Нові враження від звуку 

Разом із нашими партнерами ми забезпечуємо звук нового рівня

Що буде, якщо поєднати найкращі світові бренди з передовою сенсорною технологією Sony? Ви отримаєте навушники із завжди персоналізованим звуком. Незалежно від того, чи ви працюєте, відпочиваєте або просто слухаєте музику, ви отримуєте чудовий звук, який завжди з вами. Щоб почати, підключіть до свого пристрою навушники Sony з вбудованим датчиком і скористайтеся сумісними додатками.

Більше можливостей в улюблених сервісах
Функція швидкого доступу

З простим керуванням ви матимете швидкий доступ до відтворення музики.

Spotify TapTM

З функцією відтворення Spotify Tap ви завжди будете в супроводі музики. Просто надіньте навушники й відтворюйте улюблені мелодії лише дотиком. Музика почне грати з місця, де ви зупинилися. Не влаштовує мелодія? Ще один дотик – і відобразяться рекомендації саме для вас. Spotify Tap – це простий і персоналізований спосіб відтворювати музику за лічені секунди, хоч де ви перебуваєте.

Функція швидкого доступу в Endel

Спираючись на дослідження в галузі нейробіології, додаток Endel допомагає зосередитися, розслабитися й заснути. Він створює мелодії, що адаптуються до ритму серця, рухів, циркадного ритму, часу доби й погоди. Налаштуйте в Endel швидкий доступ і запускайте мелодію, що відтворювалася востаннє, лише кількома дотиками до навушників .

Отримайте повний доступ до додатка Endel, сумісного з навушниками серії LinkBuds, на цілий місяць.

Звук AR

Накладайте віртуальний звук на те, що вас оточує.

Microsoft Soundscape

Компанії Sony та Майкрософт разом створили технологію, яка допомагає людям краще орієнтуватись. Додаток Microsoft Soundscape підтримується різними навушниками Sony. Така унікальна інтеграція забезпечує інноваційну тривимірну орієнтацію в просторі на основі аудіо, а вбудовані в навушники Sony датчики вловлюють важливі звуки з оточення й дають змогу керувати відтворенням у режимі "hands-free"  .

Зручне налаштування із Sony | Headphones Connect 

1. Установіть на свій смартфон додаток Sony | Headphones Connect.
2. Щоб налаштувати кожен сервіс, дотримуйтесь інструкцій у додатку.
 

Зображення піктограми й додатка Headphones Connect