DISTAGON® T* FE 35 ММ F1.4 ZA

Повні технічні характеристики та функції

SEL35F14Z

Характеристики об'єктива

Кріпл.
Sony E-mount
Формат
Повний кадр 35 мм
Фокусна відстань (мм)
35 мм
Еквівалента фокусна відстань 35 мм (APS-C)
52,5 мм
ГРУПИ / ЕЛЕМЕНТИ ОБ'ЄКТИВА
8/12
Кут огляду (35 мм)
63°
Кут огляду (APS-C)
44°
Максимальна діафрагма (F)
1,4
Мінімальна діафрагма (F)
16
Пластини діафрагми
9
Кругла діафрагма
Так
Мінімальна фокальна відстань
0,3 м
Максимальний коефіцієнт збільшення (x)
0,18x
Діаметр фільтра (мм)
72 мм

Розмір і вага

Розміри (діаметр x довжина)
78,5 x 112,0 мм
Вага
630 г

Примітки

*
Матриця зображення APS-C забезпечує для цифрового фотоапарата зі змінним об’єктивом «Фокусну відстань 35 мм (APS-C)» і «Кут огляду (APS-C)».

Що в комплекті

  • Бленда для об’єктива (ALC–SH137: пелюсткова, байонетний тип)
  • Передня кришка об'єктива
  • Задня кришка об'єктива
  • Футляр
Placeholder

Функції

Зображення Distagon® T* FE 35 мм F1.4 ZA

Різкість і чистота від кута до кута

Поєднання трьох асферичних елементів, у тому числі й одного елемента надточної обробки Sony AA ("advanced aspherical" – складний асферичний) утворює точний оптичний шлях, який забезпечує ефективну компенсацію аберацій та дозволяє досягти виняткової чіткості в межах усього діапазону фокальних відстаней. Така чіткість зберігається навіть за максимальної діафрагми, отже оптичні характеристики залишатимуться незмінними за будь-яких значень експозиції.

Дізнатися більше

Зображення Distagon® T* FE 35 мм F1.4 ZA

Для зйомки за слабкого освітлення та чудових ефектів "боке"

Максимальна діафрагма F1.4 цього об'єктива спрощує зйомку чистих зображень за слабкого освітлення, навіть без штатива. Конструкція 9-пелюсткової круглої діафрагми розширює можливості створення приголомшливо гарного "боке" у фоні, коли це потрібно. Завдяки ефекту плавного "боке" можна по-справжньому виділити об'єкт на зображенні, що має неймовірну просторову глибину.

Дізнатися більше

Зображення Distagon® T* FE 35 мм F1.4 ZA

Приголомшливі кольори й контрастність

Об'єктиви ZEISS отримали визнання за неймовірну передачу кольорів і контрастність. Покриття ZEISS T*є важливим засобом для ефективного усунення побічних відблисків, які можуть знизити загальну якість зображення. Відблиски та побічні зображення усуваються, а кольори і контрастність підсилюються, даруючи відчуття глибини зображення.

Дізнатися більше

Зображення Distagon® T* FE 35 мм F1.4 ZA

DDSSM забезпечує безшумне швидкісне та точне фокусування

Нова система DDSSM (Direct Drive SSM) використовується для точного визначення положення крупних фокусних груп, яке необхідне для повнокадрового формату. Завдяки цьому точне фокусування можливе навіть за найменшої глибини різкості об'єктива. Привід DDSSM працює надзвичайно тихо, що робить цю систему ідеальною для відеозйомки, коли під час запису сцени постійно змінюється фокус.

Дізнатися більше

Зображення Distagon® T* FE 35 мм F1.4 ZA

Оптимізовано як для фото, так і для відео

Цей об'єктив призначений не лише для зйомки фотографій, але й для відеозйомки. Можна ввімкнути під час фотозйомки функцію тактильного відгуку на кільці діафрагми, яке буде прокручуватися з характерним клацанням, або вимкнути її для плавної безшумної роботи під час зйомки відео. Під час зміни фокусної відстані кут огляду змінюється зовсім незначно, а це незамінна особливість під час зйомки відео.

Дізнатися більше

Зображення Distagon® T* FE 35 мм F1.4 ZA

Надійна робота за складних умов

У конструкції об'єктива передбачено захист від пилу та вологи, що забезпечує надійність роботи під час професійного використання у суворих умовах.

Дізнатися більше