Мотор!

Об’єднайте знімки у власному фільмі. Надсучасна камера Action Cam від Sony здатна перетворити неймовірну велосипедну пригоду на вражаючу відеоісторію, режисером і головним героєм якої є саме Ви.

Знімайте реалістичне відео, сидячи на велосипеді

Покажіть усім, що таке справжня їзда на велосипеді. Маршрути та трампліни. Захопливі стрибки, фліпи, віллі. Попіклуйтеся про надійне кріплення, якісну зйомку, створення декількох ракурсів і дистанційне керування разом з аксесуарами до Action Cam. Фіксуйте кожний рух у форматі 4K і HD від Sony у супроводі стереозвуку. Нехай шанувальники відчують себе у Вашому сідлі.

Missing Video data!

Сучасні технології для незабутньої зйомки з велосипеда

З Action Cam і додатковими аксесуарами ви легко перетворите свої велосипедні мандрівки на неймовірні відео. Звільніть руки з пультом дистанційного керування Live-View Remote і зосередьтеся на головному – на дорозі. Він може використовуватись одночасно з п’ятьма камерами для керування зйомкою та регулювання ракурсу. Фіксуйте свій маршрут і швидкість за допомогою вбудованої функції GPS. Довірте зйомку на нерівній місцевості системі стабілізації і отримуйте плавне зображення без наслідків тремтіння камери.

Необхідне обладнання для якісної зйомки

Візьміть із собою додаткове обладнання для гірського велосипеда та робіть неймовірні знімки, які потім можна додавати до захопливих відео. Закріпіть Action Cam на голові та знімайте унікальні відео. Ніщо не буде заважати Вам під час їзди. Закріпіть Action Cam на рамі або на кермі та почніть зйомку, або скористайтеся наручним пристроєм для точного налаштування ракурсу.

Необхідне обладнання для якісної зйомки