Об’єктив, вид спереду
Об’єктив, вид із лівого боку
Об’єктив, вид зверху
Об’єктив, вид із правого боку
Об’єктив із прикріпленою камерою, вид спереду
Об’єктив із прикріпленою камерою, вид спереду
Компактний ширококутний об’єктив із фіксованою фокусною відстанню

Цей ширококутний об’єктив із фіксованою фокусною відстанню забезпечує притаманні G Lens високу якість зображення та красивий ефект боке в ретельно розробленому компактному корпусі з інтуїтивним керуванням. Його зручно всюди брати із собою, і він ідеально підходить для зйомки чудових краєвидів із широким кутом огляду. Швидке, точне й тихе автофокусування ідеально підходить для фото- й відеозйомки найважливіших моментів життя.

Компактний і точний об’єктив 24 мм, F/2,8
Галерея зображень, знятих на FE 24mm F2.8 G
Відповідний набір портативних об’єктивів із фіксованою фокусною відстанню

Це один із наших об’єктивів G Lens із фіксованою фокусною відстанню (продається окремо). На вибір доступні моделі з однаковим компактним корпусом, фільтром (49 мм у діаметрі), розташуванням елементів, але різною фокусною відстанню. Вони достатньо компактні, щоб носити їх усі три та знімати найрізноманітніші сцени та об’єкти, а майже однакова вага полегшує балансування з підвісним стабілізатором.

Зручна металева конструкція та оптимізована оптика

Алюмінієве покриття корпусу та бленди, а також позначки-гравірування фокусної відстані й діафрагми доповнюють якісний корпус. Надкомпактна й легка конструкція, висока якість зображення, притаманна G Lens, кільце діафрагми та режим ручного фокусування з лінійним відгуком забезпечують зручне інтуїтивне керування.

Портрет жінки, що робить знімки поза приміщенням
Компактний і легкий корпус для зручного транспортування та зйомки

Завдяки ефективному розташуванню трьох асферичних елементів і нетипово малій для бездзеркальних камер робочій відстані доступні всі можливості найсучаснішої оптики в компактному корпусі вагою лише 162 г. Цей об’єктив ідеально підходить для зйомки пейзажів чи спонтанних кадрів, відеозйомки з підвісним стабілізатором або зйомки селфі із широким кутом огляду. Мобільна компактна конструкція сумісна з камерами, що мають повнокадрову матрицю або APS-C.

Зображення інтер’єру бібліотеки, зняте за допомогою цього об’єктива, з високою роздільною здатністю по всій площині
Висока якість зображення по всій площині кадру завдяки найсучаснішій оптиці

Висока якість зображення досягається за рахунок сучасної оптичної системи, до складу якої входять три асферичні елементи й один елемент зі скла наднизького розсіювання (ED). Асферичні елементи компенсують аберації та забезпечують високу роздільну здатність по всій площині зображення навіть із максимальною діафрагмою та малою глибиною різкості. Елемент зі скла наднизького розсіювання (ED) усуває хроматичні аберації й ефективно справляється з кольоровим ореолом, що з великою ймовірністю виникає по краях зображення.

Зображення мишію та букетів інших квітів великим планом
Красивий природний ефект боке

7-пелюсткова кругла діафрагма з точним керуванням сферичними абераціями забезпечує красивий природний ефект боке об’єктива G Lens.

Портрет жінки на вулиці
Подвійні лінійні приводи для швидкого, точного й тихого автофокусування

Два лінійні приводи забезпечують швидке й точне автофокусування з надійним відстеженням, що дає змогу повною мірою розкрити потенціал камери. Швидке, точне й тихе автофокусування з надійним відстеженням ідеально підходить як для фото-, так і для відеозйомки.

Зображення солодощів
Висока якість знімків великим планом

Мінімальна фокусна відстань 24 см (автофокусування) і 18 см (ручне фокусування) забезпечує відмінну якість зйомки великим планом. Зйомка великим планом дає змогу виділити об’єкт на розмитому фоні. Широкий кут огляду 24 мм дає змогу використовувати цей об’єктив для зйомки селфі з прикріпленою рукояткою чи підвісним стабілізатором.

Комбіноване зображення виробу, що демонструє конструкцію із захистом від пилу й вологи та металеве покриття корпусу об’єктива
Висока функціональність і надійність у компактному дизайні

Попри невеликий розмір, об’єктив має кнопку утримування фокуса, перемикач режимів фокусування, кільце діафрагми, перемикач клацань діафрагми й режим ручного фокусування з лінійним відгуком для зручного використання та комфортної зйомки. Алюмінієве покриття корпусу та бленди покращує надійність об’єктива, міцність і довговічність конструкції. Конструкція із захистом від пилу й вологи забезпечує надійну роботу в суворих умовах зйомки.

Зображення конструкції об’єктива
Конфігурація об'єктива

В об’єктиві G Lens від Sony бездоганно поєднуються висока роздільна здатність і приголомшливий ефект боке, які підкреслять ваше творче бачення.
[1] Асферичний об’єктив [2] Скло наднизького розсіювання

Частотно-контрастна характеристика об’єктива SEL24F28G
Частотно-контрастна характеристика

Частотно-контрастна характеристика описує, як добре об’єктив відтворює дрібні деталі (контрастність між близько розташованими лініями).
[1] Контрастність (%) [2] Відстань від оптичного центра об’єктива (мм)
[3] Максимальна діафрагма [4] Діафрагма F/8 [5] Просторова частота
[6] 10 пар ліній/мм [7] 30 пар ліній/мм
[8] Радіальні значення [9] Тангенціальні значення

Фото камери FX6, яка використовується для відеозйомки, великим планом
Переваги об’єктивів Sony для відеозйомки

Дізнайтеся про чотири унікальні переваги об’єктива Sony E-mount для відеозйомки. Поєднання об’єктивів і камер Sony покращує можливості зйомки.

Керування об'єктивом

1. Кільце фокусування. 2. Кільце діафрагми. 3. Кнопка утримування фокуса. 4. Покажчик діафрагми. 5. Перемикач режимів фокусування. 6. Перемикач клацань діафрагми.

Сумісність з об’єктивом FE 24mm F2.8 G

Для отримання докладнішої інформації про сумісність об’єктивів і корпусів перейдіть за посиланням нижче.

Технічні характеристики та функції

  • Ширококутний об’єктив із фіксованою фокусною відстанню G Lens

  • Компактний і легкий корпус для зручного транспортування та зйомки

  • Висока якість зображення по всій площині кадру завдяки найсучаснішій оптиці

  • Красивий природний ефект боке

  • Подвійні лінійні приводи для швидкого, точного й тихого автофокусування

Мінімальна фокальна відстань
0,24 м (автофокусування), 0,18 м (ручне фокусування)
Максимальний коефіцієнт збільшення (x)
0,13x (автофокусування), 0,19x (ручне фокусування)
Діаметр фільтра (мм)
49
Вага
162 г

Що в комплекті

Модель бленди: ALC-SH165, Передня кришка об’єктива: ALC-F49S, Задня кришка об’єктива: ALC-R1EM

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів