FE 135mm F1.8 GM

Повні технічні характеристики та функції

SEL135F18GM

Характеристики об'єктива

Кріпл.
Sony E-mount
Формат
Повний кадр 35 мм
Фокусна відстань (мм)
135
Еквівалента фокусна відстань 35 мм (APS-C)
202,5
ГРУПИ / ЕЛЕМЕНТИ ОБ'ЄКТИВА
10-13
Кут огляду (35 мм)
18゚
Кут огляду (APS-C)
12゚
Максимальна діафрагма (F)
1,8
Мінімальна діафрагма (F)
22
Пластини діафрагми
11
Кругла діафрагма
Так
Мінімальна фокальна відстань
0,7 м
Максимальний коефіцієнт збільшення (x)
0,25
Діаметр фільтра (мм)
82
Стабілізація зображень (SteadyShot)
– (інтегровано в корпус)
Сумісність телеконвертера (x1,4)
Несумісно
Сумісність телеконвертера (x2,0)
Несумісно
Тип бленди
Кругла форма, байонетний тип

Розмір і вага

Розміри (діаметр x довжина)
89,5 x 127 мм
Вага
950 г

Що в комплекті

  • Модель бленди: ALC-SH156
  • Передня кришка об’єктива: ALC-F82S
  • Задня кришка об’єктива: ALC-R1EM
  • Футляр
Placeholder

Функції

Зображення FE 135mm F1.8 GM

Телеоб’єктив із фокусною відстанню 135 мм, діафрагмою F/1,8, високою роздільною здатністю, відмінним ефектом "боке" й точним автофокусуванням

Телеоб’єктив G Master із фіксованою фокусною відстанню та широкою діафрагмою обладнано найсучаснішою оптикою. Він забезпечує високу роздільну здатність навіть із діафрагмою F/1,8 і м’який природний ефект "боке".

Зображення FE 135mm F1.8 GM

Елементи XA і Super ED для високої роздільної здатності навіть за діафрагми F/1,8

Покращена оптична конструкція містить надзвичайно асферичні елементи (XA) і елементи наднизького розсіювання (ED й Super ED), що ефективно знижують аберацію. Завдяки їм механізм плаваючого фокуса забезпечує відмінну роздільну здатність по всій площині зображення за будь-яких значень фокусної відстані.

Дізнатися більше

Зображення FE 135mm F1.8 GM

Природний ефект "боке"

Об’єктив G Master обладнано 11-пелюстковою круглою діафрагмою та надзвичайно асферичними елементами (XA), виготовленими з найвищою точністю та під ретельним контролем сферичної аберації на етапах розробки й виробництва. Цей об’єктив із фокусною відстанню 135 мм і діафрагмою F/1,8 дає змогу створювати художні знімки з малою глибиною різкості та дуже плавним ефектом "боке".

Дізнатися більше

Зображення FE 135mm F1.8 GM

Елементи наднизького розсіювання усувають хроматичну аберацію

Ретельно розміщені елементи наднизького розсіювання (ED й Super ED) компенсують осьову хроматичну аберацію, яка часто виникає в телеоб’єктивах із великою діафрагмою. Знімки виходять надзвичайно чіткими та мають вищу роздільну здатність, а розмиття фону й переднього плану досягається без кольорової облямівки.

Дізнатися більше

Зображення, що пояснює структуру антиблікового нанопокриття

Антиблікове нанопокриття зменшує засвічення

Оригінальна технологія антиблікового покриття від Sony на внутрішніх поверхнях об’єктива ефективно запобігає відблискам, засвіченню та появі побічних зображень, забезпечуючи найвищу чіткість і контрастність за найрізноманітніших умов зйомки. (1. Антиблікове нанопокриття. 2. Скло. 3. Світло, що передається.)

Дізнатися більше

Зображення FE 135mm F1.8 GM

Подвійні лінійні приводи XD в передній і задній групах для швидкого, точного й тихого автофокусування

Завдяки інноваційним лінійним приводам XD (Extreme Dynamic) від Sony цей об’єктив швидко, надійно й точно фокусується на рухомих об’єктах під час зйомки концертних виступів, динамічних сюжетів і портретів. Автофокусування відбувається тихо та з меншою вібрацією.

Дізнатися більше

Зображення FE 135mm F1.8 GM

Міцний і легкий магнієвий сплав

Корпус об’єктива виготовлено з міцного й легкого магнієвого сплаву, який забезпечує відмінні оптичні характеристики, знижуючи загальну вагу.

Зображення FE 135mm F1.8 GM

Захист від пилу та вологи для надійної роботи в складних умовах зйомки

Пило- й вологонепроникна конструкція забезпечує захист, необхідний для надійної роботи в складних умовах зйомки.

Дізнатися більше

Зображення FE 135mm F1.8 GM

Чутливе налаштування фокуса з лінійним відгуком

Режим ручного фокусування з лінійним відгуком дає змогу миттєво й точно налаштувати фокус під час фото- й відеозйомки. Фокус змінюється лінійно у відповідь на повертання кільця фокусування. Чутливе регулювання фокуса нагадує налаштування в системах із механічним з’єднанням.

Дізнатися більше

Зображення FE 135mm F1.8 GM

Настроювані кнопки утримування фокуса збоку та зверху об’єктива

Настроювані кнопки утримування фокуса збоку та зверху об’єктива забезпечують швидкий доступ до налаштувань і зручне керування зйомкою в горизонтальній і вертикальній орієнтаціях майже під будь-яким кутом. Кнопкам утримування фокуса можна призначати режими автофокусування та інші функції.

Дізнатися більше

Зображення FE 135mm F1.8 GM

Обмежувач діапазону

Перемикач обмежувача діапазону фокусування дає змогу встановити діапазон від нескінченності до 1,5 м або від 2 до 0,7 м для швидшого автофокусування тільки на потрібних об’єктах. Дальній діапазон (від нескінченності до 1,5 м) дає змогу створювати портрети до плечей, до пояса або в повний зріст. Ближній діапазон (від 2 до 0,7 м) ідеально підходить для портретів великим планом і предметної зйомки зблизька.

Дізнатися більше

Зображення FE 135mm F1.8 GM

Передній елемент із фторовмісним покриттям

Передня лінза об’єктива має фторовмісне покриття, що запобігає налипанню бруду, жиру, появі слідів від води, відбитків пальців тощо. Крім того, її легко чистити.

Дізнатися більше

Зображення FE 135mm F1.8 GM

Просте вимикання клацання для відеозйомки

Кільце діафрагми забезпечує чутливе та швидке налаштування, необхідне для професійної фото- й відеозйомки. Перемикач клацання діафрагми дає змогу ввімкнути або вимкнути клацання діафрагми під час її регулювання. З клацанням простіше орієнтуватися, на скільки кроків змінено положення діафрагми, що зручно під час фотозйомки. Коли клацання вимкнуто, кільце діафрагми повертається плавно й безшумно. Такий режим краще підходить для відеозйомки.

Дізнатися більше

Зображення FE 135mm F1.8 GM

Універсальне й зручне керування фокусом

За допомогою перемикача режимів фокусування можна швидко вибрати автоматичне або ручне фокусування відповідно до потреб зйомки.