорівнює 0,01 мікрона. Призначення цих елементів – ефективно контролювати аберацію для досягнення вражаючої розподільчої здатності та неперевершеного ефекту "боке".

Дізнатися більше

Зображення FE 70-200 мм F2.8 GM OSS

Природні зображення із казковими кольорами

Проблему хроматичних аберацій, що трапляються з телеоб’єктивами, ефективно вирішено за допомогою чотирьох елементів наднизького розсіювання ED та двох елементів Super ED. Вирішено проблему розмиття кольорів – об’єкт зйомки можна зняти максимально чітко.

Дізнатися більше

Зображення FE 70-200 мм F2.8 GM OSS

Подальші вдосконалення для бездоганного АФ під час відеозйомки

Подвійний лінійний привід механізму фокусування відіграє найважливішу роль, активуючи режим "стабілізації в разі хитання" в системі АФ з визначенням контрастності під час відеозйомки. Оптичний дизайн ефективно зменшує кут огляду, а тиха робота механізму доповнює характеристики фокусування, необхідні як для відео-, так і для фотозйомки.

Зображення FE 70-200 мм F2.8 GM OSS

Провідні у своєму класі характеристики зйомки крупним планом

Провідні у своєму класі характеристики зйомки крупним планом із мінімальною фокальною відстанню у 0,96 м і максимальним 0,25-кратним збільшенням ідеально підходять для портретної зйомки, макрозйомки на телеоб’єктив тощо. Серед нових удосконалень – елементи наднизького розсіювання ED та механізм плаваючого фокусу, що дозволяє контролювати аберації, які можуть спричиняти проблеми під час зйомки крупним планом.

Зображення FE 70-200 мм F2.8 GM OSS

Швидке АФ, оптимізоване для фото- та відеозйомки

Дві важкі фокусні групи лінз швидко й точно позиціонуються за допомогою безшумного механізму автофокусування з кільцевим приводом (RDSSM) (для передньої групи) і подвійного лінійного привода (для задньої групи). Точніше позиціонування можливе завдяки даним із сенсорів позиціонування, що передаються в реальному часі. У результаті система автофокусування в корпусі працює максимально ефективно.

Дізнатися більше

Зображення FE 70-200 мм F2.8 GM OSS

Приголомшлива чіткість і контрастність

Удосконалена технологія антиблікового покриття забезпечує покриття для об’єктива з точно визначеною регулярною наноструктурою, яка ефективно зменшує ефект відбиття світла, що може призвести до засвічення і побічних зображень. Завдяки такому покриттю значно покращуються чистота, контрастність та загальна якість зображення. (1. Антиблікове покриття / 2.Скло / 3.Світло, що передається)

Дізнатися більше

Зображення FE 70-200 мм F2.8 GM OSS

Керування і надійність, оптимізовані для польової зйомки

Міцна конструкція із постійною фокальною відстанню під час фокусування та збільшення забезпечує відмінне управління камерою для фотографування у найрізноманітніших ситуаціях. Кнопки фіксації фокальної відстані можуть утримувати фокусну точку навіть під час зйомки в режимі безперервного АФ, а перемикач обмеження діапазону фокусування можна використати для попереднього налаштування діапазону фокальної відстані для максимальної швидкості АФ.

Дізнатися більше

Зображення FE 70-200 мм F2.8 GM OSS

11 пелюсток для вражаючого ефекту "боке"

Зазвичай Sony використовує до 9 пелюсток у конструкції круглої діафрагми, але цей об’єктив має діафрагму з 11 пелюстками, що виводить якість ефекту «боке» на нові рівні плавної краси із природними світлими ділянками.

Дізнатися більше

Зображення FE 70-200 мм F2.8 GM OSS

Стабілізовано для чітких, нерозмитих зображень

Високоефективна технологія стабілізації вбудована безпосередньо в об’єктив для чітких, нерозмитих зображень різноманітних об’єктів зйомки. Об’єктив із потужною стабілізацією має лінійний привід для швидкої та точної стабілізації. Ви отримуєте можливість використовувати стабілізацію зображення за 5 вісями під час роботи з корпусами серії α, що мають вбудовану функцію стабілізації зображення.

Дізнатися більше

Зображення FE 70-200 мм F2.8 GM OSS

Стійкість навіть під час поворотів

Щоб забезпечити максимальну користь від вбудованої системи стабілізації зображення під час фотографування у найрізноманітніших ситуаціях, об’єктив SEL70200GM обладнано стабілізатором MODE 2 із можливістю перемикання, що дозволяє використовувати функцію стабілізації із панорамними кадрами, аби досягти більшої чистоти та виразності.

Дізнатися більше

Зображення FE 70-200 мм F2.8 GM OSS

Змінне кріплення для штатива, що обертається

Це універсальне кріплення для штатива дозволяє швидко знімати камеру зі штатива в умовах зйомки, що потребують швидкої ручної реакції. Воно також обладнане механізмом обертання, що дозволяє швидко перемикатися з пейзажного положення на портретне. Механізм фіксації запобігає ненавмисному від’єднанню. 

Зображення FE 70-200 мм F2.8 GM OSS

Надійна робота за складних умов

Герметичний пило- та водонепроникний дизайн і фторовмісне покриття фронтального елементу забезпечують надійне керування у складних умовах.

Дізнатися більше