Компанія Sony та навколишнє середовище

На шляху до нульового екологічного сліду

Екологічні характеристики виробів Sony

У Sony ми постійно шукаємо нові способи зниження впливу наших товарів на довкілля. Ці зусилля проявляються в компактному, легкому й енергоефективному дизайні, що заощаджує ресурси та енергію, а також у використанні перероблених матеріалів.

Новий чохол із перероблених матеріалів для aibo

Представляємо революційну упаковку. Робот aibo отримав новий дизайн і захист від пошкоджень із фетровим чохлом, на 50% виготовленим із перероблених PET-пляшок (поліетилентерефталату).

Гармонія між навколишнім середовищем і звуком

Домашній кінотеатр

Компанія Sony прагне зменшити негативний вплив на навколишнє середовище та покращити якість звуку. Прикладом цього можуть слугувати наші зусилля у сфері переробки пластику та ефективності вантажоперевезень.

Ознайомитися з іншими продуктами Sony з екологічними особливостями

Екологічна технологія Sony

У Sony ми націлені на розробку екологічних технологій задля зменшення негативного впливу на довкілля.

Зниження негативного впливу заводів на екологію

Дбаючи про довкілля, компанія Sony впроваджує ініціативи, спрямовані як на покращення характеристик виробів, так і зміну технологій виробництва на своїх заводах у Японії та інших країнах світу.

Ознайомитися з іншими продуктами Sony з екологічними особливостями

Глобальні заходи із захисту довкілля в Sony

Кожна компанія з групи компаній Sony по всьому світові бере участь у заходах із захисту довкілля, адаптованих до місцевих умов.

Пошук нових інноваційних рішень

Інновації, покликані змінити світ без шкоди для довкілля

Sony приділяє увагу захисту довкілля, переглядаючи процес виробництва. Збільшивши використання відновлюваної енергії, протягом 2017 року Sony знизила викиди вуглекислого газу в обсязі, що відповідає річному споживанню 16 000 односімейних японських домогосподарств.

Зображення ініціатив зі збереження природного ландшафту й очищення території для міграції птахів

Азія

Збереження природного ландшафту й очищення території для міграції птахів

Зображення сертифіката середовища проживання диких тварин, отриманого компанією Sony в Сан-Дієго

Північна Америка

Отримано сертифікат середовища проживання диких тварин у Сан-Дієго

Зображення з лекції "Світ біорізноманіття", проведеної нейродослідником Кенічіро Могі з нагоди фотоконкурсу про природу й живих істот

Японія

Лекція "Світ біорізноманіття", проведена нейродослідником Кенічіро Могі з нагоди фотоконкурсу на тему природи та живих істот

Зображення заходів з охорони популяції бджіл та інших питань біорізноманіття, реалізованих із двома неурядовими організаціями

Європа

Заходи, присвячені збереженню популяції бджіл та іншим питанням біорізноманіття, реалізовані спільно з двома неурядовими організаціями

Зображення заходів із нагоди Всесвітнього дня довкілля в Китаї та проектів із привернення уваги до довкілля в соцмережах

Китай

Підтримка заходів з нагоди Всесвітнього дня довкілля в Китаї та привернення уваги до питань довкілля в соціальних мережах

Зображення участі представників Sony Inter-American, S.A. у Festi Harpia 2017, присвяченому питанням біорізноманіття

Латинська Америка

Представники компанії Sony Inter-American, S.A. знову долучились до фестивалю Festi Harpia 2018, присвяченому питанням біорізноманіття.

Відео про екологічну діяльність Sony

Захист вимираючих черепах у Японії в період нересту

Уже понад 20 років технологічний центр компанії Sony Semiconductor Manufacturing Corporation у м. Ойта забезпечує очищення пляжу Куроцудзакі. З 2009 року, після багатьох років відсутності, на це місце повернулися та щороку запліднюються рідкісні довгоголові морські черепахи.

Повідомлення від керівника

Прискорюйте наші екологічні ініціативи по мірі нашого просування до наступного етапу

Для Sony екологічні ініціативи є однією з найважливіших тем сьогодення, а турбота компанії про довкілля є одним із факторів вибору покупцями нашої продукції.

Компанія Sony й надалі підтримує природоохоронну діяльність на основі плану щодо захисту навколишнього середовища "Road to Zero", що направлений на досягнення нульового екологічного сліду. Для того щоб прискорити цю діяльність, ми встановили екологічні завдання "Green Management 2020" (рік виконання – 2020 фінансовий рік). І поки ми рухатимемося до їх виконання, уся група компаній включно зі сферою розваг, а не тільки електронікою, прикладатиме до цього всі особисті зусилля.

Сьогодні група компаній Sony починає наступний етап своєї екологічної діяльності. Sony прагне не лише пропонувати продукти, послуги та вміст, завдяки яким користувачі з усього світу отримують натхнення та цікаві враження, а й – утілюючи наш план щодо захисту навколишнього середовища "Road to Zero" – зводити екологічний слід від ділової активності до нуля.

Підпис Кенічіро Йошіди

Кенічіро Йошіда

Президент і генеральний директор, повноважний виконавчий заступник директора корпорації Sony

Нормативна інформація та інші дані для вашої країни

Дізнайтеся про нормативну інформацію, що регулює використання продукції Sony у вашій країні.