Менша камера. Більше пригод.

Дізнайтеся більше про поїздки на велосипеді з Action Cam! Дізнатися більше

Цінуйте найкращі моменти свого життя

Нехай інші розділять з Вами пристрасть до спорту, пригод, мистецтва, природи чи будь-чого іншого. Action Cam дозволяє знімати захопливі аматорські відео та ділитися своїми думками. Робіть якісні знімки у русі.

Продукти

Action Cam розширює Ваш світ

Досліджуйте, виступайте, творіть, святкуйте

Action Cam – це незрівнянні камери, аксесуари та інше обладнання, призначене для зйомки неперевершених аматорських відео. Знімайте та діліться найкращими моментами свого життя.

Переваги

Пропонуємо набір зручних функцій для створення вражаючих фільмів із камерою Action Cam: стабілізація зображення, зйомка з роздільною здатністю 4K, уповільнена, прискорена та підводна зйомка.

Надійно стабільні відео з технологією стабілізації зображення

Робіть стабільні відеозаписи завдяки функції збалансованої оптичної стабілізації SteadyShot. Камеру Action Cam захищено від різноманітних зовнішніх чинників, тому знімати можна будь-де. 

Досвід

Використовуйте свій фотоапарат Action Cam із низкою корисних аксесуарів для велосипедів, скейтбордів тощо. Відкрийте новий світ аматорського відео та безмежних пригод.

Збільшення можливостей з Action Cam

Дізнайтеся, як використовувати камеру Action Cam під час улюблених занять. Оберіть власний стиль зйомки – можливості для творчості безмежні.

Missing Video data!

Дізнайтеся більше про велопригоди з Action Cam

Канал

Переглядайте вражаючі матеріали, відзняті в режимі реального часу. Дивіться відеозвіти із захоплюючих подорожей і розваг вихідного дня. Передивляйтеся найкращі моменти з велосипедних поїздок, пішохідних мандрівок і підводних екскурсій. Насолоджуйтесь унікальними фільмами, створеними разом із Sony.

Підтримка

Потрібна допомога? Дізнайтеся більше про Action Cam. Перегляньте інструкції, дізнайтеся про оновлення програмного забезпечення для створення відео зі знімків або перегляньте навчальні відео.