LinkBuds

Музика завжди з вами

Навушники LinkBuds чудово підходять для щоденного використання. Вони забезпечують комфортне прослуховування протягом дня й майже не відчуваються у вухах, а прозорий режим дає змогу чути звуки та людей довкола навіть без зупинки відтворення. З LinkBuds можна слухати улюблену музику й паралельно займатися своїми справами.

Логотип LinkBuds
Поєднайте відтворення зі звуками оточення

Навушники серії LinkBuds комфортно використовувати цілий день, а інтелектуальні функції оптимізують звук для розваг і спілкування.

Навушники LinkBuds, вид з усіх сторін
Музика завжди поруч

Дізнайтеся, як навушники відкритого типу LinkBuds забезпечують зручну посадку й високоякісне звучання музики й викликів.

Поєднайте відтворення зі звуками оточення

Компактні й легкі навушники LinkBuds відкритого типу пропускають навколишні звуки, і їх можна використовувати цілий день.

Чіткість під час телефонних розмов і відтворення музики

Навушники забезпечують чітке звучання під час викликів і покращують якість музики.

Зручне щоденне використання

Навушники LinkBuds обладнано інтелектуальними функціями для простого керування.

Нові враження від звуку
Створено з турботою про довкілля

Навушники LinkBuds виготовлено з переробленого пластику, а в їхній упаковці він відсутній.

Захист від бризок

Завдяки класу захисту від води IPX4 й акумулятору, заряду якого вистачає надовго, ви можете користуватися навушниками LinkBuds будь-де й будь-коли.

Поєднайте відтворення зі звуками оточення

Навушники LinkBuds ідеально поєднують повсякденність і розваги завдяки дизайну з відкритим кільцевим динаміком, який дає змогу говорити по телефону, слухати музику або інший контент онлайн і водночас чути навколишні звуки. При цьому навушники майже не відчуваються. Малий розмір і вага, а також зручне кріплення дають змогу використовувати LinkBuds годинами, не втрачаючи зв’язку з повсякденністю й не пропускаючи жодної дрібниці.

Бездротове з’єднання й турбота про довкілля

Новий кільцевий динамік із відкритим центром мембрани дає змогу чітко чути навколишні звуки. Говорячи по телефону, ви почуєте, якщо хтось звернеться до вас, а також можете не припиняти слухати музику, спілкуючись із друзями.

Дуже компактні й легкі

Надзвичайно малі навушники LinkBuds вагою приблизно 4 грами – справжнє втілення ідеї компактності. На відміну від звичайних навушників захисну поверхню, що вкриває мембрану динаміка, інтегровано в корпус, тому заощаджено ще більше простору.

Білий футляр LinkBuds з одним навушником усередині
Ілюстрація сірих навушників LinkBuds у вусі
Зручність і надійне кріплення

Навушники LinkBuds повторюють форму вуха, а ергономічний дизайн забезпечує надійну фіксацію. Для розробки LinkBuds ми використовували дані стосовно форми вух, зібрані з моменту випуску перших у світі навушників внутрішнього типу в 1982 році.

Чіткість під час телефонних розмов і відтворення музики

Здійснюйте виклики з кришталево чистим звуком. Слухайте музику у високій якості завдяки цифровому механізму вдосконалення звуку (DSEE), що забезпечує оригінальне звучання ваших улюблених композицій.

Навушник LinkBuds, вид ізсередини
Максимально чіткий звук без сторонніх шумів під час телефонних розмов

Завдяки технології точного розпізнавання голосу з досконалою обробкою аудіосигналів людина, з якою ви розмовляєте, чітко чутиме ваш голос навіть за наявності сторонніх шумів. Наш алгоритм зниження рівня шуму розроблено завдяки машинному навчанню ШІ з використанням понад 500 мільйонів зразків голосу, щоб зменшувати оточуючий шум і чітко передавати ваш голос за різних умов.

Природне автентичне звучання

Насолоджуйтеся збалансованим високоякісним звуком із чіткими середніми й високими частотами. Інтегрований процесор V1 від Sony відтворює найменші деталі музики з мінімальними спотвореннями, забезпечуючи автентичне звучання. Спеціальний кільцевий динамік (12 мм) завдяки мембрані з високою піддатливістю передає насичений, збалансований звук.

Жінка в навушниках LinkBuds сірого кольору
Логотип DSEE
Додайте потужності улюбленій музиці

Під час стиснення оригінального музичного файлу втрачаються високочастотні фрагменти, завдяки яким композиції звучать так насичено й природно. Наша функція DSEE точно відновлює ці фрагменти й повертає високу якість звучання, наближену до оригінального запису.

Зручне щоденне використання

Вбудовані інтелектуальні функції забезпечують зручне прослуховування та спілкування.

Просто доторкніться біля вуха

LinkBuds малі й водночас зручні у використанні. Функція Wide Area Tap дає змогу керувати відтворенням музики за допомогою подвійного або потрійного дотику перед вухом – торкатися самих навушників LinkBuds більше не потрібно .

Чоловік, що підносить палець до білого навушника LinkBuds у вусі
Зображення людини надворі, що демонструє різну гучність навколо голови
Автоматична адаптація гучності до умов оточення

Адаптивне керування гучністю – це інтелектуальна функція, що автоматично оптимізує гучність залежно від оточення: зменшує її в тихих місцях і збільшує в шумних.

Чуйте навколишні звуки під час розмов

Щойно ви заговорите з кимось, режим Speak-to-Chat автоматично зупинить музику та впускатиме навколишні звуки, щоб ви могли розмовляти, не знімаючи навушники або із зайнятими руками. А коли ви завершите розмову, відтворення музики автоматично відновиться.

Пара, що розмовляє. Один зі співрозмовників у навушниках LinkBuds.
Логотипи вбудованих помічників Google Assistant і Alexa
Здійснюйте керування за допомогою свого голосу

Отримуйте допомогу в режимі "hands-free". Щоб активувати голосовий помічник, промовте "Окей, Google" або "Alexa". Розважайтеся, спілкуйтеся, шукайте інформацію, слухайте музику та сповіщення, установлюйте нагадування тощо. Перевіряйте залишок заряду навушників голосовою командою, прослуховуйте електронні листи та взаємодійте з ними в Microsoft Outlook і приєднуйтеся до Microsoft Teams за допомогою Google Assistant або Siri.

Логотип Google Fast Pair
Пошук навушників за допомогою функції Fast Pair

Навушники LinkBuds підтримують нову корисну функцію Fast Pair від Google. З нею можна швидко й легко підключатися до пристроїв Android через Bluetooth® – одним дотиком у спливаючому вікні з інструкціями. З нею навушники легко знайти, відтворивши на них сигнал або перевіривши їх останнє відоме розташування на смартфоні. Ви навіть отримуватимете сповіщення, коли потрібно зарядити навушники.

Логотип Swift Pair
Легке створення пари з комп’ютером

Функція Swift Pair дає змогу швидко й легко об’єднувати LinkBuds у пару з ноутбуком, настільним комп’ютером або планшетом із Windows 11 або Windows 10. Коли вибрано режим створення пари, на пристроях із Windows 11 або Windows 10 поблизу з’являються відповідні спливаючі інструкції.

Піктограми ноутбука й смартфона
Багатоточкове з’єднання

Для найбільшої зручності ці навушники можна об’єднати в пару з двома пристроями Bluetooth® одночасно. Навушники визначають, на який із пристроїв надходить виклик, і підключаються до нього автоматично. Крім того, ви можете швидко перемикати навушники на будь-який із двох пристроїв одним натисканням кнопки.

Логотип Spotify Tap
Швидкий доступ до улюбленої музики

Функція швидкого доступу в LinkBuds дає змогу відновлювати відтворення зі Spotify кількома дотиками – торкатися смартфона не потрібно.

Чоловік із рюкзаком, що стоїть на вулиці міста, усміхаючись до телефона. Навколо нього літають три бульбашки зі сценами з відеогри.
Нові враження від звуку в іграх із доповненою реальністю

Якщо ви шукаєте інші варіанти розваг, окрім музики та дзвінків, навушники LinkBuds обладнано новим датчиком і технологією просторового звучання, що забезпечують занурення у звук для ігор із доповненою реальністю, як-от Ingress від Niantic.

Під час гри в Ingress у навушниках LinkBuds звук лунає з різних напрямків залежно від подій у грі та рухів голови.

Створено з турботою про довкілля

Навушники LinkBuds мають стильний дизайн і створені з думкою про довкілля – їх виготовлено з переробленого пластику, а в упаковці він відсутній.

Сірий футляр LinkBuds із навушниками збоку та пластиковими деталями навколо
Перероблений пластик

Для виробництва LinkBuds використовується перероблений пластик з автозапчастин.

Упаковка не містить пластику

Компанія Sony прагне зменшити вплив своїх виробів на довкілля. Саме тому пакувальний матеріал навушників LinkBuds не містить пластику.

Коробка LinkBuds
Захист від бризок

Навушники працюють від акумулятора цілий день, а завдяки класу захисту від води IPX4 їх можна використовувати будь-де.

Логотип IPX4
Захист від води для щоденного використання

Завдяки класу захисту IPX4 бризки й піт не зашкодять навушникам, тож ви можете без турбот слухати улюблену музику.

Чіткіший і стабільніший сигнал Bluetooth®

Щоб забезпечити низьку затримку й високоякісний звук навіть за наявності перешкод, сигнал Bluetooth® передається одночасно в обидва навушники. А потужний інтегрований процесор V1 сприяє стабільному бездротовому звучанню без переривань.

Зображення двох людей, що слухають музику через LinkBuds, на якому показано різницю між звичайним передаванням Bluetooth® і одночасним відтворенням через Bluetooth® у LinkBuds

(A) Передавання звуку через Bluetooth® із лівого каналу на правий у звичайних навушниках. (B) Одночасне передавання звуку через Bluetooth® в обидва навушники LinkBuds.

Піктограми ресурсу акумулятора, швидкого заряджання та часу відтворення
Прослуховування впродовж цілого дня та заряджання за хвилини

Ви можете слухати музику від акумулятора навушників протягом 5,5 години, а після заряджання у футлярі – ще 12 годин. Разом це 17,5 години прослуховування. Поспішаєте? Усього 10 хвилин заряджання забезпечують до 90 хвилин відтворення, а додаток Sony | Headphones Connect навіть сповістить вас, коли у футлярі залишиться менше 30% заряду.

Компактний зарядний футляр ідеальної форми

Надкомпактний круглий зарядний футляр зручно тримати в руці й носити в кишені. Відкривайте одним натисканням кнопки.

Футляр LinkBuds сірого кольору
Зображення футляра LinkBuds сірого кольору з навушниками, дужок для фіксації п’яти розмірів і зарядного кабелю USB-C
Що в комплекті?

До комплекту навушників LinkBuds входять дуги для фіксації п’яти розмірів і кабель USB-C для заряджання.

Сертифіковані навушники й персоналізоване звучання

За допомогою сертифікованих навушників із підтримкою 360 Reality Audio й додатка Sony | Headphones Connect можна налаштувати оптимальні параметри звуку під форму своїх вух і поринути в музику.

Технічні характеристики та функції

Не втрачайте зв’язку з оточенням і не зупиняйте музику. LinkBuds поєднують повсякденність із вашими улюбленими розвагами, хоч би де ви були й хоч би що робили.
  • Відкритий кільцевий динамік, що відтворює звуки оточення, поєднує музику з навколишнім світом

  • Надкомпактні, легкі й зручні навушники

  • Чіткість під час телефонних розмов і відтворення музики

  • 5,5 години роботи від акумулятора, усього 17,5 годин після заряджання у футлярі, підтримка швидкого заряджання

  • Захист від бризок і вологи класу IPX4

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля