FE 600mm F4 GM OSS

Повні технічні характеристики та функції

SEL600F40GM

Характеристики об'єктива

Кріпл.
Sony E-mount
Формат
Повний кадр 35 мм
Фокусна відстань (мм)
600
Еквівалента фокусна відстань 35 мм (APS-C)
900
ГРУПИ / ЕЛЕМЕНТИ ОБ'ЄКТИВА
18–24 (з одним фільтром)
Кут огляду (35 мм)
4° 10'
Кут огляду (APS-C)
2° 40'
Максимальна діафрагма (F)
4
Мінімальна діафрагма (F)
22
Пластини діафрагми
11
Кругла діафрагма
Так
Мінімальна фокальна відстань
4,5 м
Максимальний коефіцієнт збільшення (x)
0,14
Діаметр фільтра (мм)
40,5
Стабілізація зображень (SteadyShot)
Оптичний стабілізатор SteadyShot
Сумісність телеконвертера (x1,4)
SEL14TC
Сумісність телеконвертера (x2,0)
SEL20TC
Тип бленди
Кругла форма

Розмір і вага

Розміри (діаметр x довжина)
163,6 x 449 мм
Вага
3040 г

Що в комплекті

  • Модель бленди: ALC-SH158
  • Передня кришка об'єктива
  • Задня кришка об’єктива: ALC-R1EM
  • Твердий футляр
  • Ремінець для об'єктива
  • Ремінець для футляра
Placeholder

Функції

Зображення FE 600mm F4 GM OSS

Потужний телеоб’єктив G Master із фокусною відстанню 600 мм і діафрагмою F/4

Цей легкий, гарно збалансований об’єктив G Master забезпечує швидке автофокусування, відмінну роздільну здатність і чудовий ефект "боке". Унікальний оптичний елемент XA і лінійні приводи XD від Sony забезпечують оптимальні оптичні й механічні характеристики для створення виразних динамічних знімків із великої відстані. Об’єктив відмінно підходить для зйомки спортивних подій, сюжетів новин і природи.

Зображення FE 600mm F4 GM OSS

Приводи XD для швидкого, точного й надійного автофокусування

Два лінійні приводи XD (Extreme Dynamic) забезпечують швидке й точне автофокусування з надійним відстеженням положення об’єкта під час зйомки динамічних спортивних подій і дикої природи. Це дає змогу максимально ефективно використовувати можливості сучасних моделей камер. Завдяки вдосконаленим алгоритмам велика фокусна оптична група працює дуже швидко, майже без шуму та вібрації.

Дізнатися більше

Зображення FE 600mm F4 GM OSS

Великий елемент XA для покращення якості зображення

Оптичну конструкцію G Master виготовлено за найвищими стандартами якості. Вона містить новий великий елемент XA (надзвичайно асферичний) і три флюоритові елементи для усунення хроматичної аберації, що може виникати в телеоб’єктивах. Завдяки цьому досягається відмінна контрастність, роздільна здатність і висока деталізація по всій площині зображення.

Дізнатися більше

Зображення FE 600mm F4 GM OSS

Чудовий ефект "боке" завдяки першокласній конструкції G Master

Об’єктив обладнано 11-пелюстковою круглою діафрагмою та новим великим надзвичайно асферичним елементом (XA), виготовленим із найвищою точністю. Кожен виріб проходить ретельний контроль сферичної аберації на етапах розробки й виробництва. Завдяки цьому досягається відмінна роздільна здатність і плавний ефект "боке", притаманний серії G Master.

Дізнатися більше

Зображення FE 600mm F4 GM OSS

Збільшення фокусної відстані з телеконвертерами 1,4x або 2,0x

Об’єктив можна використовувати з телеконвертерами 1,4x або 2,0x (продаються окремо), які доповнюють його відмінні оптичні характеристики та підтримують швидкісне точне автофокусування. Телеконвертер 2,0x забезпечує фокусну відстань до 1200 мм (1800 мм у разі використання з камерами APS-C) з максимальним числом діафрагми F/8.

Зображення FE 600mm F4 GM OSS

Надзвичайно чітке зображення без засвічення

Оригінальна технологія антиблікового покриття від Sony, оббивка внутрішніх деталей та інші елементи конструкції ефективно запобігають засвіченню й появі побічних зображень шляхом усунення відбиття світла в об’єктиві. Зображення виходить чітким і деталізованим навіть в умовах низької освітленості. (1. Антиблікове нанопокриття. 2. Скло. 3. Світло, що передається.)

Дізнатися більше

Зображення FE 600mm F4 GM OSS

Легка збалансована конструкція для зручної зйомки

Точно збалансований компактний об’єктив E-mount вагою лише 3040 г виготовлено за тією самою технологією, що SEL400F28GM. Він забезпечує відмінні оптичні характеристики навіть під час зйомки без штатива або з монопода, а завдяки відкаліброваному центру тяжіння він ідеально підходить для плавної панорамної зйомки. 

Зображення FE 600mm F4 GM OSS

Пило- й водостійка конструкція

Об’єктив захищено від пилу та вологи, тож його можна впевнено використовувати в складних умовах зйомки.

Дізнатися більше

Зображення FE 600mm F4 GM OSS

Елементи з міцного магнієвого сплаву

Застосування міцного магнієвого сплаву в зовнішніх і внутрішніх елементах корпусу та в кріпленні штатива забезпечує міцність конструкції та знижує вагу виробу.

Зображення FE 600mm F4 GM OSS

Фторовмісне покриття переднього елемента

Передній елемент об’єктива має фторовмісне покриття, що запобігає налипанню бруду, жиру, появі слідів від води, відбитків пальців тощо. Крім того, його легко чистити.

Дізнатися більше

Зображення FE 600mm F4 GM OSS

Бленда для об’єктива з легкого вуглецевого волокна

Бленду для об’єктива виготовлено з міцного та легкого вуглецевого волокна з внутрішньою оббивкою, завдяки чому вона ефективно запобігає стороннім світловим ефектам, що спотворюють зображення.

Зображення FE 600mm F4 GM OSS

Надійне та міцне кріплення

Об’єктив жорстко закріплено за допомогою більшої кількості гвинтів. Крім того, застосовано інші елементи для зміцнення конструкції та максимальної надійності в умовах професійної зйомки.

Зображення FE 600mm F4 GM OSS

Спеціальний жорсткий футляр

Спеціальний жорсткий футляр захищає об’єктив від ударів і вібрації під час транспортування.

Зображення FE 600mm F4 GM OSS

Миттєве ввімкнення безпосереднього ручного фокусування

Коли перемикач FULL TIME DMF (Миттєве ввімкнення безпосереднього ручного фокусування) установлено в положення ON (Увімк.), можна налаштувати фокус вручну за допомогою кільця фокусування, навіть у режимі AF-C. Це дає змогу змінити або скоригувати фокус, після того як його було встановлено в режимі автофокусування шляхом натискання кнопки спуску затвора наполовину.

Зображення FE 600mm F4 GM OSS

Оптичний стабілізатор зображення SteadyShot із трьома режимами

Система оптичної стабілізації зображення забезпечує чіткі знімки під час зйомки без штатива в режимі супертелеоб’єктива. РЕЖИМ 2 ідеально підходить для панорамної зйомки, а в РЕЖИМІ 3 використовується покращений алгоритм для стабілізації динамічних сюжетів у видошукачі, зокрема спортивних подій і дикої природи. Технологія 5-осьової стабілізації доступна, коли об’єктив використовується із сумісними корпусами серії α.

Дізнатися більше

Зображення FE 600mm F4 GM OSS

Інтуїтивне ручне фокусування з лінійним відгуком

У режимі ручного фокусування з лінійним відгуком можливо інтуїтивно, миттєво й точно налаштувати фокус. Фокус змінюється лінійно у відповідь на повертання кільця фокусування.

Дізнатися більше

Зображення FE 600mm F4 GM OSS

Чотири налаштовувані кнопки утримування фокуса

Налаштовувані кнопки утримування фокуса розташовано в чотирьох місцях на корпусі об’єктива, тому до них зручно дотягнутися з будь-якого положення зйомки. Кнопкам утримування фокуса можна призначати функції (як-от автофокусування на очах) у меню камери.

Дізнатися більше

Універсальний кільцевий регулятор функцій

Універсальний кільцевий регулятор із перемикачем режимів дає змогу легко застосовувати попередні налаштування фокуса, керувати призначеними функціями або вимикати їх.

Миттєве застосування попередніх налаштувань фокуса

Положення фокуса можна вибрати заздалегідь і зберегти за допомогою кнопки SET (Налаштувати), а потім миттєво застосовувати це налаштування в режимі PRESET (Попереднє налаштування), повертаючи кільцевий регулятор функцій. Це особливо зручно під час зйомки динамічних спортивних подій. Попередньо вибране положення фокуса можна застосовувати в автоматичному й ручному режимах незалежно від налаштувань обмежувача діапазону фокусування.

Зображення FE 600mm F4 GM OSS

Плавне електромеханічне фокусування

Налаштувавши електромеханічне фокусування на кільцевому регуляторі функцій і встановивши його в положення FUNCTION (Функція), можна плавно змінювати фокус повертанням регулятора зі швидкістю, що відповідає куту повертання. Режим електромеханічного фокусування дає змогу плавно змінювати фокус під час відеозйомки.

Швидкий перехід між режимами APS-C й повнокадрової матриці 

Установивши кільцевий регулятор функцій у положення FUNCTION (Функція) і повертаючи кільце, можна перемикатися між режимами APS-C й повнокадрової матриці. Для цього слід попередньо призначити відповідну функцію й оновити програмне забезпечення камери α9 до останньої версії.

Зображення FE 600mm F4 GM OSS

Гніздо для встановлення фільтрів

Об’єктив має гніздо для фільтрів, що підходить для нейтральних фільтрів діаметром 40,5 мм, округлого поляризатора фільтрів VF-DCPL1 (продається окремо) і фільтрів інших типів. Округлий поляризатор VF-DCPL1 повертається в об’єктиві для налаштування необхідного рівня поляризації.

Зображення FE 600mm F4 GM OSS

Універсальне надійне кріплення для штатива

Об’єктив обладнано кріпленням для штатива з підшипниками для зміцнення конструкції та плавного обертання. Підтримується фіксація положень під кутом 90 градусів, яку можна ввімкнути або вимкнути. Установіть перемикач у положення ON (Увімк.) для точного повертання на 90° або в положення OFF (Вимк.) для плавного обертання.

Зображення FE 600mm F4 GM OSS

Обмежувач діапазону фокусування для швидшого налаштування фокуса

Перемикач обмежувача діапазону фокусування дає змогу встановити діапазон автофокусування від 4,5 до 15 м або від 15 м до нескінченності, щоб прискорити автофокусування на потрібних об’єктах, або знімати без обмеження діапазону автофокусування.

Дізнатися більше