WH-1000XM5

ВАШ СВІТ. НІЧОГО ЗАЙВОГО.

Навушники WH-1000XM5 обладнано двома процесорами, які керують вісьмома мікрофонами, засобом, що автоматично регулює шумопоглинання залежно від особливостей посадки та звуків оточення, і спеціальним динаміком. А тому вони забезпечують звучання нового рівня без перешкод – як під час прослуховування музики, так і під час викликів.

НАКЛАДНІ

Бездротові навушники WH-1000XM5 із системою шумопоглинання

WH-1000XM5
Зображення Бездротові навушники WH-1000XM5 із системою шумопоглинання

blueplatinumsilverblack

Огляньте навушники WH-1000XM5
Система шумопоглинання стала ще кращою

Подивіться, як у цих навушниках від Sony поєднується наша найкраща технологія шумопоглинання з неймовірним звучанням.

Логотип Digital NC


Найкраще шумопоглинання
Зображення внутрішніх елементів конструкції навушників WH-1000XM5


Чудовий звук, зокрема, під час викликів
Амбушур із м’якими вушними вкладками великим планом


Зручна конструкція
Діаграма, на якій показано ноутбук і смартфон


Просте підключення пристроїв
Діаграма, на якій показано натискання кнопки


Інтуїтивно зрозумілі й розумні
Найкраще шумопоглинання

Бездротові навушники WH-1000XM5 із кількома мікрофонами для шумопоглинання блокують більше високих і середніх частот, ніж будь-коли, зокрема шум літаків і голоси. Auto NC Optimizer автоматично регулює шумопоглинання згідно з посадкою навушників і оточенням.

Оцініть різницю, коли використовується шумопоглинання
Технологія Multi Noise Sensor 

Технологія Multi Noise Sensor із двома мікрофонами на кожній чашці – це наш найбільший крок в області шумопоглинання. Навколишній звук записується ще точніше, що дає змогу значно зменшити шуми на високих частотах. Завдяки Auto NC Optimizer рівень шумопоглинання завжди автоматично регулюється згідно з посадкою навушників і зовнішніми факторами, як-от атмосферний тиск.

Чашки великим планом, на яких показано місця розташування багатокомпонентного датчика
Два зображення з HD-процесором шумопоглинання QN1 та інтегрованим процесором V1, розташованими поряд
Неперевершене шумопоглинання

Інтегрований процесор V1, спеціально розроблений Sony, розкриває весь потенціал нашого HD-процесора шумопоглинання QN1. Це унікальне поєднання технологій керує вісьмома мікрофонами й забезпечує безпрецедентну роботу системи шумопоглинання.

Спеціально розроблений динамік діаметром 30 мм

Спеціально розроблений динамік діаметром 30 мм із м’яким краєм покращує шумопоглинання. Тож ви чутимете музику без навколишніх шумів. Композитний матеріал із вуглецевого волокна забезпечує малу вагу й високу тривкість дифузора, а також робить звук чистішим, особливо в діапазоні високих частот.

Новий динамік діаметром 30 мм великим планом
Чудовий звук завдяки досконалим технологіям

Динамік діаметром 30 мм, обладнаний легким і тривким дифузором із композитного матеріалу з вуглецевого волокна, покращує чутливість до високих частот для природнішого звучання. Технології Sony включають першокласну спайку без свинцю з невеликим вмістом золота для відмінної провідності, резистор для рівномірного розподілу потужності та схему для покращеного співвідношення "сигнал – шум" і чистого стабільного звуку.

Логотипи High-Resolution Audio та High-Resolution Audio Wireless
Аудіо високої точності з дротами й без них 

Навушники WH-1000XM5 підтримують High-Resolution Audio та High-Resolution Audio Wireless завдяки технології аудіокодування LDAC. Вона передає приблизно втричі більше даних, ніж Bluetooth®, забезпечуючи якість High-Resolution Audio.

Логотип DSEE Extreme
Відновлення будь-яких стиснених файлів у режимі реального часу 

Технологія DSEE Extreme™ із засобами штучного інтелекту Edge-AI підвищує якість стиснених музичних файлів у реальному часі. Розпізнаючи інструменти, музичні жанри й окремі елементи пісень, вона відновлює високі частоти, втрачені під час стиснення.

Якісний звук під час викликів

Спеціальна технологія виділяє голос за допомогою чотирьох спрямованих мікрофонів і алгоритму шумопоглинання на основі штучного інтелекту. А нова конструкція мінімізує шум вітру під час викликів. Ви й ваш співрозмовник чітко чутимете одне одного будь-де.

Кілька мікрофонів, що вловлюють лише ваш голос

Навушники обладнано чотирма спрямованими мікрофонами й відкалібровано для визначення лише вашого голосу. Завдяки покращеному співвідношенню "сигнал – шум" вони розпізнають кожне слово, навіть коли навколо дуже шумно.

Навушники WH-1000XM5 із кількома виділеними місцями розташування мікрофонів
Графік, на якому показано рівні гучності під час викликів і роботу алгоритму шумопоглинання
Максимально чіткий звук без сторонніх шумів під час телефонних розмов

Завдяки технології точного розпізнавання голосу й досконалій обробці аудіосигналів людина, з якою ви розмовляєте, чітко чутиме ваш голос навіть за наявності сторонніх шумів. Наш алгоритм зниження рівня шуму розроблено завдяки машинному навчанню ШІ з використанням понад 500 мільйонів зразків голосу, щоб зменшувати навколишній шум і чітко передавати ваш голос за різних умов.

1 – із шумом
2 – без шуму

Комфортне прослуховування без шуму

Ці легкі навушники оздоблено м’якою шкірою. Матеріал щільно прилягає до голови, спричиняє менший тиск на вуха й при цьому не пропускає зовнішні звуки. Завдяки дизайну, що усуває шуми, безступінчастому повзунку й безшовній поворотній конструкції з тримачем навушники WH-1000XM5 приємно носити.

Керування без зусиль

Завдяки нашим інтелектуальним функціям можна слухати будь-що впродовж дня. Наприклад, ви можете відтворювати музику й керувати гучністю, не торкаючись телефона, – просто за допомогою кнопки на навушниках. Навушники автоматично виявляють, коли ви говорите, і можуть тимчасово призупиняти музику. Ними зручно керувати, і вони чудово впишуться у ваше повсякденне життя.

Режим адаптивного налаштування звуку для автоматичного керування відтворенням відповідно до ваших дій

Адаптивне налаштування звуку – це інтелектуальна функція, що визначає, де ви й чим займаєтеся, і налаштовує шумопоглинання відповідним чином, щоб забезпечити бездоганні враження від прослуховування. Коли її ввімкнуто, вона вивчає вашу поведінку й розпізнає часто відвідувані місця, як-от робота чи кафе, адаптуючи звук до оточення.

Просто починайте розмову з функцією Speak-to-Chat

Щойно ви заговорите з кимось, режим Speak-to-Chat автоматично зупинить музику та впускатиме навколишні звуки, щоб ви могли не знімати навушники або розмовляти в режимі "hands-free". Ця інтелектуальна функція використовує вбудовані мікрофони та вдосконалену обробку аудіосигналу, щоб розпізнавати ваш голос. А коли ви завершите розмову, відтворення музики відновиться .

Жінка в навушниках WH-1000XM5 розмовляє з другом
Швидкий доступ до улюбленої музики

Швидкий доступ до вашої музики простими дотиками – торкатися смартфона не потрібно  . Слухайте музику без жодних зусиль.

Зображення внутрішньої конструкції навушників WH-1000Xm4.
Логотип Spotify Tap
Логотип Amazon Music Play Now
Логотип Endel

Щоб подивитися це відео, прийміть файли cookie для YouTube.

Відкрийте налаштування файлів cookie нижче та ввімкніть ці файли для YouTube у розділі Functional (Функціональні).

Безперебійне відтворення музики й звукових сповіщень

З функцією автоматичного відтворення ви чутимете музику й звукові сповіщення, коли потрібно. Наприклад, музика відтворюватиметься, коли ви надіваєте навушники або йдете на перерву. Тож у вас завжди підніматиметься настрій. Звукові сповіщення нагадують про важливі події, тому телефон не потрібно виймати з кишені. У Spotify, Endel і Music1 можна слухати улюблену музику й мелодії для відпочинку. Додаток Auto Play наразі доступний у бета-версії, тому його функціонал може змінюватися й удосконалюватися2 3 4.

Зображення двох голів: одна – без навушників із символом паузи, а інша – у навушниках із символом відтворення
Миттєве призупинення. Миттєве відтворення 

Щоб зупинити відтворення музики, просто вийміть навушники з вух – ємнісний датчик розпізнає, коли ви користуєтеся ними. Крім того, він покращує дизайн і точність виявлення. Знову надіньте навушники, і відтворення музики відновиться.

Логотипи "Окей, Google" і Alexa
Здійснюйте керування за допомогою свого голосу

Отримуйте допомогу в режимі hands-free – просто скажіть "Окей, Google" або "Alexa", щоб активувати голосовий помічник. Слухайте музику, спілкуйтеся, отримуйте сповіщення, установлюйте нагадування тощо. З Google Assistant або Siri ви можете навіть керувати шумопоглинанням, прослуховувати листи та взаємодіяти з ними в Microsoft Outlook, а також приєднуватися до зустрічей у Microsoft Teams.

Безпечне прослуховування із Sony | Headphones Connect

Перевірте, наскільки безпечно ви слухаєте музику. Для цього порівняйте дані звукового тиску, записані навушниками, з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Отримуйте сповіщення ОС, якщо рівень звуку зависокий.

Логотип Headphones Connect
Багатоточкове з’єднання

Для найбільшої зручності ці навушники можна об’єднати в пару з двома пристроями Bluetooth® одночасно. Навушники визначають, на який із пристроїв надходить виклик, і підключаються до нього автоматично. Крім того, ви можете швидко перемикати навушники на будь-який із двох пристроїв одним натисканням кнопки.

Логотип Fast Pair
Пошук навушників за допомогою функції Fast Pair

WH-1000XM5 підтримують нову зручну функцію Fast Pair від Google. З нею навушники можна легко знайти, відтворивши на них сигнал або перевіривши їх останнє відоме розташування в додатку Google "Знайти пристрій" на смартфоні.

Діаграма, на якій показано ноутбук і хвилі, що позначають створення пари
Легке створення пари з комп’ютером

Swift Pair дає змогу швидко об’єднувати навушники в пару з ноутбуком, комп’ютером або планшетом із Windows 11/Windows 10. У режимі створення пари на пристроях із Windows 11/Windows 10 поблизу з’являються відповідні інструкції.

Висока ємність і швидке заряджання

Заряду акумулятора вистачає на 30 годин – цього достатньо навіть для довгих поїздок. За допомогою адаптера змінного струму USB-PD, що продається окремо, можна зарядити навушники на 3 години користування лише за 3 хвилини.

30 годин роботи від акумулятора; 5 годин відтворення після 10 хвилин швидкого заряджання
Жінка в навушниках WH-1000XM5 на вулиці торкається чашки, щоб активувати сенсорне керування
Усе необхідне у вас під рукою

Керуйте WH-1000XM5 інтуїтивно. Наприклад, натисніть кнопку на лівому навушнику, щоб вимкнути шумопоглинання й увімкнути режим навколишнього звуку. Або через сенсорну панель на правому навушнику відтворюйте, призупиняйте й пропускайте треки, змінюйте гучність тощо. 

Складаний футляр, який економить місце

Носіть навушники в м’якому складаному футлярі. Коли він порожній, його можна стиснути до 40%, щоб легко вмістити в сумку.

Жінка в навушниках кладе футляр у сумку
Навушники WH-1000XM5 із футляром, кабелем навушників і кабелем USB для заряджання
Що в комплекті?

До комплекту навушників WH-1000XM5 входить футляр для транспортування, кабель навушників (довжиною приблизно 1,2 м) і кабель USB для заряджання.

Краще для довкілля

Упаковка навушників WH-1000XM5 не містить пластику: її розроблено на основі принципів дизайну з низькою токсичністю та філософії "Виготовлено для перероблення". Вона виготовляється з перероблених і екологічних матеріалів, розроблених спеціально для Sony. Навушники WH-1000XM5 частково виготовлено з перероблених пластикових автозапчастин. .

Зображення упаковки навушників WH-1000XM5 поруч з екологічними пакувальними матеріалами
Сертифіковані навушники й персоналізоване звучання

За допомогою сертифікованих навушників із підтримкою 360 Reality Audio й додатка Sony | Headphones Connect можна налаштувати оптимальні параметри звуку під форму своїх вух і поринути в музику.

Логотип додатка Artist Connection
Завантажте додаток Artist Connection, щоб послухати зразки музики.

Технічні характеристики та функції

Наші надзвичайно зручні навушники WH-1000XM5 задають нові стандарти якості відтворення без навколишніх шумів і чіткості звуку під час викликів. Два процесори, що керують декількома мікрофонами, забезпечують безпрецедентне шумопоглинання. Водночас спеціальна технологія автоматично оптимізує шумопоглинання з огляду на умови носіння і навколишнє середовище. Спеціально розроблений динамік діаметром 30 мм забезпечує надзвичайну якість звучання будь-якого контенту.
  • Процесор із системою шумопоглинання та HD-звуком QN1, вбудований процесор V1 і декілька мікрофонів для чистого звучання

  • Повністю анатомічна персоналізація шумопоглинання і оптимізація атмосферного тиску

  • Спеціально розроблений динамік діаметром 30 мм для виключної якості звучання

  • Якісний звук викликів без шумів завдяки 2 × 2 мікрофонам із променеформуванням і системі зниження шуму (з ШІ)

  • Дуже зручна й легка конструкція з м’яким шкіряним покриттям

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля