Надреалістичне зображення

Зустрічайте новинки від Sony із серією процесорів Х1™

Аналіз і покращення окремих об’єктів

Технологія Object-based Super Resolution

Технологія Object-based Super Resolution забезпечує надвисоку роздільну здатність і відтворює зображення максимально точно й деталізовано завдяки індивідуальній обробці кількох сотень об’єктів на екрані.

Неймовірний реалізм зображення

Технологія об’єктозорієтованого оновлення HDRаналізує колір окремих об'єктів на екрані та регулюється контраст. Оскільки об’єкти обробляються окремо телевізор відтворює більшу глибину, текстури та більше реальних зображень.

Менш різке розподілення відтінків для плавнішої градації кольорів

Super Bit Mapping HDR

Захід сонця – це тисячі тонів, відтінків і градацій світла. Завдяки технології Super Bit Mapping™ HDR телевізор відтворює їх усі, забезпечуючи природне зображення з плавним переходом кольорів без ефекту сегментації, що може виникати на інших телевізорах.

Super Bit Mapping HDR
Super Bit Mapping HDR
Більша деталізація з базами даних для шумопоглинання і підвищення якості

Dual database processing

Одна база даних очищує зображення, зменшуючи екранні шуми. Інша – підвищує роздільну здатність, покращуючи чіткість зображення. Ці дві потужні бази даних для покращення зображення працюють разом, динамічно впливаючи на кожен піксель зображення в реальному часі. Кожна база даних має десятки тисяч посилань, які ми збирали протягом багатьох років, створюючи контент для телебачення та кіно.
 
 1. База даних для шумопоглинанняБаза даних виявляє шуми, які виникають через стиснення матеріалів. Вона містить інформацію "до та після" про те, як має виглядати зображення, і видаляє з нього шуми.

2. База даних для підвищення якостіБаза даних для підвищення якості також містить дані «до та після», які використовуються для покращення сигналу та створення реалістичнішого зображення.

Серія процесорів від Sony
X1™ Ultimate
Процесор зображення X1™ Ultimate

Технології й можливості:Технологія Object-based Super ResolutionТехнологія об’єктозорієнтованого оновлення HDRТехнологія Super Bit Mapping HDRДві бази даних для обробки зображенняДинамічне покращення контрастностіТочне відтворення кольорів

4K HDR X1
Процесор 4K HDR X1

ХарактеристикиТехнологія об’єктозорієнтованого оновлення HDRТехнологія Super Bit Mapping HDRДинамічне покращення контрастності

Підсилення реалістичності

За кожним екраном телевізора Sony стоїть безліч унікальних технологій обробки сигналу та керування за допомогою панелі. Саме ці технології й створюють зображення, що змушує затамувати подих.

Ще яскравіше, контрастніше та чіткіше

Наші потужний процесор використовує вдосконалені алгоритми для зменшення шуму та збільшення деталізації.