Перейти до вмісту
Уся електроніка

Водостійкі камери

Наводьте і знімайте вражаючі фото і відео нашими найкращими водостійкими камерами. Від компактних відеокамер до витончених планшетів.

Занурюйтесь у світ подій

Наші водостійкі фотоапарати, відеокамери та обрані моделі інтелектуальних пристроїв поєднують у собі потужність (що забезпечується об'єктивами Zeiss®, сенсорами Exmor® і високошвидкісними процесорами) із міцною конструкцією.

Чоловік у байдарці з водостійким фотоапаратом Sony
Водостійка цифрова камера від Sony під водою

Готова прийняти виклик життя

Наші найкращі водостійкі камери дозволяють знімати будь-де і будь-коли, не пропускаючи ані секунди важливих подій. Потрапили під раптову зливу або бажаєте записати кожну мить подорожі на дошці для серфінгу? З однією з наших камер це не проблема.

Розпочинайте пригоди з Action Cam

Відкрийте для себе світ моделей Action Cam – відеокамер, розроблених для пригод. Знімайте під хвилями чи над прірвою – зображення завжди залишається чітким і чистим завдяки вбудованим стабілізаторам SteadyShot і сенсорам Exmor®.

Чоловік у горах із водостійкою камерою Action Cam від Sony
Чоловік із водостійким смартфоном від Sony

Долайте стихії зі своїм смартфоном

На відміну від більшості телефонів, моделі від Sony здатні витримувати перебування під водою тривалістю до 30 хвилин. Бризки та краплі дощу також не проблема. А найкраще те, що наші смартфони виконують також роль водостійких цифрових фотоапаратів.

Надійні планшети, створені не лише для оселі

Наші найновіші планшети дозволяють легко робити знімки та завантажувати їх в Інтернет із єдиного джерела. Трохи води чи вологі руки також не стануть на заваді роботі планшета, адже йому не шкодить перебування під водою тривалістю до 30 хвилин.

Водостійкий планшет від Sony
Найкраща водостійка камера від Sony

Потужність. Надійність. Зручність.

Наша лінійка водостійких камер є ідеальним балансом функціональності та форми, поєднуючи стильний та міцний дизайн і наші найкращі технології, у тому числі сенсори Exmor®, об'єктиви Zeiss®, а також провідні технології обробки звуку та зображення.