FE 16-35mm F2.8 GM

Повні технічні характеристики та функції

SEL1635GM

Характеристики об'єктива

Кріпл.
Sony E-mount
Формат
Повний кадр 35 мм
Фокусна відстань (мм)
16–35
Еквівалента фокусна відстань 35 мм (APS-C)
24–52,5
ГРУПИ / ЕЛЕМЕНТИ ОБ'ЄКТИВА
13 - 16
Кут огляду (35 мм)
107°–63°
Кут огляду (APS-C)
83°–44°
Максимальна діафрагма (F)
2,8
Мінімальна діафрагма (F)
22
Пластини діафрагми
11
Кругла діафрагма
Так
Мінімальна фокальна відстань
0,28 м
Максимальний коефіцієнт збільшення (x)
0,19
Діаметр фільтра (мм)
82
Стабілізація зображень (SteadyShot)
– (інтегровано в корпус)
Механізм збільшення
Ручне управління
Сумісність телеконвертера (x1,4)
-
Сумісність телеконвертера (x2,0)
-
Тип бленди
Форма пелюстки, байонетний тип

Розмір і вага

Розміри (діаметр x довжина)
88,5 x 121,6 мм
Вага
680 г

Що в комплекті

  • Модель бленди: ALC-SH149
  • Передня кришка об’єктива: ALC-F82S
  • Задня кришка об’єктива: ALC-R1EM
  • Футляр
Placeholder

Функції

Зображення FE 16-35mm F2.8 GM

Швидкий об’єктив зі змінною фокусною відстанню 16–35 мм, числом діафрагми F/2,8 і високою роздільною здатністю

Перший у серії G Master ширококутний об’єктив зі змінною фокусною відстанню використовує всі можливості високоякісної зйомки в нових моделях корпусів. Передові оптичні та механічні технології Sony забезпечують надзвичайну якість і чіткість зображення.

Зображення FE 16-35mm F2.8 GM

Відмінна роздільна здатність по всій площині кадру

Досконала оптична система забезпечує надзвичайно високу роздільну здатність і контрастність. Пейзажі, архітектурні споруди, інтер’єри та інші масштабні об’єкти фіксуються винятково чітко по всьому кадру. Асферичні елементи мінімізують спотворення, а елементи зі скла наднизького розсіювання ефективно знижують хроматичну аберацію.

Дізнатися більше

Зображення, що пояснює структуру антиблікового нанопокриття

Чіткість і контрастність за будь-якого освітлення

Антиблікове нанопокриття від Sony зменшує ефект відбиття світла, що може призводити до засвічення та появи побічних зображень. Завдяки цьому досягається стабільно висока контрастність і чіткість зображення в складних умовах освітлення, зокрема під час зйомки в контражурі. Зменшення засвічення за різних напрямків падіння світла розширює можливості композиції кадрів, зокрема під час ширококутної зйомки. (1. Антиблікове нанопокриття / 2. Скло / 3. Світло, що передається)

Дізнатися більше

Зображення FE 16-35mm F2.8 GM

Новий вимір роздільної здатності й ефекту "боке"

Конструкція об’єктива містить два надзвичайно асферичних елементи від Sony, що мають точність поверхні 0,01 мікрона. Це дає змогу ефективно контролювати типові для ширококутних об’єктивів спотворення, як-от астигматизм і кривизну поля. Надзвичайно асферичні елементи запобігають появі кільцевих спотворень у фоновій частині знімка, забезпечуючи чудовий плавний ефект "боке".

Дізнатися більше

Зображення FE 16-35mm F2.8 GM

Приголомшливий ефект "боке" для фону

Зйомка на близький відстані з діафрагмою F/2,8 дає змогу створювати неймовірно плавний ефект "боке". З ним ви, наприклад, можете створити мальовничий, динамічний фон, на якому краще виділятиметься обличчя людини під час зйомки портретів.

Зображення FE 16-35mm F2.8 GM

Оптимальна роздільна здатність за будь-якої фокусної відстані

Висока роздільна здатність досягається за будь-яких значень фокусної відстані (від мінімальної до нескінченності). Об’єктив обладнано механізмом плаваючого фокуса з двома незалежно керованими групами лінз. Така система мінімізує всі види аберації, забезпечуючи чітке зображення з високою роздільною здатністю за будь-яких значень фокусної відстані: як для знімків із фокусуванням на нескінченності, наприклад ландшафтних фото, так і для портретів та інших кадрів, що знімаються з близької відстані.

Дізнатися більше

Зображення FE 16-35mm F2.8 GM

Швидке точне автофокусування

Дві системи DDSSM (Direct Drive SSM) із п’єзоелектричним приводом від Sony забезпечують роботу з двома фокусними групами в конфігурації плаваючого фокуса. Ці групи розташовано так, щоб забезпечити максимально точну роботу механізму. Завдяки тихій роботі системи DDSSM цей об’єктив чудово підходить для фото- та відеозйомки.

Дізнатися більше

Зображення FE 16-35mm F2.8 GM

Чудова мобільність завдяки легкій і компактній конструкції

Завдяки інноваційній конструкції досягається рекордне для цього класу об’єктивів зниження розміру й ваги. Водночас забезпечуються виняткові оптичні характеристики. Об’єктив чудово поєднується з компактними корпусами E-mount у зручну портативну систему, яка ідеально підходить для походів і екскурсій.

Зображення FE 16-35mm F2.8 GM

Покращений ефект "боке" з 11-пелюстковою діафрагмою

11-пелюсткова кругла діафрагма від Sony забезпечує неперевершений ефект "боке". Нові матеріали й удосконалена конструкція відповідають строгим стандартам, забезпечуючи круглу форму діафрагми в усьому діапазоні її значень. Завдяки цьому досягається чудовий ефект "боке".

Дізнатися більше

Зображення FE 16-35mm F2.8 GM

Плавна робота й різноманітні режими зйомки

Кнопка утримування фокуса, кільце ручного фокусування, перемикач режиму AF/MF та інші елементи керування забезпечують зручне керування зйомкою. Кнопці утримування фокуса можна призначити різноманітні функції в меню корпусу камери відповідно до власних потреб.

Дізнатися більше

Зображення FE 16-35mm F2.8 GM

Передній елемент із фторовмісним покриттям

Передній елемент об’єктива має фторовмісне покриття, що запобігає налипанню бруду й появі відбитків пальців і спрощує очищення поверхні лінзи.

Дізнатися більше

Зображення конструкції із захистом від вологи й пилу

Надійна робота за складних умов

Конструкція об’єктива захищає його від пилу й вологи, забезпечуючи надійну роботу в складних умовах. Упевнено знімайте під час невеликого дощу або у вітряну погоду.

Дізнатися більше