Об’єктиви E-mount для професійних відеооператорів

Об’єктиви й камери Sony. Найкраще поєднання для відеозйомки

Висока роздільна здатність і частота кадрів, дистанційне налаштування та зйомка без штатива зробили автофокусування й стабілізацію важливішими для відеооператорів, ніж будь-коли. Тому компанія Sony оптимізувала конструкцію об’єктивів і камер, щоб задовольнити всі потреби користувачів. Подивіться відео про переваги об’єктивів E-mount від Sony.

Фокусування
Швидке й точне автофокусування. Розширені можливості зйомки

Об’єктиви E-mount у поєднанні з камерами Sony забезпечують бездоганне автофокусування навіть під час відеозйомки у форматі 4K 120p за малої глибини різкості – за умов, коли дуже помітно навіть незначне розфокусування. Об’єктиви E-mount від Sony обладнано високоефективними приводами фокусування. Завдяки цьому вони надзвичайно точно й швидко реагують на запити автофокусування на камерах.

Лінійний відгук для інтуїтивного регулювання фокуса вручну

Завдяки лінійному відгуку можна здійснювати точне й креативне ручне фокусування. На відміну від звичайних об’єктивів з електронним контролем фокусування, де фокус змінюється зі швидкістю обертання, лінійний відгук змінює положення фокуса лінійно з кутом повороту. Це дає змогу повністю керувати фокусом вручну, що важливо для повторюваних дій та їх точності.

Професійне фокусування з функцією AF Assist

Функція AF Assist дає змогу поєднувати автоматичне й ручне фокусування, що дуже важливо для відеооператорів. Завдяки їй можна легко активувати ручне фокусування, повертаючи кільце фокусування навіть у режимі АФ. На відміну від сенсорного керування, функція AF Assist дає відеооператорам змогу плавно змінювати фокус під час зйомки.

Мінімальна зміна кута огляду під час зміни фокуса

Оскільки камери й об’єктиви Sony розроблюються разом, деякі оптичні фактори, як-от незначну зміну поля огляду внаслідок регулювання фокуса, можна автоматично компенсувати. Завдяки поєднанню сумісних камер і об’єктивів ви можете легко змінювати фокус із мінімальною зміною кута огляду.

Зміна масштабування
Електромеханічне збільшення для плавної та гнучкої зйомки

На відміну від об’єктивів із ручним збільшенням, об’єктиви Sony з електромеханічним збільшенням забезпечують плавне тихе керування, навіть за наднизької швидкості. Регулятор збільшення, важіль і дистанційне керування забезпечують зручну роботу.

Стабілізація зображення
Стабілізація зображення для зйомки без штатива

Нові камери Sony обладнано системою оптичної стабілізації зображення з Активним режимом для зйомки без штатива. Об’єктиви в поєднанні з камерами Sony забезпечують виняткову стабілізацію зображення.

Ефективна подальша обробка з метаданими об’єктива

Безперебійний зв’язок між об’єктивом і камерою сприяє ефективнішій подальшій обробці. Метадані тремтіння камери записуються за допомогою вбудованого гіроскопа. А в додатку Catalyst Browse або Catalyst Prepare від Sony для комп’ютерів можна легко відрегулювати автоматичну компенсацію тремтіння й рівні обрізання зображення.

Зображення людини, що працює на комп’ютері за столом, на якому стоїть камера
Регулювання діафрагми
Зображення регулювання діафрагми на об’єктиві камери
Плавне регулювання діафрагми

З об’єктивами E-mount від Sony можна регулювати діафрагму, щоб отримувати професійні знімки. Перемикач клацань діафрагми, доступний у деяких моделях, дає змогу вимкнути їх. Завдяки кільцю діафрагми й перемикачу її клацань можна безперебійно та безшумно регулювати її на об’єктиві.

Виражена глибина різкості

Кінематографічного ефекту боке можна досягти, об’єднавши камеру з вбудованим електронним нейтральним фільтром змінної щільності (наприклад, FX6) з деякими об’єктивами Sony, які підтримують плавне й безшумне регулювання діафрагми. Глибиною різкості можна зручно керувати, зберігаючи експозицію.