Зображення CX405 Handycam® із сенсором Exmor R® CMOS
Зображення CX405 Handycam® із сенсором Exmor R® CMOS
Зображення CX405 Handycam® із сенсором Exmor R® CMOS
Зображення CX405 Handycam® із сенсором Exmor R® CMOS

Функції

Оптичний стабілізатор SteadyShot™ з активним інтелектуальним режимом

Удосконалений стабілізатор зображення запобігає появі розмиття на зображенні навіть за струсів камери під час зйомки.

Об'єктив із широким кутом до 26,8 мм

Під час як фото-, так і відеозйомки провідний у своєму класі ширококутний об'єктив дозволяє знімати ширші пейзажі та кадри у приміщеннях, коли у Вас немає можливості віддалитися від об'єктів зйомки. Навіть без змінного ширококутного об'єктива обрані моделі відеокамер здатні знімати із широким кутом 26,8 мм (формат кадру 16:9) в режимі відеозйомки.

Виняткова якість зображення

Формат XAVC S із високим бітрейтом створено для відеооператорів, готових до піднесення своєї роботи на вищий рівень. Формат XAVC S, що забезпечує неймовірну якість, розроблено з формату XAVC, що використовується професійними кінорежисерами та телекомпаніями. При цьому формат забезпечує інтелектуальні функції стиснення даних, надаючи розміри, доступні звичайним користувачам.

Редактор відео із функцією вибірки

Редактор відео із функцією вибірки, що є багатофункціональним інструментом для швидкого редагування відео, забезпечує кілька функцій, що дозволяють економити час. Додавайте мітки до ключових моментів під час запису, а програмне забезпечення автоматично синхронізуватиме Ваші переходи з обраним саундтреком.

Відео зі знімками рухів

Функція відео зі знімками рухів дозволяє відтворювати серії накладених одне на одне зображень для розділення записуваного відео на ділянки, що тривають долі секунди. Це інструмент для детального аналізу рухів. Під час відтворення можна змінювати параметри інтервалів або зберігати окремі кадри.

Вбудований USB-кабель

Вбудований USB-кабель, прихований у ремінці на руку, є зручним рішенням для дуже швидкого заряджання та під'єднання до ПК, тож більше не треба носити із собою зайві довгі USB-кабелі, а також адаптери змінного струму. Застосовуйте компактний USB-адаптер змінного струму (доступний окремо) для заряджання без використання ПК.

Сенсор Exmor R® CMOS

Цей найсучасніший великий сенсор підвищує чіткість зображення, знижує шуми на зображенні за слабкого освітлення та забезпечує м'який ефект дефокусування тла.

Процесор зображення BIONZ X™

Удосконалений механізм обробки зображення BIONZ X™ дозволяє отримувати більш реалістичні, живі зображення із природнішими кольорами, а також забезпечує швидшу обробку.

Об'єктив ZEISS

Приділяючи багато уваги відмінним характеристикам і дизайну, Sony та Carl Zeiss® разом розробляють об'єктиви, що поєднують у собі найкращу з можливих оптику та першокласну електроніку й технології сенсора в моделях Handycam® від Sony.

Фотозйомка 9,2 Мп

Іноді відео Вам непотрібне. Виберіть режим фотознімка у відеокамері та з легкістю знімайте окремі неймовірні високоякісні 9,2-мегапіксельні фотографії, наче тримаєте в руках фотоапарат.

Прогресивна зйомка

Чисті відео, що містять удвічі більше даних, ніж відео, записані в режимі черезрядкового запису, можна записувати у Full HD з параметрами 60p/50p у режимі прогресивної зйомки. Зображення відображаються так плавно, як і кадри, що записуються зі швидкістю 60/50 кадрів на секунду, до того ж, кожний кадр записується як одне повноцінне зображення. Тож окремий кадр із фільму, записаного в режимі прогресивної зйомки, відображається надзвичайно чітко.

Функція подвійного запису відео

Записуйте одночасно два відео – одне з максимальною якістю у форматі XAVC S або AVCHD та інше у форматі MP4. Таким чином Ви отримаєте файл невеликого розміру для миттєвого обміну і файл професійного рівня для подальшого редагування.

Режим подвійного запису

Режим подвійного запису дозволяє записувати одночасно HD-відео та фото з високою розподільчою здатністю, завжди отримуючи ідеальний кадр.

Функція розпізнавання облич

Він автоматично оптимізує фокус, експозицію та кольори для досягнення найкращих результатів. Вибирайте пріоритетний об'єкт, просто торкаючись його обличчя на РК-дисплеї. Це зручне рішення для вибору певної людини серед натовпу в кадрі. Навіть якщо об'єкт зникатиме в кадрі, пристрій запам'ятає його та впізнає, щойно він з'явиться в кадрі знову.

Розумна автокорекція

Ця функція автоматично розпізнає тип сцени та оптимізує настройки з трьох груп: Обличчя, Сцена, Тремтіння камери. Вона забезпечує найкращі результати для 90 типів сцен навіть під час зйомки вночі та в контражурі. Вибрані настройки відображаються на РК-дисплеї у вигляді піктограм для зручного доступу.

Зйомка в момент посмішки

Найкращі посмішки тривають лічені секунди, тож ця функція потурбується про те, щоб Ви ніколи їх не пропустили. Автоматично знімайте фото облич із посмішками навіть під час відеозйомки.

Перегляд подій Event Browse

Для зручного огляду і відтворення ця Handycam® може відтворювати згруповані у графічному інтерфейсі відео та фотографії, записані як окремі події. Можна обирати різні схеми відображення – у вигляді подій чи за індексом, що забезпечує кращі можливості впорядкування, пошуку, перегляду та обміну особистого контенту.

Ефект зображення

Подаруйте своїй уяві повну свободу. Функція ефектів зображення Picture Effect дарує більше насолоди від відео та фотографій, дозволяючи додавати до семи творчих ефектів (Часткове забарвлення, фото ретро-стилю, м'яка світла тональність, монохром із високим контрастом, іграшкова камера, яскраві кольори, постеризація) без складних процесів редагування на комп'ютері.

Ручне налаштування витримки та швидкості діафрагми

Ця відеокамера надає свободу вибору елементів ручного керування для керування витримкою та діафрагмою за зйомки кадрів за інтенсивного освітлення та недоекспонованих кадрів та інших умов.

Сумісність із подвійними картами пам'яті

Ця Handycam® має роз'єми для карток Memory Stick Micro™ та Micro SD/SDHC, що забезпечує зручність із можливістю вибору носія для запису.

PlayMemories™ Home

Установлене на комп’ютері програмне забезпечення PlayMemories™ Home полегшує імпорт матеріалів із відеокамери Handycam®. Потім їх можна переглядати, редагувати, друкувати, передавати через Інтернет і записувати на диск. Крім того, можна створювати відео з кількома ракурсами й дивитися до чотирьох відеороликів одночасно на розділеному екрані.

Докладніше

Робота від батареї типу X

Використання надзвичайно легкої та компактної батареї типу X дозволило максимально зменшити загальні розмір і вагу цієї Handycam®.

Характеристики

Надійно розміщені елементи та загальна зручність користування Handycam® CX405 забезпечують збереження цінних спогадів, якими завжди буде приємно ділитися з важливими Вам людьми. Оптичний стабілізатор Optical SteadyShot™ з активним інтелектуальним режимом усуває ефекти від струсів камери та ефект розмиття. Формати AVCHD та XAVC S забезпечують запис реалістичного зображення з насиченими кольорами. Цей пристрій також є дуже компактним і завжди готовий вирушати з Вами в дорогу.
  • Оптичний стабілізатор SteadyShot™ з активним інтелектуальним режимом

  • Запису у форматах XAVC S (HD 50 Мбіт/с) і AVCHD

  • Сенсор Exmor R® CMOS

  • 26,8-мм ширококутний об'єктив ZEISS із 30-кратним оптичним збільшенням

  • 60-кратне збільшення із чистим зображенням

Тип сенсора
Сенсор Exmor R® CMOS типу 1/5,8 (3,1 мм) із заднім підсвічуванням
Ефективні пікселі (відео)
Приблизно 2,29 мегапікселя (16:9)
Тип об’єктива
ZEISS Vario-Tessar®
Оптичне збільшення
30x
Технологія Clear Image Zoom
60x
Тип дисплея
6,7 см (типу 2.7), РК-дисплей Clear Photo LCD (230 400 точок) широкого формату (16:9)

Що в комплекті

Акумуляторна батарея (NP-BX1), Адаптер змінного струму, Кабель, що підтримує підключення через USB, Кабель HDMI (micro), Посібник із використання

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів