Зображення FE 400mm F2.8 GM OSS
Зображення FE 400mm F2.8 GM OSS
Зображення FE 400mm F2.8 GM OSS
Зображення FE 400mm F2.8 GM OSS
Зображення FE 400mm F2.8 GM OSS
Відео про об’єктив FE 400mm F2.8 GM OSS
G Master
Дізнайтеся більше про об’єктив G Master
Інноваційний телеоб’єктив G Master із числом діафрагми F/2,8

Цей надійний телеоб’єктив із широкою діафрагмою обладнано професійними функціями й найкращими технологіями Sony для об’єктивів. Він працює швидко, забезпечує притаманну серії G Master високу розподільчу здатність і першокласний ефект "боке". Телеоб’єктив SEL400F28GM надлегкий і чудово підходить для зйомки без штатива.

Фотографії об’єктива FE 400mm F2.8 GM OSS
Висока швидкість і максимальна продуктивність
Висока швидкість і максимальна продуктивність

Нові лінійні приводи XD (Extreme Dynamic) потужніші за звичайні та забезпечують у 5 разів ефективніше відстеження положення рухомих об’єктів під час зйомки сучасними моделями камер. Завдяки двом приводам нової конструкції та вдосконаленим алгоритмам велика фокусна оптична група працює значно тихіше, швидше й точніше, тож цей об’єктив ідеально використовувати зі швидкісними камерами під час зйомки динамічних спортивних подій і живої природи.

Відмінні розподільча здатність і ефект "боке" серії G Master
Відмінні розподільча здатність і ефект "боке" серії G Master

Об’єктив втілює найвищі стандарти якості. Три флюоритові елементи знижують хроматичну аберацію, а завдяки ретельній перевірці сферичної аберації досягається першокласний ефект "боке". Телеконвертери з 1,4-кратним і 2-кратним збільшенням сприяють відмінній розподільчій здатності й контрастності по всій площині зображення, також за фокусної відстані 800 мм.

Найлегший у світі об’єктив вагою 2895 г
Надзвичайно легкий: 2895 г

Об’єктив має інноваційну оптичну конструкцію з трьома флюоритовими елементами та корпус, деталі якого виготовлено з міцного магнієвого сплаву. Завдяки меншій кількості компонентів у передній частині він важить лише 2895 г. Його зручно використовувати для зйомки як без штатива, так і з моноподом.

Зображення конструкції із захистом від вологи й пилу
Надійна робота в складних умовах зйомки

Об’єктив захищено від пилу та вологи, тож його можна впевнено використовувати в складних умовах зйомки. Застосування міцного магнієвого сплаву в зовнішніх і внутрішніх елементах корпусу та в кріпленні штатива забезпечує міцність конструкції та знижує вагу виробу. Передній елемент об’єктива має фторовмісне покриття, що запобігає забрудненню та появі відбитків пальців і спрощує очищення поверхні лінзи.

Функції для професійної зйомки
Функції для професійної зйомки

Функція FULL-TIME DMF дає змогу регулювати фокус вручну повертанням кільця фокусування – навіть у режимі AF-C. Об’єктив має вбудовану систему оптичної стабілізації зображення й режим 3 з покращеним алгоритмом для стабілізації динамічних сюжетів (зокрема, спортивних) і легшого компонування. Чотири кнопки утримування фокуса та кільце для ручного фокусування з лінійним відгуком розширюють можливості зйомки.

Конфігурація об'єктива
Конфігурація об'єктива

Об’єктиви серії G Master забезпечують надзвичайно якісне та виразне зображення завдяки поєднанню високої розподільчої здатності та плавного ефекту "боке" для фону.

[1] Флюоритовий елемент [2] Скло наднизького розсіювання 

Частотно-контрастна характеристика об’єктива SEL400F28GM
Частотно-контрастна характеристика

Частотно-контрастна характеристика описує, як добре об’єктив відтворює дрібні деталі (контрастність між близько розташованими лініями).

[1] Контрастність (%) [2] Відстань від оптичного центру об’єктива (мм) [3] Максимальна діафрагма [4] Діафрагма F8 [5] Просторова частота [6] 10 пар ліній/мм [7] 30 пар ліній/мм [8] R: радіальні значення T: тангенціальні значення

Фото камери FX6, яка використовується для відеозйомки, великим планом
Переваги об’єктивів Sony для відеозйомки

Дізнайтеся про чотири унікальні переваги об’єктива Sony E-mount для відеозйомки. Поєднання об’єктивів і камер Sony покращує можливості зйомки.

Керування об'єктивом

1. Кільце фокусування. 2. Кільцевий регулятор функцій. 3. Підтримуюче кільце штатива. 4. Кнопка утримування фокуса. 5. Гніздо для фільтрів. 6. Вічко для ремінця. 7. Перемикач фіксації положень штатива. 8. Гніздо безпеки (для приєднання кабелю безпеки). 

Керування об'єктивом

1. Перемикач режиму фокуса / 2. Перемикач DMF / 3. Обмежувач діапазону фокусування / 4. Перемикач вибору функцій кільця / 5. Кнопка SET / 6. Перемикач компенсації тремтіння / 7. Перемикач режиму компенсації тремтіння / 8. Перемикач BEEP

FE 400mm F2.8 GM OSS

Для отримання докладнішої інформації про сумісність об’єктивів і корпусів перейдіть за посиланням нижче.

Щоб користуватися всіма функціями деяких камер, може знадобитись оновлення програмного забезпечення.

Технічні характеристики та функції

  • Потужний телеоб’єктив G Master із широкою діафрагмою

  • Новий лінійний привод XD для надзвичайно швидкого, точного й тихого автофокусування

  • Три флюоритові оптичні елементи для відмінної розподільчої здатності

  • Антиблікове нанопокриття від Sony для усунення засвічення і побічних зображень

  • Режим миттєвого ввімкнення безпосереднього ручного фокусування та інші функції для професійної зйомки

Мінімальна фокальна відстань
2,7 м
Максимальний коефіцієнт збільшення (x)
0,16
Діаметр фільтра (мм)
40,5 (гніздо для фільтрів)
Вага
2895 г

Що в комплекті

Модель бленди: ALC-SH155, Передня кришка об’єктива: у комплекті, Задня кришка об’єктива: ALC-R1EM, Твердий футляр, Ремінець для об'єктива, Ремінець для футляра

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Нагороди

Нагороди