Зображення AX33 4K Handycam® із сенсором Exmor R® CMOS
Зображення AX33 4K Handycam® із сенсором Exmor R® CMOS
Зображення AX33 4K Handycam® із сенсором Exmor R® CMOS
Зображення AX33 4K Handycam® із сенсором Exmor R® CMOS

Функції

Якість зображення 4K

Знімайте матеріали 4K з учетверо вищою за Full HD деталізацією (3840 x 2160 пікселів порівняно з 1920 x 1080), закарбовуйте більше якісних матеріалів та оживляйте зображення.

Надзвичайно легкий та компактний корпус

FDR-AX33 є на 30% меншою та на 20% легшою за наявну модель FDR-AX100, що робить її найбільш портативною відеокамерою 4K, доступною на ринку.

Збалансований оптичний стабілізатор SteadyShot™

Наш удосконалений стабілізатор зображення забезпечує вільні від розмиття відео за численних струсів і поштовхів під час зйомки.

Удосконалені функції зйомки

Оцініть найширші можливості налаштування та ергономічні елементи керування. Застосовуйте багатофункціональний, інтуїтивно зрозумілий у користуванні кільцевий регулятор для налаштування збільшення, фокусування, експозиції, діафрагми, витримки, перемикання автоекспозиції або перемикання балансу білого після натиснення кнопки ручного керування для вибору режиму. Електронний видошукач забезпечує точний попередній перегляд зображення.

Відтворення відео Full HD з надвисокою дискретизацією

Удосконалюйте процес перегляду навіть без 4K-телевізора. За допомогою надвисокої дискретизації FDR-AX33 автоматично перетворює матеріали 4K на надзвичайно деталізований формат Full HD.

Вибіркове відтворення

Завдяки високій розподільчій здатності 4K можна вибирати певну ділянку зображення і відтворювати її у Full HD. Також можна змінювати розмір ділянки важелем збільшення або за допомогою значка на екрані.

Керування кількома камерами:

Більше знімків – більше можливостей редагування. Легко записуйте відео з різних ракурсів, з камерами, встановленими прямо на FDR-AX33 або керованими дистанційно через бездротовий зв'язок. З легкістю синхронізуйте параметри на всіх пристроях завдяки функції керування кількома камерами.

Трансляція в реальному часі через Ustream (зараз – IBM Cloud Video)

Живі виступи гуртів, спортивні події... Деякі речі краще бачити наживо. Діліться відображенням подій саме тоді, коли вони відбуваються, з високою якістю зображення та звуку.

Редактор відео із функцією вибірки

Редактор відео із функцією вибірки, що дарує широкі можливості для швидкого редагування відео, забезпечує кілька функцій, що дозволяють економити час. Додавайте мітки до ключових моментів під час запису, а відеокамера автоматично синхронізуватиме Ваші переходи з обраним саундтреком.

Сенсор Exmor R® CMOS

Цей найсучасніший сенсор підвищує чіткість зображення, знижує шуми на зображенні за слабкого освітлення та забезпечує м'який ефект дефокусування тла.

Процесор зображення BIONZ X™

Удосконалений механізм обробки зображення BIONZ X™ дозволяє отримувати більш реалістичні, живі зображення із природнішими кольорами, а також забезпечує швидшу обробку.

Ширококутний об'єктив ZEISS Vario-Sonnar® T*

Цей 29,8-мм ширококутний об'єктив ZEISS, що забезпечує 10-кратне оптичне збільшення, ідеально підходить для зйомки масштабних пейзажів та інших різноманітних ситуацій, та окрім цього його точно налаштовано на зйомку у форматі 4K.

Виняткова якість зображення

Формат XAVC S, розроблений із професійного формату XAVC, забезпечує результати 4K Ultra HD та запис дуже якісних матеріалів із високим бітрейтом. При цьому дані XAVC S стискаються, забезпечуючи більше можливостей для звичайного користувача.

Фотозйомка 20,6 Мп

Іноді відео Вам непотрібне. Виберіть режим фотознімка у відеокамері та з легкістю знімайте окремі неймовірні високоякісні фотографії, наче тримаєте в руках фотоапарат.

Прекрасна нічна зйомка

Ця функція використовує інфрачервоне світло для зйомки зображень навіть у цілковитій темряві. Використовуючи функцію нічної зйомки NIGHTSHOT, батьки можуть легко знімати зворушливий процес сну своїх дітлахів.

Відео зі знімками рухів

Ця зручна функція дозволяє відтворювати вражаючі серії накладених одне на одне зображень для відстеження кожної долі секунди події. Це потужний інструмент для повторного аналізу рухів спортсменів. Під час відтворення можна змінювати інтервал між зображеннями або призупиняти процес, щоб зберегти окремий кадр і поділитися ним із друзями.

Функція подвійного запису відео

Записуйте одночасно два відео – одне з максимальною якістю у форматі XAVC S або AVCHD та інше у форматі MP4. Таким чином Ви отримаєте файл невеликого розміру для миттєвого обміну і файл професійного рівня для подальшого редагування.

Функції розпізнавання облич і зйомки в момент посмішки

Використовуйте функцію розпізнавання облич для оптимізації фокусу, експозиції та кольору для окремих найважливіших об'єктів у кадрі. Можна встановлювати пріоритети облич, торкаючись їх на РК-екрані. А функція зйомки в момент посмішки дозволяє пристрою FDR-AX33 також автоматично знімати ідеальні фотографії зі швидкоплинними посмішками навіть під час відеозапису.

АФ із фіксацією

Вдосконалює процес відстеження рухомих об'єктів, завжди забезпечуючи оптимальні точки АФ і налаштовуючи розмір майбутнього кадру відповідно до характеристик об'єктів. Завдяки вдосконаленням в АФ із визначенням фази процес став більш точним, ніж будь-коли раніше. Впевнено фокусуйтесь на об'єктах, що швидко рухаються, та отримуйте точні кадри.

5.1-канальний мікрофон

Записуйте чистий звук, що точно передаватиме атмосферу сцени, яка записується на відео, та відтворюйте матеріали з об'ємним звучанням на системі домашнього кінотеатру. Індикатори рівня на РК-панелі забезпечують візуальне стеження за рівнем кожного каналу.

Автоматичне зменшення шуму вітру

Використовуючи вдосконалений алгоритм аналізу звуку, ця функція дозволяє усувати шум вітру, що є найпоширенішою причиною поганого аудіо надворі.

Функція усування голосу оператора

Знижуйте інтенсивність звуків поза камерою, наприклад розмов з об'єктом зйомки чи коментарів стосовно нього.

Golf Shot

Аналізуйте свої удари без використання спеціалізованого обладнання. Режим Golf Shot дозволяє записувати відео та фото кожного етапу Вашого удару.

РК-дисплей Xtra Fine із технологією WhiteMagic™

Високоточний РК-дисплей Xtra Fine має екран WhiteMagic, у якому на додаток до RGB-пікселів використовуються білі пікселі для підвищення яскравості, що дозволяє користувачам бачити на дисплеї дрібні деталі та відтінки за будь-яких умов зйомки, у тому числі надворі за яскравого сонячного світла.

Вбудований USB-кабель

Вбудований USB-кабель, прихований у ремінці на руку, є зручним рішенням для дуже швидкого заряджання та під'єднання до ПК, тож більше не треба носити із собою зайві довгі USB-кабелі, а також адаптери змінного струму. Застосовуйте компактний USB-адаптер змінного струму (доступний окремо) для заряджання без використання ПК.

Доступне нове програмне забезпечення.

Розширте можливості своєї камери та максимально спростіть процес зйомки.

Завантаження доступне на сайті підтримки

Характеристики

Додавайте до спогадів більше життя завдяки відеокамері 4K. Запис у 4K Ultra HD з учетверо вищою за Full HD деталізацією. Максимальне усування ефектів від струсів камери зі збалансованим стабілізатором Optical SteadyShot. Приголомшливі результати із будь-якої перспективи з 29,8-мм об'єктивом ZEISS Vario-Sonnar® T*. Інтуїтивно зрозуміле керування основними параметрами зйомки з кільцевим регулятором. Усі ці можливості знаходяться в компактному корпусі.
  • Запис 4K Ultra HD (3840 x 2160)

  • Збалансований оптичний стабілізатор SteadyShot™

  • 29,8-мм об'єктив ZEISS Vario-Sonnar® T*

  • 10-кратне оптичне збільшення та 15-кратне збільшення Clear Image (4K)

  • Універсальні ручні налаштування

Тип сенсора
CMOS-матриця Exmor R типу 1/2,3 (7,76 мм) із заднім підсвічуванням
Ефективні пікселі (відео)
Приблизно 8,29 мегапікселя (16:9)
Тип об’єктива
ZEISS Vario-Sonnar® T*
Оптичне збільшення
10x
Технологія Clear Image Zoom
4K: 15x, HD: 20x
Тип дисплея
7,5 см (тип 3.0), РК-дисплей Xtra Fine LCD™ (921 600 точок) широкого формату (16:9)

Що в комплекті

Акумуляторна батарея (NP-FV70), Адаптер змінного струму, Шнур живлення, Посібник із використання, Кабель HDMI (micro), Кабель, що підтримує підключення через USB

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля